Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Co Marcin sadził głowy z deagla to ja nie mam pytań
  2. Ja dopiero wróciłem, niedługo wejdę ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Kur... zapomniałem podkładki z Wro Teraz nie ogarnę myszki.. Ale trudno. Wbijać, ja gram do 23, bo potem rzekomo maja być jakieś prace techniczne.
  3. Jak zdążę to może być i jak będą nieduże lagi:wink:
  4. Dzisiaj ogarnąłem jeden egzamin, teraz tydzień przerwy, więc od jutra łoooogień Tylko, że ojciec w szpitalu, więc raczej późne godziny ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 23:55 ---------- To jak dzisiaj Pany? Wieczorem raczej powinienem być wolny, chyba, że będę u dziewczyny no to nie 21.30?
  5. Duds odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie, znane jest wam to auto? Audi A3 1.9TDI 130KM bogate wyposażenie !! Możliwa zamiana Wałbrzych ? Tablica.pl
  6. Net w domu neo 6mb i tnie:kwasny: We Wro 25mb i też rewelacji nie ma. W tym tygodniu się to zaczęło:kwasny:
  7. Mi raczej pasuje. Tylko będę w domu, więc znowu lagi, ale trudno
  8. Ja dziś znowu ściny, więc nie karałem za bardzo
  9. Trzeba wcześniej ustalić jakiś termin i zrobić listę obecności Do meczyku potrzebny jest nam TS
  10. Ja mogę później. Mapki zaraz wrzucę, ale wcześniej pisałem przecież żeby pobrać mappack Jest sporo małych mapek wgranych.
  11. Kto taki? Moment i mogę rcon zmienić Ja może około 22 zagram, zależy jak się nauczę na egzamin
  12. Jak auto się sprzeda bez felg to moje RSy będą na sell:naughty:
  13. To będę pamiętał, będzie na następny miesiąc:wink:
  14. Junior, czemu Ty mi 5 zł przelałeś? Teraz dopiero sprawdziłem:decayed:
  15. O 16.30 będę tak na pół godzinki, góra godzinkę, bo zwijam do dziewczyny. Jutro też odpadam, bo we wtorek mam egzamin. Potem mam trochę przerwy do następnego egzaminu to może coś wieczorem przygram ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Postaram się zagrać, ale możliwe, że od razu wyjdę, bo coś w domu net mi szwankuje i mogą być lagi. ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Ja wchodzę. ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Nikogo nie ma to spadam Jutro odpadam, we wtorek mogę grać
  16. Loty są teraz w Vikersund:naughty:
  17. Jak wszyscy za tym będą to luz. Ja chcę być w porządku wobec tych, którzy zapłacili. ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- BTW Teraz mogę was trochę pokarać ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Czekam na serwie 10 minut, może ktoś wejdzie postrzelać ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- Nikt? Jak coś to piszcie pw.
  18. Niestety, grać mogą tylko Ci którzy zapłacili, taka była umowa:wink: Będę musiał zmienić hasło i podać tylko tym, którzy zapłacili. Chyba, że myślicie inaczej, ale to trochę nie fair by było.
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    zależy jaki potrzebujesz, coś tam mi zostało z mojej konsoli
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie ostatnio wyrolował typ na forum na prawie 500 zł Sprawa jest na policji, na razie działają
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ode mnie brał półkę bagażnika osobiście i wszystko było ok, ale cocoo pisał mi już dawno o tej sytuacji, więc coś tu nie gra:whistling:
  22. A ogarnęliście cfg? Nikt się na razie do mnie na pw nie zgłasza, a ja przecież powiem jak zarządzać
  23. Może akurat coś robili Ja dzisiaj odpadam wieczorem. Musti, przydają wam się jeszcze dwie komendy. Jak będziecie grali ffa to wpisz w konsoli (po wpisaniu hasła rcon oczywiście) rcon exec ffa.cfg Jeśli gralibyście jakiś meczyk 5vs5 to wtedy trzeba wczytać config w ten sposób: rcon exec esl5on5pol.cfg A jeśli mała mapka, gdzie freezetime ma być zero (tak wczoraj grałem z raymaxem, grafim i skylinerem) to wtedy rcon exec esl1on1fun.cfg
  24. Trochę pograli chłopaki Jutro i w sobotę mnie nie ma, musti już wszystko wie:wink:
  25. Byłem, ale nikogo nie ma niedługo wchodzę z kumplem pyknąć (Raymax)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.