Treść opublikowana przez Duds
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Co Marcin sadził głowy z deagla to ja nie mam pytań
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja dopiero wróciłem, niedługo wejdę ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Kur... zapomniałem podkładki z Wro Teraz nie ogarnę myszki.. Ale trudno. Wbijać, ja gram do 23, bo potem rzekomo maja być jakieś prace techniczne.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak zdążę to może być i jak będą nieduże lagi:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzisiaj ogarnąłem jeden egzamin, teraz tydzień przerwy, więc od jutra łoooogień Tylko, że ojciec w szpitalu, więc raczej późne godziny ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 23:55 ---------- To jak dzisiaj Pany? Wieczorem raczej powinienem być wolny, chyba, że będę u dziewczyny no to nie 21.30?
-
Wałbrzych
Panowie, znane jest wam to auto? Audi A3 1.9TDI 130KM bogate wyposażenie !! Możliwa zamiana Wałbrzych ? Tablica.pl
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Net w domu neo 6mb i tnie:kwasny: We Wro 25mb i też rewelacji nie ma. W tym tygodniu się to zaczęło:kwasny:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Mi raczej pasuje. Tylko będę w domu, więc znowu lagi, ale trudno
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja dziś znowu ściny, więc nie karałem za bardzo
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Trzeba wcześniej ustalić jakiś termin i zrobić listę obecności Do meczyku potrzebny jest nam TS
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mogę później. Mapki zaraz wrzucę, ale wcześniej pisałem przecież żeby pobrać mappack Jest sporo małych mapek wgranych.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kto taki? Moment i mogę rcon zmienić Ja może około 22 zagram, zależy jak się nauczę na egzamin
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Jak auto się sprzeda bez felg to moje RSy będą na sell:naughty:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To będę pamiętał, będzie na następny miesiąc:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Junior, czemu Ty mi 5 zł przelałeś? Teraz dopiero sprawdziłem:decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
O 16.30 będę tak na pół godzinki, góra godzinkę, bo zwijam do dziewczyny. Jutro też odpadam, bo we wtorek mam egzamin. Potem mam trochę przerwy do następnego egzaminu to może coś wieczorem przygram ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Postaram się zagrać, ale możliwe, że od razu wyjdę, bo coś w domu net mi szwankuje i mogą być lagi. ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Ja wchodzę. ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Nikogo nie ma to spadam Jutro odpadam, we wtorek mogę grać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Loty są teraz w Vikersund:naughty:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak wszyscy za tym będą to luz. Ja chcę być w porządku wobec tych, którzy zapłacili. ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- BTW Teraz mogę was trochę pokarać ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Czekam na serwie 10 minut, może ktoś wejdzie postrzelać ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- Nikt? Jak coś to piszcie pw.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Niestety, grać mogą tylko Ci którzy zapłacili, taka była umowa:wink: Będę musiał zmienić hasło i podać tylko tym, którzy zapłacili. Chyba, że myślicie inaczej, ale to trochę nie fair by było.
-
Spoty wrocławskie
zależy jaki potrzebujesz, coś tam mi zostało z mojej konsoli
-
Spoty wrocławskie
Mnie ostatnio wyrolował typ na forum na prawie 500 zł Sprawa jest na policji, na razie działają
-
Spoty wrocławskie
Ode mnie brał półkę bagażnika osobiście i wszystko było ok, ale cocoo pisał mi już dawno o tej sytuacji, więc coś tu nie gra:whistling:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
A ogarnęliście cfg? Nikt się na razie do mnie na pw nie zgłasza, a ja przecież powiem jak zarządzać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Może akurat coś robili Ja dzisiaj odpadam wieczorem. Musti, przydają wam się jeszcze dwie komendy. Jak będziecie grali ffa to wpisz w konsoli (po wpisaniu hasła rcon oczywiście) rcon exec ffa.cfg Jeśli gralibyście jakiś meczyk 5vs5 to wtedy trzeba wczytać config w ten sposób: rcon exec esl5on5pol.cfg A jeśli mała mapka, gdzie freezetime ma być zero (tak wczoraj grałem z raymaxem, grafim i skylinerem) to wtedy rcon exec esl1on1fun.cfg
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Trochę pograli chłopaki Jutro i w sobotę mnie nie ma, musti już wszystko wie:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Byłem, ale nikogo nie ma niedługo wchodzę z kumplem pyknąć (Raymax)