Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Widzieli? Za maluszka melona już wyłożyli
  2. Tak w ogóle to myślałem o jakimś dipowaniu ramion, a dekiel w polerkę, ale sam nie wiem co z nimi robić, więc wszelkie propozycje mile widziane
  3. Umyję auto dopiero jak będzie felga, bo tak to nie mam motywacji i przede wszystkim czasu Najpierw kupię jeszcze kosmetyki
  4. Mogę, wtedy mam normalną felgę z 5-cioma ramionami Moje pójdą całe w poler jak na tym golfie Teraz mam nisko, a jak wrzucę 215/35 to już masakra będzie
  5. Dopiero za tydzień, bo jutro wyjeżdżam, a gość nie wysłał mi wszystkich nakrętek do przykręcenia
  6. 5x114,3 Też jestem zdania, że z oponami i na glebie zacznie to wyglądać. Zawsze mogę sprzedać Odkąd zobaczyłem to foto to robią mnie te felgi strasznie
  7. Puma, a powiedz, bardzo źle się jeździ na 19"? Kupiłbym 19", bo cały czas są w dobrej cenie, ale nie wiem czy da radę na tym jeździć A te najwyżej pójdą dalej, bo specjalnie nawet opon nie założyłem jeszcze, bo cały czas nie dają mi spać te 19", a na te mam kupca
  8. Poprzednia nie leżała na a3, a ta będzie dobra A jak nie to sprzedam, bo mam już na nie kupca jak coś Poza tym felga pójdzie w polerkę, jeśli zostanie
  9. Mówię przecież, że kupiłem taniej niż dałbym za 180, więc co za różnica A poza tym pytałem kilku osób na a3 forum z takimi mocami i mówili żebym brał 230.. ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 21:22 ---------- Mała zapowiedź Na razie to nie wygląda, ale będzie dobrze :kox:
  10. Odpadam, zagram najszybciej po 14 czerwca, postawię wam nawet serwer jak zaliczę sesję
  11. Czorny, nie powiem od czego Ty zaczynałeś ...
  12. Ale on, z tego co wiem, to ma nieźle odchudzone to b5 A w seryjnych wagach jest tylko 100kg różnicy
  13. B5 Igo ładnie zapiertala :slina: Ciekawe ile on tam ma i ile to waży Ciekawe czy jakbym 240 zrobił to bym miał szanse
  14. Jestem tylko ciekawy czy nowa felga podpasuje, bo jest bardzo nietypowa Ale jak nie to gonię je dalej
  15. No to nieźle Większy ic nie zaszkodzi. Lepiej większy niż jak miałby być za mały A i tak będę rezał minimum 220 ps Na razie będzie około 195-200 i ponad 400NM.
  16. Diesel czy bena? Bo to duża różnica
  17. Mówili mi, że 550x180 jest na moce do 200km, a potem trzeba już większy. Więc kupiłem większy, bo i tak był tańszy od tego 180 Trafiłem na okazję Na razie i tak będzie około 200km, bo wsadzę turbo arl (szkoda mi kasy, za dużo idzie ostatnio), a gtb sobie odłożę na zimę. A może nawet na przyszły sezon jak będzie fajnie jechać
  18. Nie mam :facepalm: Kurier zajebał, w poniedziałek miał być kuriera, a do dziś się nie pojawił I się wkurwiam, bo w weekend miałem działać... Będą u mnie w poniedziałek... Najpierw założę je bez opon czy jakoś to będzie wyglądało, a jak nie to idą dalej, bo mam na nie kupca :grin:
  19. Armi, wystaw na jakiś portal. Moja poszła w chorych pieniądzach w ciągu tygodnia
  20. Ale on was w c**ja robi :polew:
  21. Jak ktoś gra to proponuję 22.30.
  22. może dzisiaj coś? Jak tak dalej pójdzie to serwer się skończy i nie pogramy w ogóle:decayed:
  23. Robocze ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- Buty to ja teraz mam takie:
  24. Nakręciłem z nudów mojego traktora Niedługo wleci tłumik przelotowy Bardzo wycisza, bo kumpel założył i jest o niebo lepiej. Na razie rezygnuję z gtb, bo za dużo kasy ostatnio wydałem i muszę chwilę przystopować, ale kupuję zamiast tego turbo arl i korekta na +/- 195PS 400NM Oczywiście do tego zmontuję fmica, który już leży. Teraz mam egzaminy i czasu brak, więc ze wszystkim ruszam za niecały miesiąc
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nelson, podrzuć jaką glinkę kupić i tego Collinita też kupuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.