Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Piszą, że jest różnie.. Zobaczymy. Od Kuby wezmę ten stabilizator jak założę gwint. Z resztą tak czy siak raczej wezmę, a jak coś to sprzedam:wink:
  2. To zależy ile wyjdzie :grin: Powiem szczerze, że seria d*py nie urywa Może się muszę przyzwyczaić, bo zupełnie inna specyfika niż było u mnie Dół jest fajny, u góry trochę brakuje. W piątek robię logi i ślę do Spankiego, zobaczymy co powie.
  3. no to tym bardziej je wypierd.. nowe kosztują chorę pieniądzę, a dziadostwa nie ma co hodować Ale tam są te mocowania i trzeba je wywalić po czym pewno pomalować całe drzwi Boisz się kreski z Mefjem? :naughty: Już nie:polew: Pierwsze co robię to program:kox:
  4. Trochę czasu to potrwa, bo na razie nie mam czasu
  5. moje a4 obok nie płacz, twardym trzeba być Spoko, już mam koncepcję na nowe auto, będzie kosa:banan:
  6. moje a4 obok
  7. Dobry dół to jest to :kox: Między 12.02-15.02 będzie program u Spanky'ego, bo akurat jadę do Wawy:decayed: Wykonanie w środku dużo lepsze no i wypasik mam całkiem przyjemny. Dowiedziałem się jednak wczoraj jednej złej rzeczy.. Żeby dobrze zglebić to potrzebny mi stabilizator od S3:facepalm: Bo tak to tylko -45mm
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak masz blisko na oporow to zapraszam 8km:decayed: Jak znajdę czas to może podlecę, ale to jeszcze dam cynk
  9. Na razie nic nie mam, po sesji coś tam ogarnę
  10. Ja mogę napierdzielać od 7.02 (ostatni egzamin ).
  11. Jak będzie to jakoś wyglądać to wtedy zrobię (czytaj gwint, felga )
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siema. Dopiero dziś wieczorem wpadnę do Wro. Miałby ktoś czas żeby ogarnąć mi logi dynamiczne w nowym aucie? Mam kabelek jak coś tylko potrzebuję lapka z xp, bo nie mogę vag-coma zainstalować
  13. Ta, nawet Ada mówi, że w środku ładniejsze:grin:
  14. Nowy właściciel jest na forum, myślę, że założy temat:wink:
  15. szukajcie, a znajdziecie:decayed: A ja wiem ile ceni... chwile ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 18:40 ---------- Auto zmieniło właściciela, mam nadzieję, że pojawi się na forum ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Auto zmieniło właściciela, mam nadzieję, że pojawi się na forum
  16. serwer jest tylko dla tych, którzy płacili ze względu na ostatni incydent.
  17. Hasło zmienione, musti porozsyła PW.
  18. jak znasz hasło to tak. Pw
  19. No i bardzo dobrze Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony! od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem? niby ja Nie było mnie cały dzień, jutro też lipa. Ale nie tylko ja mam rcon, wystarczy poczytać w necie i Ci, którzy mają dadzą sobie radę z obsługą. Mogę zmienić hasło i porozsyłać na pw.
  20. B6 z AWXem?
  21. :whistling: Mogę dzisiaj zagrać , ta sadziłem banie, ale i tak każda mapa Twoja była . Praktycznie równo byliśmy, pojedyncze fragi Fakt, że do d*py mi się gra bez podkładki, ale i tak było git
  22. Pokażę jak będzie Na pewno coś mocniejszego w dieslu
  23. Raczej kupić Z forum ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Męczy mnie od tygodnia, a ja teraz nie bardzo chciałem sprzedawać, bo potrzebuję pewnego auta. No, ale na dzisiaj go ustawiłem. Mówiłem żeby przyjechał obejrzeć i kupi za tydzień załóżmy to się uparł, że od razu z kasą jedzie i koniec
  24. Ja odpadam. Kupiec po auto przyjeżdża, nauka na egzamin, a potem do dziewczyny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.