Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spartan, do anteny dostaniesz się od środka po demontażu tylnej lampki
  2. Widziałem, że na forum ktoś rolował. Powiedz tylko jaka szerokość i ET to Ci powiem czy upchasz
  3. Tył 16
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nowa 10 zł i daje radę
  5. Spoko Ans, ja też teraz mam zapier.... Co do audio to na razie jest seria + wzmak 4-kanałowy puszczony na tylne głośniki + skrzynia, ale jak trafię jakieś radyjko to chyba jednak kupię 2din, bo z symphony się nic dobrego nie wyciągnie Przede wszystkim przód jest słaby (z radia jest 2x20W), bo tylne głośniki pod tym wzmakiem grają naprawdę przyzwoicie
  6. Ans, to Ty z Wrocka? :shock3: To kiedy spocik? Ja śmigam na lajcie
  7. Et 20 w sumie z dystansem, felga et40. Pamiętaj, że szerokość felgi też ma znaczenie Dystanse nowe 550 zł.
  8. W sumie nawet mi się podoba na tej stalce I nawet jakiś komfort jest... tylko trakcji brak
  9. Wzmaka i te lampki sprawdzę jutro osobiście, bo tata czasu nie ma Et20 w sumie, dystans 20mm
  10. W piątek lub sobotę będę działał o ile znajdę czas
  11. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    :brawo::brawo:
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wg mnie też tragedii nie ma i jakoś się poskłada, ale jak masz czas to na manele chyba lepiej wyjdziesz
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Uważasz, że to dużo?
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Uderz też na fb do CTR Tuning, może coś mają. Ja za całe sprzęgło (nowa tarcza nabita, nowy wzmocniony docisk, używany dwumas) dałem 1400 zł.
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nelson, wpadniesz po ten zaworek? Bo kto wie, czy jutro nie pojadę już do domu
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Na mocnym sprzęgle nic nie szarpie, chyba, że ktoś nie potrafi jeździć :grin:
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.
  18. MajuDJ, YATES, etc. VOL. 1232181327931 :grin:
  19. Nie wiem, obadam temat w weekend
  20. Już dostałem odpowiedź na forum a czy Prawdopodobnie nie mam założonego łożyska albo wyjebana poduszka
  21. Witam. Coraz bardziej przeszkadza mi stukanie na nierównościach amortyzatorów przednich, szczególnie słychać to na większej dziurze lub po prostu przy nierównościach pokonywanych przy wyższych prędkościach. Myślałem, że to dlatego, że miałem mocno opuszczony gwint, ale teraz uniosłem 4cm na zimę i jest wręcz gorzej ;/ Amortyzatory są w bdb stanie, niewylane... Doczytałem gdzieś, że mogą to być poduszki lub/i łożyska amorów przednich. Co myślicie? Dodam, że gdy otworzę maskę to poduszka odstaje od karoserii spokojnie ponad 0,5cm jak nie 1cm (wyczytałem, że 0,5cm to granica). Proszę o pomoc
  22. Wieczorem, bo teraz mi się nie chce podłączać telefonu Z tyłu ori sprężyny -16, a przód 4cm podniosłem ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Pakiet zima :facepalm: W next weekend montuję lotkę i nowe żarniki
  23. Jak będzie kasa to zmienię po wakacjach, a felgi nie zdradzę na razie :kox: ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 18:37 ---------- Wpadł pakiet zima, folia z halogenów zerwana i zamówiłem właśnie żarniki ori philipsa :facepalm:
  24. Max, nie wygrałeś przypadkiem w lotto? :decayed:
  25. Ciul, kupiłem zwykły czarny połysk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.