Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Jak było zimno i bardzo gorąco to cały czas. Jak było umiarkowanie to jeszcze się dało przyspieszać jako tako
-
Spoty wrocławskie
190 tys. ori przebieg Ale też po programie.
-
Spoty wrocławskie
poczekaj jeszcze chwilę Też myślałem, że się u mnie uspokoiło, auto już stoi bez skrzyni
-
Brak mocy z dołu
Witam. Pacjentem jest passat b5 ajm. Spanky próbuje nam pomóc w diagnozie, jednak cały czas nie możemy znaleźć przyczyny. Mianowicie auto do 2000 tys. obrotów W OGÓLE nie ciągnie, jakby było w trybie awaryjnym, jednak powyżej idzie już normalnie. Dodam, że auto jest po programie i chyba najważniejsza rzecz - ostatnio był myty silnik na myjni przez mojego kuzyna. Od tej pory się to dzieje. Zmienialiśmy już n75, rurka od egr była zaślepiana śrubką, jeszcze jest do sprawdzenia króciec od pompy vacum, bo Spanky radził sprawdzić. Macie jeszcze jakieś pomysły co się mogło stać? Zrobiłem nawet na szybko logi (blok 11 jest podwójnie i nie wiem, który aktualny, ale chyba ten niżej): Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_125196.html Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Już jestem, zaraz się ogarnę i gramy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jeszcze moją siostrę wciągnę dzisiaj, ale ona dosyć kara Naciapane z kalkulatora
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
193.33.177.30:27111 hasło esl123 Proszę żeby ktoś podwiesił A tu kilka mapek żeby potem nie trzeba było pobierać. To nie są wszystkie, ale jakąś część można sobie pobrać maps.rar - Speedy Share - upload your files here
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Rafał, kasa doszła, ale zamówię chyba po weekendzie majowym, bo teraz nie będzie miał kto grać Powodzenia życzę nie Tobie, a maturze, Chuck :decayed: ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 19:44 ---------- Dobra Panowie. Serwer już stoi Do wieczora na spokojnie go skonfiguruję, koło 22 wstępnie gramy
-
Spoty wrocławskie
Zwykły kabel obsługuje do 2004 roku. moim kablem da radę tylko B5 prześwietlić. To sprzęt z czasów miecza i tarczy. Hornet zagadaj z Gniadym to wezmę od niego kabel i przywiozę na spot. to bardzo niedobrze bo mój zderzak trzyma się na sile woli właściciela W jakiej części wro teraz mieszkasz ? Niedaleko Ferio Gaju, na Czerniawskiej
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz, ja na spota nie wpadnę, bo będę we Wrocławiu po 21 także jak chcesz to możesz do mnie podjechać dziś wieczorem albo jutro jestem cały dzień Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Wtryski nawet po 600-700 zł bosha używki ostatnio widziałem, turbo seryjne 150km da radę, ale bez sensu je tak męczyć. Poczytaj sobie: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Spoty wrocławskie
Jakieś elementy muszę sobie dorobić? :eusathink:Jakieś mocowanie czy coś... Wycinasz tylko dziurę, dokładnie taką samą jak jest w tunelu z łokciem. Wszystkie mocowania są
-
Spoty wrocławskie
Bez problemu, z tym, że tylko trasa Prędkości 110-130, spalanie koło 4,2 było jak dobrze pamiętam. Ponad 1300 bez problemu robiłem
-
Spoty wrocławskie
Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć
-
Spoty wrocławskie
:polew: Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km
-
[ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?
Jeśli rzeczywiście masz takie plany to zmieniaj na lifta tdi 110km lub 115km.
-
Spoty wrocławskie
Emil ma rację Poczekaj jeszcze trochę to może drgnie, ale nie licz, że szybko to nastąpi, to jest TDI
-
Spoty wrocławskie
Dobra, wezmę to
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz, mam brać jutro te kły? Naciapane z kalkulatora
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Fajnie się toczy BTW Tym dieslem trochę trakcję zgubił Chciał się pokazać na filmiku
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
dokładnie Będzie gruuubo
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dzisiaj wyleciała skrzynia i sprzęgło już na wierzchu. Miała być tylko tarcza kevlarowa, ale będzie całe wzmacniane sprzęgło od CTR Tuning, bo moje już nie pociągnie. Nowe ma niby znieść ponad 500 NM
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wzajemnie tak więc felgi zmieniły właściciela Co do przelotu to jest za głośno, ludzie z butów wyskakują wleci cały wydech 2,5" i tłumik przelotowy Naciapane z kalkulatora
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Spoko, zapraszam Pasuje mi niedziela, poniedziałek i może wtorek rano, bo potem jadę do kumpla i wyciągam skrzynię żeby wzmocnić sprzęgło.