Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Łooo takie coś Są ważniejsze rzeczy, a poza tym zaprawka już zamówiona
  2. Jutro od rana lecimy z intercoolerem :banan:
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nelson, obojętnie Mogę robić i tak i tak
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zamawiam A możesz polecić jakąś pastę polerską przed woskowaniem? I jakiś cleaner pod wosk? Chociaż w sumie jako cleaner dam IPA
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Podrzuć Nelson, gdzie można kupić ten wosk
  6. Obadacie w Ostrowie, ja jestem mega zadowolony Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze Ludziom kopara opada, więc musi być git :kox:
  7. Na żywo dla mnie robi mega robotę
  8. Takie byle jakie, sesja będzie jak umyję auto i doprowadzę je do jazdy Mam mały problem, bo po montażu turbo od ARLa nie pasuje mi wąż ten czerwony do IC, bo jest za długi i albo się uda coś dorobić, albo czekam tydzień i w poniedziałek robię IC to kwasówką tam pocisnę A póki co nie przekraczam 1200 obrotów, co by go nie rozsadziło, bo jest zagięty fest
  9. Już są na aucie Jest gnój :slina: Potem zrobię foto
  10. Już sprzedane
  11. Tak, jutro z samego rana montaż turbo Felg chyba nie montuję, bo te dystanse to porażka, odsyłam gościowi i biorę od porządnej firmy. Naciapane z kalkulatora
  12. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Panowie, może ktoś się dołączy? http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/
  13. Duds odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion?fref=ts + https://www.facebook.com/events/177924552374385/
  14. https://www.facebook.com/events/177924552374385/?notif_t=plan_user_joined Wrzuć w pierwszy post to i ten funpage, nawet dwa będą lepsze Na jednym lajki, na drugim udział
  15. Wiem, pojebało mi się, zmienię to jak się uda
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion
  17. https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion
  18. Mam tanio konsolę kompletną z tunelem z lifta, ale 1din 180 zł za wszystko do montażu to chyba niedużo Kolor czarny Jak chcesz foty to wal na PW, bo mam na kompie
  19. Kaju, może napisać o zlocie na a3 klubie?
  20. Ja z wpłatami i weryfikacją (może ktoś jeszcze dojdzie) wstrzymam się do 23.06, jeśli to nie przeszkadza, bo 22.06 obgadam temat z kuzynem
  21. Kaju, dopisz do listy zgodnie z tym co Ci pisałem na PW :kox::kox:
  22. Nie wiem czy to dobry pomysł :grin: Powie, że nasyłam na nią kolegów Spoko, potrzebuję jeszcze dwa tygodnie na pewną odpowiedź, bo poprawkę mam już w przyszły wtorek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.