Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Znane, znane Wszystkie utworki grają w aucie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
To coś słabo jak tylko 180 Ja zrobiłem dziś żółte halo i folię na tylnej lampie. Pytanie czy zostawić, czy zrywać? Nawet mi się podoba, ale w tej chwili zrobiłem to na odpier...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie wygląda nie? Na żywo jest git
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
215/40
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mi się na żywo bardzo podoba Przyjdzie ciepełko, umyję auto, odświeżę polerkę i będzie cacy Na zdjęciu fakt, ginie totalnie. Na nowy sezon i tak zmienię i tak, na coś szerokiego To jest przejściowe, bo na razie mi szkoda kasy na koło, wolę moc
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
wreszcie się zebrałem cyknąć coś kanapką. Czarne lampy + bix, czarny grill z polifta, dystans na tył 10mm. Jeszcze żółta folia na halogeny i w pewne inne miejsce, ale najpierw muszę zobaczyć jak to wyjdzie Obecnie myślę co robić ze sprzęgłem, bo jak tylko zrobiło się troszkę cieplej to nie ślizga się. I teraz dylemat czy wzmacniać, czy pchać się w jednomas, czy w sprzęgło z sharana btb (najdroższa opcja ). Powoli chcę też szukać intercoolera i myślę czy ładować gtb1756vk, czy gtb2260vk
-
Spocik w Wieluniu
Ja od miesiąca na letnich 18" i na glebie
-
Spoty wrocławskie
Mnie nie ma we Wro, wracam po świętach, więc odpadam. Nelson pisz na fejsie, co tam chciałeś, puściłem Ci zapro. Naciapane z kalkulatora
-
[B5 APS] by czorny
Weź pakuj ten dystans, zdjęcie dobrym sprzętem w słońcu i będzie malina Na tym zdjęciu ujowo jak barszcz, ale ja wiem, że w rzeczywistości wygląda duuuużo lepiej
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prawdopodobnie ja nie dam rady przyjechać, więc mogę Ci zwolnić moje miejsce
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
bite Z każdej strony. Sory, nie mogłem się powstrzymać A na serio to głos poleciał
-
Spoty wrocławskie
Spanky ładne kreski maluje w Otwocku, koszt 500 zł. Wtrysków szukaj na alledrogo. Myślę, że ta cena z wtryskami nie jest tragiczna.
-
Medal of Honor Allied Assault in da hałs
niby dlaczego? Chyba masz za krótki staż na forum, cs też jest w tym dziale.
-
Medal of Honor Allied Assault in da hałs
Siema. Nudziłem się dziś z kumplami i postanowiliśmy pograć w coś na multiplayer. Padło na medal of honor. Wciągnęło nas na kilka godzin, grywalność jest świetna Może ktoś chętny do gry? Gra ma małe wymagania, do pobrania 700mb, gramy przez hamachi. Pisać jak coś, bo żeby był ogień to trzeba z 10 graczy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak coś to zostały mi dystanse 10mm po a4
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
No i trafiłem Naciapane z kalkulatora
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja też nie widzę.
-
Spoty wrocławskie
Takie pytanie nie powinno w ogóle paść ! seledyn... widzę zieleń albo pomarańcz +1
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wszystko w swoim czasie Powoli powoli do przodu. Gdybym miał więcej czasu to bym już więcej ogarnął... Czekam na foto na "moich" RSach :kox:
- Spocik w Wieluniu
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Powoli do przodu Obecnie bix się robi Koło tylko na foto wydaje się małe i jest w c**j brudne... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Nawet nie widać, że to polerka
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Up. Powoli do dołu.. I do przodu Obecnie lampki zostały odesłane do Gwertego.
-
Spoty wrocławskie
Nelson, nie mam, same golasy ostatnio. Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Coś mówiłeś, że po wtryskach niezestrojone auto masz.. Może dlatego:decayed: Moje więcej niż 7 w mieście nigdy nie spaliło. Oczywiście na zimnym zero butowania.
-
Spoty wrocławskie
Moja przy butowaniu nigdy nie wzięła więcej niż 7 :grin: A teraz skrzynia 6 to jak piz*owato pojadę to po programie będzie mniej niż 5 Tak czy siak, 5.7 to już ładny wynik