Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Zastanawiam się jeszcze na jaki kolor pomalować stal, bo jest srebrna
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jutro już przed południem zwijam do domu, na spota chyba nigdy nie zdążę dojechać, bo zawsze wracam późno w niedzielę W przyszłym tygodniu się jakoś zgadamy.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mam mały dylemat co zrobić z tymi dokładkami na przyszły sezon, a może w ogóle ich nie ruszać
-
Spoty wrocławskie
Rolki INA, pasek Conti. Ceny różne, ale ja ponad 2 lata temu kupowałem za 214 zł bodajże, tyle, że w cenie hurtowej. Bez pompy oczywiście liczę.
-
Spoty wrocławskie
Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.
-
Spoty wrocławskie
Widzę nie dało Ci to spokoju po powrocie ze spotu przetrzepałem całą grafikę google i trafiłem. Dużo szukania nie było bo w tamtych latach esek za wiele na raz nie wychodziło ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Spoko, innym razem Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed: znaczy co mam sie do Ciebie ładować dzisiaj czy odpuszczamy temat i mogę spokojnie odpalać browar ? Jak chcesz wpaść to zapraszam, ale zdjęć to my sobie nie porobimy, bo nie ma czym
-
Spoty wrocławskie
Spoko, innym razem Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed:
-
Spoty wrocławskie
Znajdę wieczorem chwilę to Ci zrobię Teraz mam zapier.... z nauką
-
Spoty wrocławskie
Fajne, ale nie wiem czy będą dobrze leżały na zielonym... Musiałbyś rotor przemalować
-
Spoty wrocławskie
Zapomniałem o tym Ale pewnie są, więc wezmę Ci jutro do Wro
-
Spoty wrocławskie
Się dorobi w photoshopie, spoko luz
-
Spoty wrocławskie
Dobra, to jutro koło 20 myślę, bo nie wiem jeszcze, o której wyjadę, ale koło 17-18
-
Spoty wrocławskie
Maciek, Arek i kto tam się jeszcze pisał na sesję na poniedziałek. Dolibyscie radę podjechać we wtorek? Albo środę? Poniedziałek mi delikatnie nie pasuje, ale jak wam inne dni nie pasują to może zostać ...wysłane z kalkulatora...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Działanie bixa + fotki czystej pupy i kropelkowanie
-
B6 by Armi - sesja s.25
Cieszę się, że jej nie kupiłeś obecna bije ją na głowę Pamiętam o fotach, jutro Ci wyślę ...wysłane z kalkulatora... ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- Znaczy dzisiaj ...wysłane z kalkulatora...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Lotka kupiona, naklejki wywalone ...wysłane z kalkulatora...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A masz jakieś inne fotki tego a3? Od frontu?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
:slina: Odechciało mi się zderzaka od s :kox: Priorytet lotka Progi też by się zdały, ale jestem ciekawy ile jest rzeźby ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Kurde, chyba mi zrobiłeś wizję na nowy sezon A ile kasy się zaoszczędzi
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
BIX MUSI BYĆ BTW Zrobiłem małe VT, ale nie umiem tak fajnie dokładek ogarnąć Kolor felgi jak i felga zupełnie przypadkowe aczkolwiek biorę je poważnie pod uwagę tylko w ori srebrze Najchętniej bym nie malował dokładek, ale jak dojdzie zderzak z eski to raczej by wypadało...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie rozumiem trochę wypowiedzi mam turbo arl i fmic i 195km ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- Już czaję... Dawno pierwszego postu nie uzupełniałem ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------
-
Spoty wrocławskie
To ile Ty masz od ziemi Spartan? Ja na 59,5-60 jeżdżę bezszkodowo
-
Spoty wrocławskie
O k**wa miazga :shock3::grin:
-
Spoty wrocławskie
zaprowadzę cię... ostatni raz byłem tam lekko znietrzeźwiony ale pamiętam co i jak. Duds ogarnij tylko tą ochronę coby nas nie spałowali. Lajtowo
-
Spoty wrocławskie
Na Nyskiej