Treść opublikowana przez Duds
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. POważnie 2 złote na serwer? No 2 zł slot, wersja max na pukawce. Możesz się wypisać jak chcesz, bo jest już 11 osób, a założenie było przynajmniej 10
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
On żartuje ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- musti, czemu w ogóle grasz z nonsteama zamiast ze steama? Przecież steam dużo lepszy.- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed: No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :decayed:. ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No dokładnie, ja tam już więcej nie wejdę Pisałem kilka postów wyżej jaka sytuacja była Byłem afk za niestandardową skrzynką, gdzie nigdy się nie patrzy i nigdy nikt nie kampi, a Ci już czekali na kucaka we trzech aż wyjdę :polew: ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty: To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie . Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead Pogram parę godzin na DM i powinno być dobrze ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Pewnie, że lepszy- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No ja grałem, Marcin123 A, Skyliner89 (Punisher), grafi, wcześniej Rafal1988Lodz (A4*), Ty i to chyba tyle.. Ale może o kimś zapomniałem- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Żeby okleić trzeba mieć trochę cierpliwości...- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
"Czemu mam tylko kolta?" :polew::polew: Raz nas świetnie pokarałeś Dwóch na raz Jak na pierwszy raz to całkiem, całkiem:wink: Pakę się broi na "e":decayed:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nie wiem w tej chwili co nie gra, ale siedzimy na pustym serwie we dwóch: 31.186.84.74:27711- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dobrze, że już nie będziemy tam grać, bo połowa na wh lata. Stałem od początku rundy za skrzynką, bo pisałem, to jak wyszedłem to trzech już na kucaka czekało :polew::polew: Myślałem, że padnę- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
najprościej to otwierasz konsolę tyldą (pod esc) i wpisujesz connect "ip", np. connect 193.33.177.90:27015 Ja wejdę o 21.30. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Jednak będę o 22, bo nie wyrobię- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
nie jest ważne jak kto gra. I tak gramy tu dla funu:wink: Na poważnie można pograć gdzieś indziej:naughty: IP na dziś to co ktoś podawał wcześniej: #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015 gdyby nas się uzbierało dziś więcej to można na jakimś pustym pograć- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ok, 22.00.- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To jak, dzisiaj 21.30 ? Czy później?- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
też miałem ten problem na lapku, ale ogarnąłem:wink: Jest to spokojnie do zrobienia, ale musisz poczytać, bo nie pamiętam jak. Trochę kombinacji było. Dopisuję Cię do listy. 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
gra jest prehistoryczna, wymagania bardzo małe. Możesz kupić pełną wersję steam za około 15 zł lub pobrać wersję nonsteam, obojętnie skąd. Najlepiej z patchem v23 bodajże, nie pamiętam, bo gram kilka lat na steamie:tongue4:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Zrzucamy się na serwer. Lista teoretycznie zamknięta, ale ewentualnie możesz się dopisać. Dziś wieczorem gramy jeszcze na jakimś FFA (wcześniej podane IP - piaskownica, czy jakoś tak). Będziemy grać mixy jak kupimy serwer i uzbiera się w danym dniu ekipa do grania, a jak będzie mniej ludu to jakieś mniejsze mapki 4fun:wink: BTW Też gram ładnych kilka lat:naughty: ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? -> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi WhyMe oznaczony na ruszofo, bo przelał na pomoc dla powodzian, więc musi być wyróżniony- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Witaj Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie. Tak mam SnaNoName na steamie Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko musti, dodałem Cię na steam:thumbup1: Okey , PLN poszły zerknij na konto. No jest, ale dlaczego przelałeś 4 zł? ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Witaj Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie. Tak mam SnaNoName na steamie Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nie będzie miał wstępu. Możesz się jeszcze dorzucić, weźmiemy o jeden slot więcej i już ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- E, ja na ranki, top15, itd. nigdy nie gram Ja po 22 spoko mogę grać. Wcześniej też jeżeli się więcej osób uzbiera:wink:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę jeszcze zarobisz:kox:- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Z tego co czytam, to chyba jednak będzie musiał być amx.. Inaczej nie zrobię żeby było steam/nonsteam. Jeszcze poszukam, ale chyba amx będzie potrzebny (tylko standardowy, który jest na dzień dobry po kupnie serwera). Poczytam dziś wieczorem, może upoluję serwer testowy to sobie spróbuję ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Z wpłatą się nie pali, podejrzewam, że kupimy w piątek albo w poniedziałek (w zależności jak dojdzie kasa od wszystkich), ale to jeszcze pomyślimy:wink: Na tą chwilę można powiedzieć, że wpłaciłem ja () i kolega Raymax, bo dał mi kasę do ręki:wink: 1. DudsA4 ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax ZAPŁACONE 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
też jestem zmuszony grać na lapku:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. Ok, skoro zamknąłeś listę to podaję nr konta: Piotr Duda 11 1050 1171 1000 0090 7943 6540 W tytule podawajcie nick, będę pisał od kogo doszła kasa. - e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)