Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Łooo takie coś Są ważniejsze rzeczy, a poza tym zaprawka już zamówiona
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jutro od rana lecimy z intercoolerem :banan:
-
Spoty wrocławskie
Nelson, obojętnie Mogę robić i tak i tak
-
Spoty wrocławskie
Zamawiam A możesz polecić jakąś pastę polerską przed woskowaniem? I jakiś cleaner pod wosk? Chociaż w sumie jako cleaner dam IPA
-
Spoty wrocławskie
Podrzuć Nelson, gdzie można kupić ten wosk
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Obadacie w Ostrowie, ja jestem mega zadowolony Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze Ludziom kopara opada, więc musi być git :kox:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Na żywo dla mnie robi mega robotę
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Takie byle jakie, sesja będzie jak umyję auto i doprowadzę je do jazdy Mam mały problem, bo po montażu turbo od ARLa nie pasuje mi wąż ten czerwony do IC, bo jest za długi i albo się uda coś dorobić, albo czekam tydzień i w poniedziałek robię IC to kwasówką tam pocisnę A póki co nie przekraczam 1200 obrotów, co by go nie rozsadziło, bo jest zagięty fest
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Już są na aucie Jest gnój :slina: Potem zrobię foto
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Już sprzedane
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak, jutro z samego rana montaż turbo Felg chyba nie montuję, bo te dystanse to porażka, odsyłam gościowi i biorę od porządnej firmy. Naciapane z kalkulatora
-
Spocik w Wieluniu
Panowie, może ktoś się dołączy? http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Bo Duds podziałał- B6 DIVISION
https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion?fref=ts + https://www.facebook.com/events/177924552374385/- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
https://www.facebook.com/events/177924552374385/?notif_t=plan_user_joined Wrzuć w pierwszy post to i ten funpage, nawet dwa będą lepsze Na jednym lajki, na drugim udział- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wiem, pojebało mi się, zmienię to jak się uda- Spoty wrocławskie
https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
https://www.facebook.com/A4 Klub Polska B5 Battalion- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Mam tanio konsolę kompletną z tunelem z lifta, ale 1din 180 zł za wszystko do montażu to chyba niedużo Kolor czarny Jak chcesz foty to wal na PW, bo mam na kompie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju, może napisać o zlocie na a3 klubie?- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja z wpłatami i weryfikacją (może ktoś jeszcze dojdzie) wstrzymam się do 23.06, jeśli to nie przeszkadza, bo 22.06 obgadam temat z kuzynem- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
:dancing:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju, dopisz do listy zgodnie z tym co Ci pisałem na PW :kox::kox:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Nie wiem czy to dobry pomysł :grin: Powie, że nasyłam na nią kolegów Spoko, potrzebuję jeszcze dwa tygodnie na pewną odpowiedź, bo poprawkę mam już w przyszły wtorek - XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski