Treść opublikowana przez Duds
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja zagram chętnie:naughty: Ale wieczorem, bo wypadałoby się coś wreszcie pouczyć. Poniedziałek wolne, dzisiaj zaspałem na zajęcia, jutro jeden wykład, pojutrze kolokwium i w piątek wf Wakacje
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To ja podam na pw każdemu kto wpłacił jak adminować i zero problemu Junior, wpisuj się na listę i zamykamy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ale to jest zbędne, bo komendy rcona są banalne No chyba, że bardzo chcecie amxa, ale ja się w to nie będę bawił, bo to głupota. Wg mnie ma być tylko odpowiedni config, odpowiednie mapy i jedziemy z koksem. Tym bardziej jeśli chcemy grać jakieś "mecze" XvsX to wtedy amx wręcz zabroniony (jak w ligach:naughty:). A jak mało osób to cfg z funmapa i można grać jakieś małe mapki.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
W GO grafa dobra, ale co do grywalności to zdania są podzielone. 1.6 nieśmiertelny :kox: A podobno do 1.6 wychodzi jakaś nakładka. Wszystko to samo tylko grafika właśnie ogarnięta Zaraz poszukam filmiku. ---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Nie mogę znaleźć To się nazywało pro mode czy jakoś tak, ale to co yt to nie to czego szukam. Czas spać, dobranoc Pany:hi:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jasne:thumbup1: Od środy myślę, że można by wpłacać kasę. Nie macie nic przeciwko, że ja zbiorę? Zamówię serwer, skonfiguruję w ciągu 0,5-1h, w zależności jak szybko wgrają się mapki i jeżeli zdążę to zrobię też żeby śmigało steam/nonsteam. A jak robimy w końcu z adminowaniem? Wszyscy czy tylko 2-3 osoby? Nie będzie amxa tylko wszystko przez rcon. Potrafi się ktoś obsługiwać? Jak nie to parę komend przydatnych napiszę, kwestia ile osób będzie miała dostęp do hasła RCON.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No wcześniej było w miarę, chociaż też się zdarzali odpaleni (ale jak można na aimie nie trafić to ja nie wiem ), a teraz ciągle te kur** na aimach mnie biły to sobie dałem spokój
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Sory, bez aima nie trafię
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Więcej nie wchodzę na ten serwer, bo same płaczki Ale trochę sobie postrzelaliśmy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Już się chce wymigać Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Dzisiaj o której na tym serwerze? Mój nick: The Punisher po meczu w ręczną?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
mi obojętne, chętnie pyknę tylko mi się myszka pieprzy i słuchawek zapomniałem z domu i pożyczyłem od kumpla
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To dlaczego Cię tam nie było?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
z jakimi bota Wy gracie ??? mnie nie pytaj, wszedłem za Rafałem Ja FFA nie grywam I tak niezły serwer, bo nie płakali i nie banowali od razu ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- A na serwerze rzeczywiście straszne boty, bo ja nie grałem 3 tygodnie, a 1vs7 wygrałem :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Teraz spadam na zajęcia ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- No to jeszcze jedna osoba i możemy działać ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- Jednak nie poszedłem na zajęcia to mogę coś pyknąć tylko teraz gówniana mapa na tym serwerze ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- A4 Klub niszczy FFA
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
wszedłem na chwilę na ten serwer i oto jak się skończyło wszyscy uciekli :facepalm: A jak lamię jak wściekły, bo tyle nie grałem
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Po 2 zł, wpisuj się na listę jak coś
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
no pewnie, że będzie hasło. 2 zł na miesiąc:wink: ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- Proponuję od środy zacząć zbierać kasę (ja mogę zbierać i kupię serwer) i w piątek zamówić, a przez sobotę ogarnąć. Możliwe, że ktoś mi się przyda, bo mam naukę na egzaminy, ale tam nie będzie dużo do zrobienia. Tzn. wszystko jestem w stanie ogarnąć bardzo szybko (jestem przyzwyczajony jak brałem serwer testowy na 2h:grin:), ale nie pamiętam ile jest roboty z ogarnięciem steam/non-steam, więc tym ewentualnie ktoś może się zająć.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Poczekamy najwyżej jeszcze dzień, dwa, może ktoś dojdzie.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
właśnie przejrzałem wszystkie te popularne i najlepiej wg mnie pukawka. Gamepad tańszy, ale serwer ma tylko 250 FPS, czyli straszna lipa.. Na pukawce na pewno lagów nie będzie, bo czasami brałem testowe żeby zagrać jakiś mecz w eslu i było bardzo dobrze. Uważam, że pukawka będzie ok (slot po 1,35 zł), a najlepiej to pukawka w wersji max. Wtedy mamy 1000FPS, a slot po 1,99 zł. Jak myślicie? Napiszę jeszcze do juniora_tdi, bo on też gra w csa to może będzie 9 osób. Wpisze się jeszcze hidden22 albo mech15 i będzie grało Osobiście jestem za tym żeby grali tylko Ci, którzy zapłacili, bo potem to się z tego ffa zrobi, a poza tym to byłoby trochę bez sensu żeby część płaciła, a część nie, a wszyscy będą mieli takie same uprawnienia. Może źle mówię, ale takie moje zdanie.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wieczorem poszukam jak wrócę do Wro, chyba, że znajdę jeszcze przed 17 czas żeby zajrzeć
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mam zepsutą myszkę i się źle gra. Dzisiaj zamykamy listę, może się jeszcze dwóch zbierze
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No ja też mam jedno i drugie, ale na non-steamie gra się dużo gorzej Nie wiem od czego to w sumie zależy, bo cfg tu i tu mam takie samo.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Serwera jeszcze nie ma, do dziś robimy listę. Jutro podam nr konta na pw tym, którzy się wpisali i jak będzie wpłata od wszystkich to coś zamówimy. Dziś się zorientuję jaki hosting najlepiej wziąć i ile to będzie kosztować. Przy 10 osobach składka będzie do 2 zł max. No i jeszcze muszę poczytać jak zrobić steam/non steam, bo nie pamiętam już (tylko raz to robiłem). Kto w ogóle nie ma tu jeszcze steama? ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- za co ban? :decayed: ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- Aha i jeszcze jakiś serwer teamspeaka skołuję. Publiczny, bo nie ma sensu kupować. Macie wszyscy mam nadzieję? Jak nie to pobierzcie. Jak już wszystko z serwerem będzie załatwione to zbierzemy się wszyscy na jednym kanale i albo będziemy losować, albo wybierać drużyny (wszystko będę tłumaczył jak będziemy na TSie) i zagramy coś 4vs4 czy 5vs5 - zobaczymy czy nas się tylu zbierze. A jak będzie nas mniej to będziemy sobie grali coś małego dla beki
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
szukajcie, a znajdziecie:decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink: do tego czasu nie zdołam dozbierać... ale jakbyś do lata nie sprzedał to się pomyśli za darmo nie oddam, więc może tak być
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink: