Treść opublikowana przez Duds
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No ja gram na pewno. Arek, szukaj ustawień grafiki i wyłącz synchronizację pionową. A w grze włącz konsolę i wpisz tylko fps_max i Ci pokaże ile masz wpisane. Jak będzie mniej to zmień na 101, chociaż ja mam teraz 99 wpisane po update steam i mam 100fps, chociaż wczoraj miałem duże spadki... ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Proponuję o 21 ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Znowu jakiś meczyk :kox: A może dziś z TSem? Znaczy myśmy wczoraj mieli łatwą komunikację, bo graliśmy w jednym pokoju, ale można pomieszać i zagrać z TSem. Wymieszać możemy losowo, wytłumaczę jak coś na TS. ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- Kumple jednak dzisiaj odpadają, bo idą na imprezę kto dziś będzie? 1. Duds
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
U mnie przycierało w zakrętach bez żadnych dystansów.. Pojeździj najpierw bez, a potem jak coś kupisz. Na tył 10-15mm może być, ale ja i tak jeździłem bez. Zdjęcia w moim temacie masz to sobie zobacz
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... Wyjdzie ET33, będzie tarło
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Pewnie u niego nie zadziała, bo domyślnie ma fps_max 101. Pewnie musisz wyłączyć synchronizację pionową w karcie graficznej
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nie było kiedy O 23 wejdziemy. ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- DAWAĆ! ---------- Post dopisany 27-02-2013 at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 23:04 ---------- Dzięki za grę
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gra ktoś? Po meczu będzie nas trzech
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja około 20-25 tysięcy rocznie, więc mało, ale tym razem zapowiada się więcej
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak, ale w przyszłym roku. Na razie tylko program, a i tak jest już przyjemnie Na razie szukam fajnego koła a sezon i jak tylko auto będzie "wolne" to odsyłam lampy do zrobienia bixów. Masakra, w 2 tygodnie 6000km :facepalm:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wejdź na steam.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dziś 21? Ja będę z kumplem jak coś. ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Znaczy z Raymaxem
-
Spoty wrocławskie
Niestety tylko sedany.. Avant ciężki temat:kwasny:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Do 27. jest serwer.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wieczorem coś spróbujemy podziałac. Koło 21-22 będę. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Też jestem ciekawy kosztu i czasu na wykonanie, ale do a3 Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- Jeszcze jedno, bixa może ogarniasz? Z malowaniem lamp na czarno? Bo Gwerty ma mi ogarnąć za 3 stówki z racji ori zenka, ale wolałbym na miejscu i nie bawić się w wysyłki. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Parametry startowe zmieniałeś? Jutro wieczorem mogę pomóc jak nie ogarniesz, bo teraz idę spać. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Poszukaj w necie, wszystko jest. To przez update steam. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Co wy tam w tą siatkę gracie? Kiedy, jak, gdzie? Co to za liga? Ja się dopiero zbieram po chorobie, ale grałem w drugiej lidze jak atakujący, może macie jakieś miejsce?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu Lepiej jak wszystko jest zrobione tak jak ma być no to mówię przecież Tylko stara wiązka zostanie, bo bez sensu się męczyć z wyciąganiem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
przecież to moment pobrać... ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- No i gdzie się wszyscy podziali? graliśmy sami z SVD Opór był No tak moment tylko jest problem Gdy włączam cs-a to wyskakuje błąd jakiś tam i wychodzi mi z cs-a napisz jaki błąd.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
przecież to moment pobrać... ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- No i gdzie się wszyscy podziali? graliśmy sami z SVD Opór był
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No to już jest trzech Raymax też zagra Kto się jeszcze pisze? Chociaż z 6 osób żeby było...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dziś 21.00? Panowie niedługo serwer się kończy...
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Polerka albo pomarańcz:kox:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Dorzuciłbym jedynie polifty na tył, konsolę poliftową i FISa Poza tym git Pokaż nowe fele, bo te tragiczne