Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:nabijasie:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gramy coś?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To jak, gra ktoś?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ok, to 22.30.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzisiaj po 21 mogę grać Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Gramy? ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 21:12 ---------- Ktoś gra dziś?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew: w sumie by sie zgadzało... zostawia 4 slady:decayed: to 25/2 to po 12,5 wyjdzie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling:
-
Spocik w Wieluniu
Ja jak będę akurat w domu to też chętnie wpadnę Tyle, że już nie a4, ale nadal audi
-
Spoty wrocławskie
Ja we Wrocku mam Dialnet 25mb i też nie narzekam, prędkość trzyma. Chyba niecałe 50 zł na miesiąc.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nikogo nie ma
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ten MARCINq co wchodził i wyzywał to ładny bot jest :grin: Wszedłem na mixa, gdzie grał (zgadłem hasło ) i co ujrzałem? 0:7 agent ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- aaa nie chceta grać to idę esla nawalać Jak coś to niech mi ktoś pisze na steam.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja wchodzę i czekam.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
dlaczego nie? ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Wchodźcie na serwer, zagramy jakieś ffa, bo mixa i tak większość nie ogarnie. I tak pewnie połowa nie ma TSa. Jak ktoś spoza listy chce hasło to zapraszam na pw po dane do wpłaty ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- wchodzi ktoś?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Admina ma każdy, wystarczy zapytać o rcona i umieć się nim posługiwać. No, a płacić na następny miesiąc, bo co ja teraz z tą kasą zrobię? Wezmę sobie? ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Gramy o 22?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.
-
Wałbrzych
Szkoda, że tak późno, już kupiłem inne auto...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tak. Ja mogę dziś wieczorem zagrać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Synchronizację pionową w karcie graficznej wyłącz.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Też może zagram
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja od jutra do 11.02 mogę grać wieczorami, ale z lekkimi lagami w domu:decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Czyli to ktoś kto się zrzucał, bo hasło jest zmienione i musti miał wysłać tylko tym co wpłacili. Jak tylko będzie jak ja będę to dam mu bana na ip
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dla mnie teraz zły okres na grę Dopiero po 15.02 mogę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam takie na sprzedaż jak chcesz, bo muszę kupić z innym rozstawem
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
asz:kox: Za około tydzień jadę do Spankiego na program:decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Na razie słabo wygląda, ale będzie git Docelowo będzie tak, ale oczywiście inna felga :kox: