Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Ja zagram chętnie:naughty: Ale wieczorem, bo wypadałoby się coś wreszcie pouczyć. Poniedziałek wolne, dzisiaj zaspałem na zajęcia, jutro jeden wykład, pojutrze kolokwium i w piątek wf Wakacje
  2. To ja podam na pw każdemu kto wpłacił jak adminować i zero problemu Junior, wpisuj się na listę i zamykamy
  3. Ale to jest zbędne, bo komendy rcona są banalne No chyba, że bardzo chcecie amxa, ale ja się w to nie będę bawił, bo to głupota. Wg mnie ma być tylko odpowiedni config, odpowiednie mapy i jedziemy z koksem. Tym bardziej jeśli chcemy grać jakieś "mecze" XvsX to wtedy amx wręcz zabroniony (jak w ligach:naughty:). A jak mało osób to cfg z funmapa i można grać jakieś małe mapki.
  4. W GO grafa dobra, ale co do grywalności to zdania są podzielone. 1.6 nieśmiertelny :kox: A podobno do 1.6 wychodzi jakaś nakładka. Wszystko to samo tylko grafika właśnie ogarnięta Zaraz poszukam filmiku. ---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Nie mogę znaleźć To się nazywało pro mode czy jakoś tak, ale to co yt to nie to czego szukam. Czas spać, dobranoc Pany:hi:
  5. Jasne:thumbup1: Od środy myślę, że można by wpłacać kasę. Nie macie nic przeciwko, że ja zbiorę? Zamówię serwer, skonfiguruję w ciągu 0,5-1h, w zależności jak szybko wgrają się mapki i jeżeli zdążę to zrobię też żeby śmigało steam/nonsteam. A jak robimy w końcu z adminowaniem? Wszyscy czy tylko 2-3 osoby? Nie będzie amxa tylko wszystko przez rcon. Potrafi się ktoś obsługiwać? Jak nie to parę komend przydatnych napiszę, kwestia ile osób będzie miała dostęp do hasła RCON.
  6. No wcześniej było w miarę, chociaż też się zdarzali odpaleni (ale jak można na aimie nie trafić to ja nie wiem ), a teraz ciągle te kur** na aimach mnie biły to sobie dałem spokój
  7. Sory, bez aima nie trafię
  8. Więcej nie wchodzę na ten serwer, bo same płaczki Ale trochę sobie postrzelaliśmy
  9. Już się chce wymigać Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Dzisiaj o której na tym serwerze? Mój nick: The Punisher po meczu w ręczną?
  10. mi obojętne, chętnie pyknę tylko mi się myszka pieprzy i słuchawek zapomniałem z domu i pożyczyłem od kumpla
  11. To dlaczego Cię tam nie było?
  12. z jakimi bota Wy gracie ??? mnie nie pytaj, wszedłem za Rafałem Ja FFA nie grywam I tak niezły serwer, bo nie płakali i nie banowali od razu ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- A na serwerze rzeczywiście straszne boty, bo ja nie grałem 3 tygodnie, a 1vs7 wygrałem :polew:
  13. Teraz spadam na zajęcia ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- No to jeszcze jedna osoba i możemy działać ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- Jednak nie poszedłem na zajęcia to mogę coś pyknąć tylko teraz gówniana mapa na tym serwerze ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- A4 Klub niszczy FFA
  14. wszedłem na chwilę na ten serwer i oto jak się skończyło wszyscy uciekli :facepalm: A jak lamię jak wściekły, bo tyle nie grałem
  15. Po 2 zł, wpisuj się na listę jak coś
  16. no pewnie, że będzie hasło. 2 zł na miesiąc:wink: ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- Proponuję od środy zacząć zbierać kasę (ja mogę zbierać i kupię serwer) i w piątek zamówić, a przez sobotę ogarnąć. Możliwe, że ktoś mi się przyda, bo mam naukę na egzaminy, ale tam nie będzie dużo do zrobienia. Tzn. wszystko jestem w stanie ogarnąć bardzo szybko (jestem przyzwyczajony jak brałem serwer testowy na 2h:grin:), ale nie pamiętam ile jest roboty z ogarnięciem steam/non-steam, więc tym ewentualnie ktoś może się zająć.
  17. Poczekamy najwyżej jeszcze dzień, dwa, może ktoś dojdzie.
  18. właśnie przejrzałem wszystkie te popularne i najlepiej wg mnie pukawka. Gamepad tańszy, ale serwer ma tylko 250 FPS, czyli straszna lipa.. Na pukawce na pewno lagów nie będzie, bo czasami brałem testowe żeby zagrać jakiś mecz w eslu i było bardzo dobrze. Uważam, że pukawka będzie ok (slot po 1,35 zł), a najlepiej to pukawka w wersji max. Wtedy mamy 1000FPS, a slot po 1,99 zł. Jak myślicie? Napiszę jeszcze do juniora_tdi, bo on też gra w csa to może będzie 9 osób. Wpisze się jeszcze hidden22 albo mech15 i będzie grało Osobiście jestem za tym żeby grali tylko Ci, którzy zapłacili, bo potem to się z tego ffa zrobi, a poza tym to byłoby trochę bez sensu żeby część płaciła, a część nie, a wszyscy będą mieli takie same uprawnienia. Może źle mówię, ale takie moje zdanie.
  19. Wieczorem poszukam jak wrócę do Wro, chyba, że znajdę jeszcze przed 17 czas żeby zajrzeć
  20. Ja mam zepsutą myszkę i się źle gra. Dzisiaj zamykamy listę, może się jeszcze dwóch zbierze
  21. No ja też mam jedno i drugie, ale na non-steamie gra się dużo gorzej Nie wiem od czego to w sumie zależy, bo cfg tu i tu mam takie samo.
  22. Serwera jeszcze nie ma, do dziś robimy listę. Jutro podam nr konta na pw tym, którzy się wpisali i jak będzie wpłata od wszystkich to coś zamówimy. Dziś się zorientuję jaki hosting najlepiej wziąć i ile to będzie kosztować. Przy 10 osobach składka będzie do 2 zł max. No i jeszcze muszę poczytać jak zrobić steam/non steam, bo nie pamiętam już (tylko raz to robiłem). Kto w ogóle nie ma tu jeszcze steama? ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- za co ban? :decayed: ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- Aha i jeszcze jakiś serwer teamspeaka skołuję. Publiczny, bo nie ma sensu kupować. Macie wszyscy mam nadzieję? Jak nie to pobierzcie. Jak już wszystko z serwerem będzie załatwione to zbierzemy się wszyscy na jednym kanale i albo będziemy losować, albo wybierać drużyny (wszystko będę tłumaczył jak będziemy na TSie) i zagramy coś 4vs4 czy 5vs5 - zobaczymy czy nas się tylu zbierze. A jak będzie nas mniej to będziemy sobie grali coś małego dla beki
  23. daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink: do tego czasu nie zdołam dozbierać... ale jakbyś do lata nie sprzedał to się pomyśli za darmo nie oddam, więc może tak być
  24. daleko nie masz:naughty: Dozbieraj i zapraszam na wiosnę Auto najwcześniej sprzedam w połowie lutego, bo na razie jest potrzebne:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.