Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Spartan, do anteny dostaniesz się od środka po demontażu tylnej lampki
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Widziałem, że na forum ktoś rolował. Powiedz tylko jaka szerokość i ET to Ci powiem czy upchasz
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tył 16
-
Spoty wrocławskie
Nowa 10 zł i daje radę
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Spoko Ans, ja też teraz mam zapier.... Co do audio to na razie jest seria + wzmak 4-kanałowy puszczony na tylne głośniki + skrzynia, ale jak trafię jakieś radyjko to chyba jednak kupię 2din, bo z symphony się nic dobrego nie wyciągnie Przede wszystkim przód jest słaby (z radia jest 2x20W), bo tylne głośniki pod tym wzmakiem grają naprawdę przyzwoicie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ans, to Ty z Wrocka? :shock3: To kiedy spocik? Ja śmigam na lajcie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Et 20 w sumie z dystansem, felga et40. Pamiętaj, że szerokość felgi też ma znaczenie Dystanse nowe 550 zł.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
W sumie nawet mi się podoba na tej stalce I nawet jakiś komfort jest... tylko trakcji brak
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wzmaka i te lampki sprawdzę jutro osobiście, bo tata czasu nie ma Et20 w sumie, dystans 20mm
-
Stukanie amortyzatorów przednich - gwint
W piątek lub sobotę będę działał o ile znajdę czas
-
B6 by Armi - sesja s.25
:brawo::brawo:
-
Spoty wrocławskie
Wg mnie też tragedii nie ma i jakoś się poskłada, ale jak masz czas to na manele chyba lepiej wyjdziesz
-
Spoty wrocławskie
Uważasz, że to dużo?
-
Spoty wrocławskie
Uderz też na fb do CTR Tuning, może coś mają. Ja za całe sprzęgło (nowa tarcza nabita, nowy wzmocniony docisk, używany dwumas) dałem 1400 zł.
-
Spoty wrocławskie
Nelson, wpadniesz po ten zaworek? Bo kto wie, czy jutro nie pojadę już do domu
-
Spoty wrocławskie
Na mocnym sprzęgle nic nie szarpie, chyba, że ktoś nie potrafi jeździć :grin:
-
Spoty wrocławskie
Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
MajuDJ, YATES, etc. VOL. 1232181327931 :grin:
-
Stukanie amortyzatorów przednich - gwint
Nie wiem, obadam temat w weekend
-
Stukanie amortyzatorów przednich - gwint
Już dostałem odpowiedź na forum a czy Prawdopodobnie nie mam założonego łożyska albo wyjebana poduszka
-
Stukanie amortyzatorów przednich - gwint
Witam. Coraz bardziej przeszkadza mi stukanie na nierównościach amortyzatorów przednich, szczególnie słychać to na większej dziurze lub po prostu przy nierównościach pokonywanych przy wyższych prędkościach. Myślałem, że to dlatego, że miałem mocno opuszczony gwint, ale teraz uniosłem 4cm na zimę i jest wręcz gorzej ;/ Amortyzatory są w bdb stanie, niewylane... Doczytałem gdzieś, że mogą to być poduszki lub/i łożyska amorów przednich. Co myślicie? Dodam, że gdy otworzę maskę to poduszka odstaje od karoserii spokojnie ponad 0,5cm jak nie 1cm (wyczytałem, że 0,5cm to granica). Proszę o pomoc
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wieczorem, bo teraz mi się nie chce podłączać telefonu Z tyłu ori sprężyny -16, a przód 4cm podniosłem ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Pakiet zima :facepalm: W next weekend montuję lotkę i nowe żarniki
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jak będzie kasa to zmienię po wakacjach, a felgi nie zdradzę na razie :kox: ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 18:37 ---------- Wpadł pakiet zima, folia z halogenów zerwana i zamówiłem właśnie żarniki ori philipsa :facepalm:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max, nie wygrałeś przypadkiem w lotto? :decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ciul, kupiłem zwykły czarny połysk