Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 APS] by czorny
Słabo, w młotrzym byłoby lepij. :decayed:
-
Spoty wrocławskie
No jak coś to pisz jak najszybciej, bo dzisiaj gość zadzwonił i powiedział, że zabiera wszystkie jakie mam Wieczorem ma dzwonić. Która to strona jak coś?
-
Spoty wrocławskie
Domyśliłem się, bo czytam na bieżąco :grin:
-
Spoty wrocławskie
Jak coś Arek to mam zacisk alu za 40 zł
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
za***iste
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Brzydkie felgi, brzydka skoda, brzydki właściciel
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Piertolisz, ja mam nakrętkę 1-2mm od opony i jest miodzio
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie nadąży nadąży...auto na 1 biegu się kula 7-8km/h:grin: no właśnie :polew: Nie no Mefju, szacuneczek jak spasujesz to jak trzeba
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie nadąży
-
Spoty wrocławskie
Co to się stało?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No rzuć ze 3 zł
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
2 przelewy i lecimy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
póki co nie ma ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 14:41 ---------- Dobra ludzie, robimy reaktywację. Do naszego zacnego grona dołączą Kaju i Czorny. Kupię serwer, ale jeszcze ze 3 osoby muszą mi przelać po 3 zł. Resztę założę. Płacący będą mieli większe przywileje
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Właśnie miałem pisać czy moha ogarnął Kaju, na więcej osób trzeba inną grę ogarnąć, bo na hamachi max 5 osób może być Chyba, że jakiś serwer by był, ale moha to ja nie ogarniam w takich sprawach Chyba, że cs, wtedy serwer i lecimy mogę grać, ale z netem w domu bywa różnie niby dobry, a lagi są często. Kaju, ogarnij csa i można grać. Długo nie grałem, a chętnie bym coś skleił Serwer też mogę kupić, jak dorzucicie jakiś grosik No i osób na pewno by było więcej, bo już na forum i po 8 osób graliśmy. Ja serwer i tak muszę kupić, bo chociażby whyme płacił mi na serwer, ale nie kupiłem, bo tylko 3 wpłaty dostałem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale można robić z taczki
-
Spoty wrocławskie
Właśnie zapomniałem napisać Jakby ktoś był chętny na stickery to będę w ciągu kilku dni zamawiał z odjazdowenaklejki.pl Jak ktoś coś chce to PW.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Stary u mnie na 17" bardziej opona się chowała jak załadowałem bagaj i komplet na pokład... z małymi przygodami ale dojechałem do Wawy i spowrotem Ale nadkola plastikowe przestały istnieć sorry za OT Pięknie siadło Ja dojechałem bez przeszkód Oprócz tych progów zwalniających, na których wydech cierpiał strasznie :grin: Z tym, że wcześniej uniosłem tył, bo wiedziałem, że tak się to może skończyć Niestety w A3 ostatni wypad do Wrocławia się nie udał A wszystko przez wystające koło Było niżej niż przedwczoraj jak załadowałem felgi do bagaja: :grin: Ale w sumie normalnie jest niewiele wyżej Dobra, koniec OT, WhyMe, jak ogarniesz to jak trzeba to będzie meeeega
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na odbojach śmiało da się jeździć w 5 osób i z pełnym bagajem Ale próg zwalniający nie do pokonania
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
za***iście, ale nie próbuj się poruszać na takiej glebie Widziałeś foto, które wczoraj dodałem? Załadowany bagażnik, wyglądało podobnie, 7km jechałem 45 minut na dwójce
-
Spoty wrocławskie
Motip (Wszystko Dla Auta) ul.Borowska Na miejscu Ci domieszają Twój odcień ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- I tak ostatnio wyjątkowo czyste to Twoje wozidło było Nawet można było się oprzeć Strasznie dużo aut tam dzisiaj stało, bo przechodzę tam codziennie kilka razy
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
On już jest dobrze naprowadzony Tylko mnie nie posłuchał i kupił 17" zamiast 18" Będzie żałował ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- BTW Dzisiaj wieczorem go poznasz na TSie- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Nie chce mi się nawet czytać, padło jak chuuu... A tak poważnie to rezaj, rezaj Furka jest koks, czekam na założenie nowej felgi i gwintu. Jak przyjdzie ciepełko to rezamy te polifty wreszcie... :naughty:- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
No no, felgi kozak - wiadomo dlaczego Jeśli nie masz dystansu to dorzuć na tył z 10mm- Spoty wrocławskie
Panowie, gdyby ktoś coś potrzebował to zapraszam na PW ze zdjęciem, czyszczenie magazynów Oprócz tego mam też inne rzeczy, pytać Postimage.org / gallery - 2013 04 12 10 23 07, 2013 04 12 10 23 14, 2013 04 12 10 23 41 Postimage.org / gallery - 2012 12 27 13 45 42, 2012 12 27 13 45 48, 2012 12 27 13 45 54 - [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax