Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Słabo, w młotrzym byłoby lepij. :decayed:
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No jak coś to pisz jak najszybciej, bo dzisiaj gość zadzwonił i powiedział, że zabiera wszystkie jakie mam Wieczorem ma dzwonić. Która to strona jak coś?
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Domyśliłem się, bo czytam na bieżąco :grin:
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak coś Arek to mam zacisk alu za 40 zł
  5. Brzydkie felgi, brzydka skoda, brzydki właściciel
  6. Piertolisz, ja mam nakrętkę 1-2mm od opony i jest miodzio
  7. nie nadąży nadąży...auto na 1 biegu się kula 7-8km/h:grin: no właśnie :polew: Nie no Mefju, szacuneczek jak spasujesz to jak trzeba
  8. nie nadąży
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Co to się stało?
  10. No rzuć ze 3 zł
  11. 2 przelewy i lecimy
  12. póki co nie ma ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 14:41 ---------- Dobra ludzie, robimy reaktywację. Do naszego zacnego grona dołączą Kaju i Czorny. Kupię serwer, ale jeszcze ze 3 osoby muszą mi przelać po 3 zł. Resztę założę. Płacący będą mieli większe przywileje
  13. Właśnie miałem pisać czy moha ogarnął Kaju, na więcej osób trzeba inną grę ogarnąć, bo na hamachi max 5 osób może być Chyba, że jakiś serwer by był, ale moha to ja nie ogarniam w takich sprawach Chyba, że cs, wtedy serwer i lecimy mogę grać, ale z netem w domu bywa różnie niby dobry, a lagi są często. Kaju, ogarnij csa i można grać. Długo nie grałem, a chętnie bym coś skleił Serwer też mogę kupić, jak dorzucicie jakiś grosik No i osób na pewno by było więcej, bo już na forum i po 8 osób graliśmy. Ja serwer i tak muszę kupić, bo chociażby whyme płacił mi na serwer, ale nie kupiłem, bo tylko 3 wpłaty dostałem
  14. Ale można robić z taczki
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Właśnie zapomniałem napisać Jakby ktoś był chętny na stickery to będę w ciągu kilku dni zamawiał z odjazdowenaklejki.pl Jak ktoś coś chce to PW.
  16. Stary u mnie na 17" bardziej opona się chowała jak załadowałem bagaj i komplet na pokład... z małymi przygodami ale dojechałem do Wawy i spowrotem Ale nadkola plastikowe przestały istnieć sorry za OT Pięknie siadło Ja dojechałem bez przeszkód Oprócz tych progów zwalniających, na których wydech cierpiał strasznie :grin: Z tym, że wcześniej uniosłem tył, bo wiedziałem, że tak się to może skończyć Niestety w A3 ostatni wypad do Wrocławia się nie udał A wszystko przez wystające koło Było niżej niż przedwczoraj jak załadowałem felgi do bagaja: :grin: Ale w sumie normalnie jest niewiele wyżej Dobra, koniec OT, WhyMe, jak ogarniesz to jak trzeba to będzie meeeega
  17. Na odbojach śmiało da się jeździć w 5 osób i z pełnym bagajem Ale próg zwalniający nie do pokonania
  18. za***iście, ale nie próbuj się poruszać na takiej glebie Widziałeś foto, które wczoraj dodałem? Załadowany bagażnik, wyglądało podobnie, 7km jechałem 45 minut na dwójce
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Motip (Wszystko Dla Auta) ul.Borowska Na miejscu Ci domieszają Twój odcień ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- I tak ostatnio wyjątkowo czyste to Twoje wozidło było Nawet można było się oprzeć Strasznie dużo aut tam dzisiaj stało, bo przechodzę tam codziennie kilka razy
  20. On już jest dobrze naprowadzony Tylko mnie nie posłuchał i kupił 17" zamiast 18" Będzie żałował ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- BTW Dzisiaj wieczorem go poznasz na TSie
  21. Nie chce mi się nawet czytać, padło jak chuuu... A tak poważnie to rezaj, rezaj Furka jest koks, czekam na założenie nowej felgi i gwintu. Jak przyjdzie ciepełko to rezamy te polifty wreszcie... :naughty:
  22. No no, felgi kozak - wiadomo dlaczego Jeśli nie masz dystansu to dorzuć na tył z 10mm
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie, gdyby ktoś coś potrzebował to zapraszam na PW ze zdjęciem, czyszczenie magazynów Oprócz tego mam też inne rzeczy, pytać Postimage.org / gallery - 2013 04 12 10 23 07, 2013 04 12 10 23 14, 2013 04 12 10 23 41 Postimage.org / gallery - 2012 12 27 13 45 42, 2012 12 27 13 45 48, 2012 12 27 13 45 54

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.