Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. No ja gram na pewno. Arek, szukaj ustawień grafiki i wyłącz synchronizację pionową. A w grze włącz konsolę i wpisz tylko fps_max i Ci pokaże ile masz wpisane. Jak będzie mniej to zmień na 101, chociaż ja mam teraz 99 wpisane po update steam i mam 100fps, chociaż wczoraj miałem duże spadki... ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Proponuję o 21 ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Znowu jakiś meczyk :kox: A może dziś z TSem? Znaczy myśmy wczoraj mieli łatwą komunikację, bo graliśmy w jednym pokoju, ale można pomieszać i zagrać z TSem. Wymieszać możemy losowo, wytłumaczę jak coś na TS. ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- Kumple jednak dzisiaj odpadają, bo idą na imprezę kto dziś będzie? 1. Duds
  2. U mnie przycierało w zakrętach bez żadnych dystansów.. Pojeździj najpierw bez, a potem jak coś kupisz. Na tył 10-15mm może być, ale ja i tak jeździłem bez. Zdjęcia w moim temacie masz to sobie zobacz
  3. Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... Wyjdzie ET33, będzie tarło
  4. Pewnie u niego nie zadziała, bo domyślnie ma fps_max 101. Pewnie musisz wyłączyć synchronizację pionową w karcie graficznej
  5. Nie było kiedy O 23 wejdziemy. ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- DAWAĆ! ---------- Post dopisany 27-02-2013 at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 23:04 ---------- Dzięki za grę
  6. Gra ktoś? Po meczu będzie nas trzech
  7. Ja około 20-25 tysięcy rocznie, więc mało, ale tym razem zapowiada się więcej
  8. Tak, ale w przyszłym roku. Na razie tylko program, a i tak jest już przyjemnie Na razie szukam fajnego koła a sezon i jak tylko auto będzie "wolne" to odsyłam lampy do zrobienia bixów. Masakra, w 2 tygodnie 6000km :facepalm:
  9. Wejdź na steam.
  10. Dziś 21? Ja będę z kumplem jak coś. ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Znaczy z Raymaxem
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Niestety tylko sedany.. Avant ciężki temat:kwasny:
  12. Do 27. jest serwer.
  13. Wieczorem coś spróbujemy podziałac. Koło 21-22 będę. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też jestem ciekawy kosztu i czasu na wykonanie, ale do a3 Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- Jeszcze jedno, bixa może ogarniasz? Z malowaniem lamp na czarno? Bo Gwerty ma mi ogarnąć za 3 stówki z racji ori zenka, ale wolałbym na miejscu i nie bawić się w wysyłki. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  15. Parametry startowe zmieniałeś? Jutro wieczorem mogę pomóc jak nie ogarniesz, bo teraz idę spać. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  16. Poszukaj w necie, wszystko jest. To przez update steam. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Co wy tam w tą siatkę gracie? Kiedy, jak, gdzie? Co to za liga? Ja się dopiero zbieram po chorobie, ale grałem w drugiej lidze jak atakujący, może macie jakieś miejsce?
  18. Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu Lepiej jak wszystko jest zrobione tak jak ma być no to mówię przecież Tylko stara wiązka zostanie, bo bez sensu się męczyć z wyciąganiem
  19. Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu
  20. przecież to moment pobrać... ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- No i gdzie się wszyscy podziali? graliśmy sami z SVD Opór był No tak moment tylko jest problem Gdy włączam cs-a to wyskakuje błąd jakiś tam i wychodzi mi z cs-a napisz jaki błąd.
  21. przecież to moment pobrać... ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- No i gdzie się wszyscy podziali? graliśmy sami z SVD Opór był
  22. No to już jest trzech Raymax też zagra Kto się jeszcze pisze? Chociaż z 6 osób żeby było...
  23. Dziś 21.00? Panowie niedługo serwer się kończy...
  24. Polerka albo pomarańcz:kox:
  25. Dorzuciłbym jedynie polifty na tył, konsolę poliftową i FISa Poza tym git Pokaż nowe fele, bo te tragiczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.