Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
cwiara to dowiedz się jak możesz jaki koszt wzmocnienia sprzęgła w asz
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tak też pisałem w jego temacie Ogólnie to nic tylko pogratulować furki, bo dużo serca, pracy i kasy w nią włożyłeś
-
[B5 1Z] A4 TDi
Podpis Czornego pasuje tu idealnie... :polew:
-
[B5 APS] by czorny
No to Panowie, dórza czenść urzytkownikuf jest śmieszna :grin:
-
[B5 APS] by czorny
:polew:
-
[B5 APS] by czorny
Fajna koza Jawor
-
Spoty wrocławskie
Jak to nikt, ja I jeszcze mój współlokator a4
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A może taka sytuacja (to VT na odpieprz, ale obraz jakiś jest): ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------
-
Spoty wrocławskie
Co to znaczy normalną... trzeba troszeczkę jaśniej... w ile osób została spisana umowa. Czy on podpisał się pod nią ? Czy w umowie jest wyszczególniony podział płacowy ? Jak już chcesz prawnika to o takie informacje zapyta na pierwszym spotkaniu. Umowa jest na wszystkich, wszyscy są podpisani. Podziału płacowego nie ma. Płacimy wszyscy razem z jednego konta kolegi. Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Mamy normalną umowę, miesiąc wypowiedzenia. Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Mamy tu jakiegoś prawnika? Potrzebuję porady. Współlokator zostawił nam wypowiedzenie dzień przed zapłatą i się zwinął zostawiając je na stole. Dał je nam, a nie wynajmującemu Idiota Nawet naszych podpisów tam nie ma.. Poszedł nagle w piz*u i nie chce płacić
-
Counter Strike Global Offensive
Na NS nigdy się grać nie nauczysz Ja w 1.6 na steamie 8 lat i dalej gram Teraz jedynie od miesiąca mam przerwę, bo za dużo nauki. W Globala mogę pograć jak się zbierze więcej osób. Kupię steama, żaden problem
-
Spoty wrocławskie
1400h:whistling: U mnie by trzeba było mnożyć te liczby
-
Spoty wrocławskie
Eee 1.6 lepszy I jest nawet temat na forum. Wielokrotnie graliśmy. Teraz temat umarł, ale niedługo kupię serwer to znowu odżyje
-
Spoty wrocławskie
Dzwoń do Jacka i powołaj się na mnie Hornet, gg.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- Spoty wrocławskie
1.6 steam key 10 zł... Automatem wysyłane, nowe: CD KEY | CS 1.6 | KONTA STEAM | AUTOMAT | SMS (3140607491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Spoty wrocławskie
Steama kup, a nie CS go mi nie podchodzi jakoś, w 1.6 chyba z ósmy rok leci- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Opony dobre i jak coś to puściłbym bez opon Przód 215/40 continental sport contact 2, tył 225/40 vredestein, nie pamiętam modelu. ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Kilka zdjęć po dzisiejszej polerce, zrobione kalkulatorem: ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:29 ---------- Także tego, felgi chętnie sprzedam lub zamienię na 19" z x5- [B5 APS] by czorny
na soundchecku raczej nie masz szans ale na sofcie mnie zrobisz bez softa Cię zrobi jak chce Wiem co mówię- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak, już je widziałem.- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Chcę A najlepiej zamienić na RS6 ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------- Spoty wrocławskie
Hornet szukasz turbo od asz? Moje będzie do sprzedania jak coś. Ja ładuję GTB2260vk. A co to ślizgania sprzęgła, bo to na pewno to. U mnie po programie było to samo, bo sprzęgło daję głowę jest jeszcze od nowości (sprawdzony przebieg 190tys.). Poczekaj aż zrobi się troszkę cieplej. U mnie się ślizgało jak było zimno. W okolicach zera się nie ślizga. Co nie zmienia faktu, że sprzęgło będę wzmacniał, bo idę dalej w moc- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
5x100. U jednych jest, u innych nie. Ja jeszcze spokojnie mogę zejść. Blokuje mnie jedynie to, że nakrętka opiera mi się już praktycznie na oponie. Potrzebuję wrzucić dystans 5mm- Spoty wrocławskie
Nie mam niestety ogólnie to raczej ciężki temat, bo zawsze idzie ze zderzakiem. - Spoty wrocławskie