Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Z Raymaxem? No to na pewno, ale nie tylko :naughty:
  2. Stary i to jaki problem :facepalm: Ale i tak nie narzekam, bo na żadną bym jej nie wymienił :decayed:
  3. Ja, jeśli przekonam drugą połówkę to też nie przyjadę jednym autem tylko więcej
  4. Szczerze to nie brałem pod uwagę takich parametrów, bo szukałem minimum 8,5J, ale cena była śmieszna, stan jest świetny, a z oponą 215/35 i tak jest dobrze
  5. Ja mam Norway Nieważne, dobrze się wyważyły, będzie git. Czekam na dystanse, bo jeszcze dzisiaj powinny dotrzeć... Poczta tak późno do mnie przyjeżdża
  6. Nie będę malował, bo felgi są jak nowe.. O ile nie są nowe Jaki powinien być kraj produkcji ori felg? Parametry się zgadzają, wytłoczone logo audi... Nawet kody kreskowe są jeszcze od środka :shock3: W przyszłości jak mi się będą widziały to zrobię je na poler
  7. A co to ma za znaczenie? Nie zależy mi na naciągach, będzie bezpieczniej Poza tym, skąd wiesz co kupiłem? BTW Dzisiaj miałem jechać autem do Wro, ujechałem parę kilometrów i skończyły mi się klocki z tyłu :polew::polew: ---------- Post dopisany 05-06-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 23:03 ---------- Felgi zawiezione do założenia opon, klocki ogarnięte i turbawka z ARL jest już u mnie i się czyści jak już jest na wierzchu ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 18:14 ---------- Taka sytuacja
  8. I teraz nie możesz już spać przed wyjazdem? :decayed:
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie wiedziałem, że prowadzisz ewidencję
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przypominam, że Ciebie nie było jeszcze ani razu...... to dla Ciebie wjazdowe x 3 ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- Pany kto ma jakieś doświadczenie z silnikiem toyoty D-CAT 170 PS ? Warte to coś ? Słabe info masz, bo byłem dwa razy :grin: Muszę całe miasto jechać i zazwyczaj w niedzielę jestem jeszcze w domu, dlatego jestem tak rzadko
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ePasjonat, nie przejmuj się, oni tak zawsze :grin:
  12. Zrobisz duże wow w Nysie, pewnie będziesz na jakimś filmiku :decayed:
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie skumałem :polew: Skarżył się ostatnio, że coś dolega to myślałem, że serio
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Było dzwonić, bo akurat miałem vaga we Wro A już wróciłem do domu
  15. Kurfa magia :slina:
  16. Za taki prajs to może i ja się skuszę, bo planuję góry/morze w wakacje, ale tyle to skołuję Odpuszczę jakiegoś moda i tyle Muszę pogadać z drugą połówką I przede wszystkim dowiedzieć się kiedy mam poprawkę, bo ujebałem egzamin nie do zdania i pewnie będę miał przynajmniej kilka poprawek, bo tak u tej baby jest i tego nie przeskoczę
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też mi podrzuć PW co to za B5
  18. :polew: Co jak co, ale dźwięk masz za***isty
  19. Felgi kupione Czekam tylko na zakończenie sesji, bo teraz mam urwanie głowy przed egzaminami i zaczynam ogarniać wszystkie duperele, bo trochę mi się uzbierało Zrobiłbym to pewnie przez jeden dzień, ale nawet tego jednego dnia nie mogę poświęcić, bo mam taki zapiertol...
  20. Dokładnie Miał też RS125 jak ja Szczerze to wolę chyba Flaty, ale ni chu chu jak na złość nie ma teraz żadnych dystansów, a kupowanie nowych to jednak strata pieniędzy
  21. Znam go Miał kiedyś taki motor jak ja Za drogo, te co wrzuciłem mam za 1000 zł
  22. nie Mam kilka typów, ale czekam na coś lepszego ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- Myślę nad tymi opcjami: felgi aluminiowe AUDI A8 A6 5x112 18 CALI (3276991401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Alufelgi 18"7,5j 5x112 Audi A8 WinterWheels (Vw Audi Seat Monoblock) Tomaszów Mazowiecki ? Tablica.pl Doradźcie coś, bo ja już nie mogę
  23. Tak sobie mówię Powinno być 195 KM / 4xx NM.
  24. Nie zgodzę się, bo ARL nie kosztuje mnie NIC, FMICa i tak robię już większego, a do GTB potrzebny jeszcze downpipe i korekta dużo droższa. Za dużo kasy ostatnio tracę, więc muszę się trochę opanować. GTB zostawię sobie na zimę/przyszły sezon. Wypadałoby też przy tej okazji zrobić wydech, ale nie jest to konieczne Więc jak już będę robił to na całego, a wiem, że 200km w takim aucie już baaardzo przyzwoicie jedzie
  25. hahah głupoty gadaja, ledwo seryjnego AFF objechał... a 1Z robi z niego przeciag:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.