Treść opublikowana przez Duds
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Gwerty ...wysłane z kalkulatora...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja jeszcze przed obwodnicą tak mówiłem w ogóle to przespałem te kreski, myślałem, że jedziecie cykać foty ...wysłane z kalkulatora...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA? Nie to jest 2,5 TDI Beka ze mnie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
:polew::polew:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Można... po kolei Będę współpracował z moim netem to wrzucę, bo tutaj u dziewczyny porażka...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Postimage.org / gallery - 2013 08 03 11 17 22, 2013 08 03 11 17 29, 2013 08 03 11 17 47 Trochę fot ode mnie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mefju, ramki już zmieniłeś? :polew::polew: Mam dobry filmik z akcji rezania ramki- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mówiła, mówiła Od razu jak przyjechałeś Dobra Pany, zaczynam uploadować pikczersy Tylko to potrwa, bo dziewczyna ma słabego neta- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Też się na zdjęcie nie załapałem Zaczynam ogarniać zaraz z fotkami ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- A Mefju do domu jak zwykle z przygodami- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Też siedzę już w domu, dzięki za mega zlot Foty i filmiki potem jak siądę do kompa ...wysłane z kalkulatora...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ty się Mefiu nie śmiej, bo też w swoim pokoju nie spałeś ...wysłane z kalkulatora...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jest filmik, wrzucę w nocy albo rano ...wysłane z kalkulatora...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A na plaży zabawa z panami policjantami ...wysłane z kalkulatora...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dawać, bo czekamy ...wysłane z kalkulatora...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To przyjedź bez gwintu, bo chyba masz zawias sline nie? Nie takie kozy będą Liczy się dobra zabawa, a nie auta- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Montuj sam, czasu dużo- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ej, ja też a3, dawaj Armi Kurde... Pół nocy nie przespane...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
uwielbiam diesla... splanie 3.1:wink: zes pewnie muskał gaz i tyle Jechał eko driving-em 60 km/h To żaden eko-driving Dobra, ja dopiero wieczorem będę na kompie, jak coś to nr tel w podpisie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To ja chyba jutro do piątki zejdę- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Też jutro jadę, Armi bez stresu Większość jutro ciśnie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Też ogarnąłem dziś środeczek Na mycie za szybko, bo jeden przejazd do dziewczyny i takie samo będzie... Dlatego będzie mycie, przejazd do niej i drugie mycie- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ogarne Ci to na zlocie A też się wpinałeś w ori kostkę? Jadę w czwartek/piątek to zrobić, jak się nie uda to nawet nie będę składał tapicerki ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- A tymczasem przód w rozsypce... Ale wszystko przygotowane i jutro wnęka będzie malowana Doszedł mi wzmak, a tak w ogóle w międzyczasie wpadły naklejki ---------- Post dopisany 01-08-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 19:40 ---------- Rejka pomalowana, dzisiaj odkurzanie, jutro mycie i sobota rano na zlot- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja dzisiaj wreszcie jako tako ogarnąłem auto... Zostało tylko wysprzątać środek i umyć ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Miałem nawet silnik umyć z tej okazji, ale to bez sensu, bo i tak nie mam osłony, więc zaraz będzie tak samo- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ty też się oświadcz Jeszcze chwilę, na zlocie by to nie przeszło :grin: Ale może jeszcze w tym roku - Widziany,widziana-kiedy i gdzie?