Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. :nabijasie:
  2. Gramy coś?
  3. To jak, gra ktoś?
  4. Ok, to 22.30.
  5. Dzisiaj po 21 mogę grać Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Gramy? ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 21:12 ---------- Ktoś gra dziś?
  6. Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew: w sumie by sie zgadzało... zostawia 4 slady:decayed: to 25/2 to po 12,5 wyjdzie
  7. Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling:
  8. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja jak będę akurat w domu to też chętnie wpadnę Tyle, że już nie a4, ale nadal audi
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja we Wrocku mam Dialnet 25mb i też nie narzekam, prędkość trzyma. Chyba niecałe 50 zł na miesiąc.
  10. Nikogo nie ma
  11. Ten MARCINq co wchodził i wyzywał to ładny bot jest :grin: Wszedłem na mixa, gdzie grał (zgadłem hasło ) i co ujrzałem? 0:7 agent ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- aaa nie chceta grać to idę esla nawalać Jak coś to niech mi ktoś pisze na steam.
  12. Ja wchodzę i czekam.
  13. dlaczego nie? ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Wchodźcie na serwer, zagramy jakieś ffa, bo mixa i tak większość nie ogarnie. I tak pewnie połowa nie ma TSa. Jak ktoś spoza listy chce hasło to zapraszam na pw po dane do wpłaty ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- wchodzi ktoś?
  14. Admina ma każdy, wystarczy zapytać o rcona i umieć się nim posługiwać. No, a płacić na następny miesiąc, bo co ja teraz z tą kasą zrobię? Wezmę sobie? ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Gramy o 22?
  15. Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.
  16. Duds odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Szkoda, że tak późno, już kupiłem inne auto...
  17. Tak. Ja mogę dziś wieczorem zagrać
  18. Synchronizację pionową w karcie graficznej wyłącz.
  19. Też może zagram
  20. Ja od jutra do 11.02 mogę grać wieczorami, ale z lekkimi lagami w domu:decayed:
  21. Czyli to ktoś kto się zrzucał, bo hasło jest zmienione i musti miał wysłać tylko tym co wpłacili. Jak tylko będzie jak ja będę to dam mu bana na ip
  22. Dla mnie teraz zły okres na grę Dopiero po 15.02 mogę
  23. Mam takie na sprzedaż jak chcesz, bo muszę kupić z innym rozstawem
  24. asz:kox: Za około tydzień jadę do Spankiego na program:decayed:
  25. Na razie słabo wygląda, ale będzie git Docelowo będzie tak, ale oczywiście inna felga :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.