Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    cwiara to dowiedz się jak możesz jaki koszt wzmocnienia sprzęgła w asz
  2. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak też pisałem w jego temacie Ogólnie to nic tylko pogratulować furki, bo dużo serca, pracy i kasy w nią włożyłeś
  3. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Podpis Czornego pasuje tu idealnie... :polew:
  4. No to Panowie, dórza czenść urzytkownikuf jest śmieszna :grin:
  5. :polew:
  6. Fajna koza Jawor
  7. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak to nikt, ja I jeszcze mój współlokator a4
  8. A może taka sytuacja (to VT na odpieprz, ale obraz jakiś jest): ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Co to znaczy normalną... trzeba troszeczkę jaśniej... w ile osób została spisana umowa. Czy on podpisał się pod nią ? Czy w umowie jest wyszczególniony podział płacowy ? Jak już chcesz prawnika to o takie informacje zapyta na pierwszym spotkaniu. Umowa jest na wszystkich, wszyscy są podpisani. Podziału płacowego nie ma. Płacimy wszyscy razem z jednego konta kolegi. Naciapane z kalkulatora
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mamy normalną umowę, miesiąc wypowiedzenia. Naciapane z kalkulatora
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mamy tu jakiegoś prawnika? Potrzebuję porady. Współlokator zostawił nam wypowiedzenie dzień przed zapłatą i się zwinął zostawiając je na stole. Dał je nam, a nie wynajmującemu Idiota Nawet naszych podpisów tam nie ma.. Poszedł nagle w piz*u i nie chce płacić
  12. Na NS nigdy się grać nie nauczysz Ja w 1.6 na steamie 8 lat i dalej gram Teraz jedynie od miesiąca mam przerwę, bo za dużo nauki. W Globala mogę pograć jak się zbierze więcej osób. Kupię steama, żaden problem
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    1400h:whistling: U mnie by trzeba było mnożyć te liczby
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Eee 1.6 lepszy I jest nawet temat na forum. Wielokrotnie graliśmy. Teraz temat umarł, ale niedługo kupię serwer to znowu odżyje
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzwoń do Jacka i powołaj się na mnie Hornet, gg.
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    1.6 steam key 10 zł... Automatem wysyłane, nowe: CD KEY | CS 1.6 | KONTA STEAM | AUTOMAT | SMS (3140607491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Steama kup, a nie CS go mi nie podchodzi jakoś, w 1.6 chyba z ósmy rok leci
  18. Opony dobre i jak coś to puściłbym bez opon Przód 215/40 continental sport contact 2, tył 225/40 vredestein, nie pamiętam modelu. ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Kilka zdjęć po dzisiejszej polerce, zrobione kalkulatorem: ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:29 ---------- Także tego, felgi chętnie sprzedam lub zamienię na 19" z x5
  19. na soundchecku raczej nie masz szans ale na sofcie mnie zrobisz bez softa Cię zrobi jak chce Wiem co mówię
  20. Tak, już je widziałem.
  21. Chcę A najlepiej zamienić na RS6 ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Hornet szukasz turbo od asz? Moje będzie do sprzedania jak coś. Ja ładuję GTB2260vk. A co to ślizgania sprzęgła, bo to na pewno to. U mnie po programie było to samo, bo sprzęgło daję głowę jest jeszcze od nowości (sprawdzony przebieg 190tys.). Poczekaj aż zrobi się troszkę cieplej. U mnie się ślizgało jak było zimno. W okolicach zera się nie ślizga. Co nie zmienia faktu, że sprzęgło będę wzmacniał, bo idę dalej w moc
  23. 5x100. U jednych jest, u innych nie. Ja jeszcze spokojnie mogę zejść. Blokuje mnie jedynie to, że nakrętka opiera mi się już praktycznie na oponie. Potrzebuję wrzucić dystans 5mm
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie mam niestety ogólnie to raczej ciężki temat, bo zawsze idzie ze zderzakiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.