Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Dalej mam could not connect to server. Patrzyłem z nonsteama i działa Trudno, ważne, że coś tam działa. Recoila nie sprawdzałem. Pójdę na żywca bez próbowania, a jak coś to zagram z nonsteama wyjątkowo Punkt 22 wszyscy na serwerze!! :kox:
  2. Kurde śmiga mi prawie wszystko chyba Glass2 mi nie śmiga
  3. To co, 22?
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja z navi korzystam tylko w telefonach. Na symbianie miałem Garmina i było mega za***iście. Za każdym razem idealnie prowadziła. Teraz mam na androidzie Sygica i czasami się myli
  5. No zaraz sprawdzę. To gra ktoś w ogóle? Możemy trochę przesunąć, ja sobie potestuję, mój kumpel też zagra potem Znowu zagramy lanowo
  6. Co? :shock3: Po prostu się zj***ł, czytaj teraz strzela gdzieś w piz*u w sufit
  7. Ok, pobieram ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- 1 min do końca :grin:
  8. Nie widzę problemu, dobre łącze mam To gramy?
  9. Doczytałeś gdzieś czy jak? Podać Ci dane na stronkę? Jak wiesz co i jak to możesz wrzucić, bo mnie wkur... ten steam po update Jak tak będzie to zacznę na NS grać :polew:
  10. Ja mogę. Ten update steama mnie dobija, do d*py się teraz gra. Recoil mi się zepsuł, cfg skasował (na szczęście odzyskałem), a na serwerze nie mogę wchodzić na jakąkolwiek dograną mapę typu awp_glass2, de_dust2_long itd. Myślałem, że wina serwera, ale z nonsteama wszystko działa. Zrobiłem najpierw aktualizację serwera, bo na stronie pojawiła się informacja o zmianach w związku z update steam, ale dalej nic, więc na razie przywróciłem starą wersję. To co, 21?
  11. Ja pogram jak ogarnę csa, bo update steam, bo to jakaś porażka na razie ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 23:19 ---------- Jako tako ogarnięte, mogę dziś grać o dowolnej godzinie ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- wbijać jak się komuś nudzi ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Gdyby coś nie działało z serwerem to piszcie, bo robię aktualizację.
  12. Tak, s3 miało chowane. A tutaj wszystko jest ok
  13. Przecież Spanky na forum jest, pisz do niego Nie wiem czy robi uturbione benzyny
  14. U Spankiego
  15. No nie wiem czy jest tak samo jak w a4, ale się nie kłócę, bo jeszcze nie jestem w temacie Doczytam sobie ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ---------- Już obczaiłem na allegro. Wszystko jest jak być powinno Początek produkcji miały taki jak ja mam bez halo, ale z halo również, a potem już w zderzaku, ale głównie widzę, że rok 2003 Znalazłem kilka przykładów, więc wątpię, że jest inaczej :decayed: Oferta - Audi A3 - Sprzedam jedyne takie na allegro i otomoto Audi A3 1.9 TDI z 2002 roku czarny metalic Silnik najlepszy z możliwych 1.9 TDI 131km wsp Oferta - Audi A3 - WITAM,AUTO JEST Z NIEMIEC OD 1 WLASCICIELA Z KPL KLUCZY(4) ORAZ KSIAZKI SERWISOWEJ PROWADZONEJ DO SAMEGO KONCA!!!SILNIK DIESLA 130 KM K Oferta - Audi A3 - PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PIĘKNA AUDI A3,Z SILNIKIEM 1.9TDI O MOCY 131kM 6BIEGÓW,ROK PRODUKCJI 11.2001r.,MODEL 2002R.,AUTO SPROWADZ Oferta - Audi A3 - Witam ! Mam do zaoferowania Audi A3 (2001 r.) z silnikiem 1.9 TDI o mocy 130 KM. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wiz CZARNE AUDI A3 TDi LIFT 130KM / XENON / BOSE / TOP (3001859932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jaka szkoda, że nie trafiło się czarne...
  16. Wątpię żeby ktoś wymieniał zderzak na taki ze spryskami i do tego działającymi Nieważne, w każdym razie ten zderzak na pewno był malowany, bo jedyne co było malowane to właśnie maska i zderzak BTW Przebieg też mam ori, Spanky mi ostatnio sprawdził Zaskoczony jestem
  17. Nie tyle zderzak co grill, była lekka kraksa, tak jak pisałem w pierwszym poście, ale zderzak się uchował, dokładka lekko nadpęknięta W przedliftowym zderzaku nie ma halo
  18. taki jest zamiar na przyszły sezon
  19. Zaraz wejdę
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Duds, cos ty tam pod macha nawymienial ? Auto powymieniał Jeszcze był zapas, ale turbo regenerowane i damy mu jeszcze pożyć
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też się pochwalę wczorajszym wynikiem :naughty:
  22. Koncepcję mam taką mniej więcej: Bardziej przemawiają do mnie RSy, ale tylko raz widziałem i się spóźniłem.. A były za 850 zł ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 18:24 ---------- Dzisiejszy mod :naughty: Był jeszcze zapas, ale ze względu na turbo jest "tylko" tyle Spanky :notworthy:
  23. Po udanej przygodzie z B5 przyszedł czas na zmiany. Z góry nastawiony byłem na A3, koniecznie z silnikiem ASZ, szukanie zajęło mi aż dwa dni A teraz kilka istotnych faktów: AUDI A3 8L Rok produkcji: 2001 Silnik: ASZ Kolor: srebrny Przebieg: 182000 (w tej chwili już prawie 220000) Auto można powiedzieć bezwypadkowe, bo miało jakąś małą przygodę z przodu, ale pozostał nawet ori zderzak, więc nie było źle Wszędzie ori lakier, oprócz maski. Wyposażenie: -ABS -ESP -Klimatronik -4 poduchy -Kubełki podgrzewane + elektryczne lędźwie -2din -Tempomat -Elektryczne, podgrzewane lusterka -Elektryczne szyby -Ori zenek ze spryskami -Kiera 3-ramienna -Wspomaganie -Regulowana kiera -"1/2FIS" (pokazuje tylko temperaturę i otwieranie drzwi - ponoć wystarczy dołożyć manetkę) -Centralny z pilota -Halogeny -Immobiliser To by było chyba na tyle. Auto po wymianie oleju i rozrządu także to mam z głowy. A teraz najważniejsze. PLANY: -gwint DONE -felgi 18" DONE -program DONE by Spanky 172@384 --> 195@4xx --> 220@470 -bix + malowanie na czarno DONE -pakiet s3 DONE -kat out, przelot DONE -żółte halo DONE -poprawa nagłośnienia DONE -większe turbo + fmic DONE -ledy do oświetlenia rejestracji DONE -wzmocnienie sprzęgła DONE -stacja multimedialna 2din DONE -oklejenie auta DONE -airride To by było chyba na tyle. Z racji dupiatej pogody i upieprzonego auta, które cały czas kręci kilometry, dodaję na razie fotki z ogłoszenia: TAK BYŁO: A TAK JEST: I WYKRESIK (po samym programie): BYŁO: TAK TEŻ BYŁO: OBECNIE, 220km/470nm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.