Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Znane, znane Wszystkie utworki grają w aucie
  2. To coś słabo jak tylko 180 Ja zrobiłem dziś żółte halo i folię na tylnej lampie. Pytanie czy zostawić, czy zrywać? Nawet mi się podoba, ale w tej chwili zrobiłem to na odpier...
  3. Nie wygląda nie? Na żywo jest git
  4. 215/40
  5. Mi się na żywo bardzo podoba Przyjdzie ciepełko, umyję auto, odświeżę polerkę i będzie cacy Na zdjęciu fakt, ginie totalnie. Na nowy sezon i tak zmienię i tak, na coś szerokiego To jest przejściowe, bo na razie mi szkoda kasy na koło, wolę moc
  6. wreszcie się zebrałem cyknąć coś kanapką. Czarne lampy + bix, czarny grill z polifta, dystans na tył 10mm. Jeszcze żółta folia na halogeny i w pewne inne miejsce, ale najpierw muszę zobaczyć jak to wyjdzie Obecnie myślę co robić ze sprzęgłem, bo jak tylko zrobiło się troszkę cieplej to nie ślizga się. I teraz dylemat czy wzmacniać, czy pchać się w jednomas, czy w sprzęgło z sharana btb (najdroższa opcja ). Powoli chcę też szukać intercoolera i myślę czy ładować gtb1756vk, czy gtb2260vk
  7. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja od miesiąca na letnich 18" i na glebie
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie nie ma we Wro, wracam po świętach, więc odpadam. Nelson pisz na fejsie, co tam chciałeś, puściłem Ci zapro. Naciapane z kalkulatora
  9. Weź pakuj ten dystans, zdjęcie dobrym sprzętem w słońcu i będzie malina Na tym zdjęciu ujowo jak barszcz, ale ja wiem, że w rzeczywistości wygląda duuuużo lepiej
  10. Prawdopodobnie ja nie dam rady przyjechać, więc mogę Ci zwolnić moje miejsce
  11. bite Z każdej strony. Sory, nie mogłem się powstrzymać A na serio to głos poleciał
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spanky ładne kreski maluje w Otwocku, koszt 500 zł. Wtrysków szukaj na alledrogo. Myślę, że ta cena z wtryskami nie jest tragiczna.
  13. niby dlaczego? Chyba masz za krótki staż na forum, cs też jest w tym dziale.
  14. Siema. Nudziłem się dziś z kumplami i postanowiliśmy pograć w coś na multiplayer. Padło na medal of honor. Wciągnęło nas na kilka godzin, grywalność jest świetna Może ktoś chętny do gry? Gra ma małe wymagania, do pobrania 700mb, gramy przez hamachi. Pisać jak coś, bo żeby był ogień to trzeba z 10 graczy
  15. Jak coś to zostały mi dystanse 10mm po a4
  16. No i trafiłem Naciapane z kalkulatora
  17. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja też nie widzę.
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Takie pytanie nie powinno w ogóle paść ! seledyn... widzę zieleń albo pomarańcz +1
  19. Wszystko w swoim czasie Powoli powoli do przodu. Gdybym miał więcej czasu to bym już więcej ogarnął... Czekam na foto na "moich" RSach :kox:
  20. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    +1
  21. Powoli do przodu Obecnie bix się robi Koło tylko na foto wydaje się małe i jest w c**j brudne... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Nawet nie widać, że to polerka
  22. Up. Powoli do dołu.. I do przodu Obecnie lampki zostały odesłane do Gwertego.
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nelson, nie mam, same golasy ostatnio. Naciapane z kalkulatora
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Coś mówiłeś, że po wtryskach niezestrojone auto masz.. Może dlatego:decayed: Moje więcej niż 7 w mieście nigdy nie spaliło. Oczywiście na zimnym zero butowania.
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Moja przy butowaniu nigdy nie wzięła więcej niż 7 :grin: A teraz skrzynia 6 to jak piz*owato pojadę to po programie będzie mniej niż 5 Tak czy siak, 5.7 to już ładny wynik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.