Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Piszą, że jest różnie.. Zobaczymy. Od Kuby wezmę ten stabilizator jak założę gwint. Z resztą tak czy siak raczej wezmę, a jak coś to sprzedam:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To zależy ile wyjdzie :grin: Powiem szczerze, że seria d*py nie urywa Może się muszę przyzwyczaić, bo zupełnie inna specyfika niż było u mnie Dół jest fajny, u góry trochę brakuje. W piątek robię logi i ślę do Spankiego, zobaczymy co powie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no to tym bardziej je wypierd.. nowe kosztują chorę pieniądzę, a dziadostwa nie ma co hodować Ale tam są te mocowania i trzeba je wywalić po czym pewno pomalować całe drzwi Boisz się kreski z Mefjem? :naughty: Już nie:polew: Pierwsze co robię to program:kox:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Trochę czasu to potrwa, bo na razie nie mam czasu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
moje a4 obok nie płacz, twardym trzeba być Spoko, już mam koncepcję na nowe auto, będzie kosa:banan:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
moje a4 obok
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
KUBA PW !
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Dobry dół to jest to :kox: Między 12.02-15.02 będzie program u Spanky'ego, bo akurat jadę do Wawy:decayed: Wykonanie w środku dużo lepsze no i wypasik mam całkiem przyjemny. Dowiedziałem się jednak wczoraj jednej złej rzeczy.. Żeby dobrze zglebić to potrzebny mi stabilizator od S3:facepalm: Bo tak to tylko -45mm
-
Spoty wrocławskie
Jak masz blisko na oporow to zapraszam 8km:decayed: Jak znajdę czas to może podlecę, ale to jeszcze dam cynk
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Na razie nic nie mam, po sesji coś tam ogarnę
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mogę napierdzielać od 7.02 (ostatni egzamin ).
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Jak będzie to jakoś wyglądać to wtedy zrobię (czytaj gwint, felga )
-
Spoty wrocławskie
Siema. Dopiero dziś wieczorem wpadnę do Wro. Miałby ktoś czas żeby ogarnąć mi logi dynamiczne w nowym aucie? Mam kabelek jak coś tylko potrzebuję lapka z xp, bo nie mogę vag-coma zainstalować
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ta, nawet Ada mówi, że w środku ładniejsze:grin:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Nowy właściciel jest na forum, myślę, że założy temat:wink:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
szukajcie, a znajdziecie:decayed: A ja wiem ile ceni... chwile ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 18:40 ---------- Auto zmieniło właściciela, mam nadzieję, że pojawi się na forum ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Auto zmieniło właściciela, mam nadzieję, że pojawi się na forum
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
serwer jest tylko dla tych, którzy płacili ze względu na ostatni incydent.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Hasło zmienione, musti porozsyła PW.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jak znasz hasło to tak. Pw
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No i bardzo dobrze Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony! od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem? niby ja Nie było mnie cały dzień, jutro też lipa. Ale nie tylko ja mam rcon, wystarczy poczytać w necie i Ci, którzy mają dadzą sobie radę z obsługą. Mogę zmienić hasło i porozsyłać na pw.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
B6 z AWXem?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:whistling: Mogę dzisiaj zagrać , ta sadziłem banie, ale i tak każda mapa Twoja była . Praktycznie równo byliśmy, pojedyncze fragi Fakt, że do d*py mi się gra bez podkładki, ale i tak było git
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Pokażę jak będzie Na pewno coś mocniejszego w dieslu
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Raczej kupić Z forum ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Męczy mnie od tygodnia, a ja teraz nie bardzo chciałem sprzedawać, bo potrzebuję pewnego auta. No, ale na dzisiaj go ustawiłem. Mówiłem żeby przyjechał obejrzeć i kupi za tydzień załóżmy to się uparł, że od razu z kasą jedzie i koniec
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja odpadam. Kupiec po auto przyjeżdża, nauka na egzamin, a potem do dziewczyny.