Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Audi A3 1.9 TDI ASZ 195km 400NM 20-140 + mokra nawierzchnia - YouTube Nagrałem krótki filmik z przyspiechy, niestety za mokro i średnio to wyszło Dalej nie jedzie Do setki jakoś wiele się może nie zmieniło w porównaniu do samego programu, ale powyżej 140 jest już fajnie, bo 200 jest w moment Zaraz dorzucę jeszcze przyspiechę po samym programie ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Seria + program: Audi A3 1.9 TDI ASZ 172KM 384NM - YouTube Następnym razem z esp off, bo mnie to mega ogranicza
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No to zaczynamy spam tutaj :decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja powinienem podnieść :grin:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
z syskiem gadałem to mówił ze zjezdza z trasy około 7-8 wiec o 9 pewnie sie wybierzemy... nie wiem jak Michał_g84, a Oliego to pewnie mama nie pusci:decayed: No to ustalimy jeszcze dokładnie bliżej zlotu, muszę obgadać z resztą, o której planują jechać
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Tak jak pisałeś, dokładki w kolor, halo i będzie MIUT :jerk: Ale za to podnoszenie... :whip2::whip2::whip2:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
My raczej sobota z samego rana
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mapa Polski My pojedziemy prawdopodobnie tą trasą, trochę dłuższa, ale dobra droga Jedziemy na 4-5 samochodów. ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Jak ktoś chce się dołączyć to piszcie, widzę, że Częstochowa będzie miała taką samą trasę
-
[B5 APS] by czorny
Fajnie mruczy :naughty: Zdążysz z airem do zlotu?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
:polew::polew::polew: A ja już prawie autko przygotowałem Zostało zrobić audio i może zdążę dwumasę wymienić, chociaż to nie jest mus
-
"Dziura turbo" czy cholera wie co, logi do oceny
Jakby to był rzut beretem to wiesz, ale jechać taki kawał to mi się nie uśmiecha w tej chwili Na początku było ok, dlatego szukam jakiejś przyczyny, nagrałem nawet filmik (na przelocie to słychać nawet, bo dziś wróciłem do serii). Obejrzę go i wrzucę czy da radę to usłyszeć. Najwyżej poślę Ci sterownik na weekend.. Podmienię jeszcze przepływkę i wyczyszczę filtr, ale pewnie to nic nie da..
-
"Dziura turbo" czy cholera wie co, logi do oceny
Witam. Ostatnio robiłem korektę u Spankiego no i wszystko fajnie, autko śmigało (nadal śmiga :decayed:) aż tu pewnego dnia zacząłem wyczuwać jakby dziurę turbo... Na początku myślałem, że sprzęgło się trochę uślizguje, ale to nie to... Nie jest to jakieś mocno odczuwalne i przeszkadzające, ale mnie denerwuje... Ktoś kto wsiądzie do auta pierwszy raz pewnie nawet tego nie poczuje, ale mnie to drażni niemiłosiernie, bo auto pomimo dość dużej mocy dalej dla mnie nie jedzie :grin: Pacjent to a3 asz, bo zapomniałem napisać. Macie jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny? Może jakieś filtry czy cuś? Poza lekkim zamułem w okolicy 2000-2200 obrotów wszystko jest ok, ciągnie do końca. Oto logi: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Spoty wrocławskie
Myślałem, że już zdążyłeś kupić Przód mam na bank, ale są w mega dobrym stanie (nie wiem czy nie nowe), więc cenka będzie trochę wyższa, a tył też mi się mignął, więc można uznać, że mam komplet
-
Spoty wrocławskie
Musisz cierpliwie czekać niestety
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Lakiernik się postarał i mało mnie skasował, zaprawki porobione Zostało tylko spolerować, bo np. na klamce odkleił mu się papier i mam zaciek Ale ogólnie jestem zadowolony ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 22:50 ---------- A jutro wracam z wydechem do serii Koniec warczenia A tak poważnie to zaczynało już po prostu męczyć. Cofka jest mega, ale poza tym nic fajnego Na koniec trzeba będzie jakiś filmik pożegnalny nagrać
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Pacz go, tyro taki kozak, bo ładuje Sam chętnie bym sobie założył, bo masakra
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja też pamiętam i wyślę jak zbiorę od wszystkich Jeden kuzyn już mi wysłał, reszcie już też powiedziałem
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
I tak wpadnie, ja to wiem Na gwincie będzie stabilniej, a też jakieś mega gleby nie trzeba robić. Ja mam 59cm i zapierdalam
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Dla mnie całość mega, ale brakuje mi gleby
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
upchane na lajcie :decayed: ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Wszystko już skończyłem, zostało tylko pospawać wszystko ładnie, bo teraz jest tylko połapane. Zaczęliśmy o 16 i do 20 było gotowe :naughty: Zrobiłem foto na początku, bo potem miałem za słabą baterię ---------- Post dopisany 03-07-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 22:46 ---------- Nic się nie dzieje ostatnio, bo pracuję, ale jutro auto staje na cały dzień do lakiernika ogarnąć zaprawkę na drzwiach i tylnej klapie. Po korekcie jeździ się bardzo przyjemnie Niedługo może jakaś sesja będzie. Aha, no i kupiłem trochę środków do szmalcowania lakieru
-
Spoty wrocławskie
Ja 59 przód, a tył nie wiem, ale podobnie Palca nie wsadzę
-
Spoty wrocławskie
Arek, ile od błotnika od ziemi? Ja pokręciłem i musiałem wywalić osłonę, bo nie da się z nią jeździć :naughty:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak w ogóle dzięki za stabiliwator IC mam 550x230x65 Naciapane z kalkulatora
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
:banan:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
:grin: nie narzekam :decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
chłopie jeszcze tyle modów można ogarnąć do Zlotu:naughty: ot co!