Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Na gwincie będzie super Dystanse już poleciały, smsem będziesz miał powiadomienie, jutro raczej będą
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie ma czego fotografować
-
A3 8L by DASH
No chodzi mi o sam przód... Kurde, to mój ma dużą większą regulację. Teraz szukam nowego, więc już wiem, żeby nie szukać MTSa
-
A3 8L by DASH
To już na maxa opuszczone auto? :shock3: Jaki masz gwint? Ja miałem tak, że małego palca nie dało się wcisnąć, a jeszcze ponad 2cm regulacji było A stabi od esy nie mam i jeszcze miałem zapas
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
No teraz ten środek lepiej wygląda Ale nie widzi mi się radio i oklejenie klimatronika :decayed: Tak jakby wypukłą część klimatronika zostawiłbym ori, a tylko wokół obkleił
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
:decayed: Jak na sezon znajdę esowy zderzak to też mnie czeka ogarnięcie końcówek
-
A3 8L by DASH
A nie masz w planach ogarnięcia polifta w środku albo swapa? Więcej do szczęścia nie potrzeba
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kurde, nadal szukam gwintu.. Bieda straszna...
-
A3 8L by DASH
Wiadomo - klasa RH zostają na następny sezon czy jak? Jak dobrze kojarzę to pisałeś coś, że chcesz sprzedać
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
Kurde to musi dobrze jechać Podoba mi się
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Przyzwyczaiłem się
- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Możesz porobić foty jak siedzi lotka? Będę montował w czwartek i zastanawiam się czy ma trochę nie dolegać, bo jak przymierzałem to trochę jej brakuje po bokach.
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Jakie masz głośniki z przodu? Doczytałem, że 165mm. Upchałeś bez przeróbek?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
No to coś roboczo musi być, a potem pomyślimy
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Rzeźbimy :kox: Ściągnie się może kilka osób z a3-clubu. Tylko nazwa, nazwa Panie. Unikatowa
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
:polew: A tak serio to mi się pomysł bardzo podoba, myśl nad nazwą i pisz do Szefunia:banan:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dobry pomysł z tym podforum :kox: Popieram Termostat w miarę szybko idzie, ale fakt, tragiczny dostęp. Postoje raczej ładuje zwykły żółtki, ledy i tak się spalą A ciężko mi dobrać pod kolor zenka, bo zawsze zbyt niebieskie są... Poza tym mam straszną biedę wyciągnąć te ledowe postojówki, które się spaliły Miałem już jedno podejście, szarpałem i nic Ty lotkę w swojej masz? Umknęło mi, a zastanawiam się czy tak ma być, że delikatnie nie dochodzi do końca po bokach...
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
sys106 napisz na a3-clubie, bo do mnie pisał, że ma H&R
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mam mieszane uczucia już z tym tyłem... Mam do wzięcia zderzak z s3 za 180 z wysyłką, ale bez blendy... Zastanawiam się czy dałoby radę ogarnąć jakoś tą blendę... Ogólnie to w piątek wreszcie będzie rezanie, bo mam kilka rzeczy do zrobienia, a w końcu będzie czas Duperele, typu wymiana postojówek, termostat, lotkę przykleję i muszę ogarnąć drganie jakiegoś plastiku z prawej strony, bo mnie już wkurza Obstawiam, że rura od IC się obija, bo mam to odkąd ją poprawiałem, ale zobaczymy
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
No ok, ale 50 zł za wysyłkę?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kurde, ktoś ostatnio do mnie pisał na a3 forum, że ma gwint do Q do sprzedania Ja właśnie zamówiłem nowy gwint, bo stuki, które mam z przodu powodują amorki... Niby tylko sezon używany... W miarę okazyjna cena tylko, że od roku leżakuje Martwi mnie tylko 0 komentarzy na allegro, ale za to wysyłka za pobraniem, miły, starszy gość no i ma od 2008 roku konto Zobaczymy ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Jednak c**j bombki strzelił :grin: Wszystko dogadałem, a ktoś kliknął na allegro Ja się dogadałem taniej poza allegro, adres podałem i teraz patrzę, a ktoś kupił Nie klikałem, bo cena przesyłki jest wpisana x3 tego co kosztuje... Ciul, szukam dalej No chyba, że ten typo nie spojrzy, bo to starszy gość i mi z samego rana wyśle :polew:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Ja właśnie gwint kupiłem nowy
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Seria, ale 2din :decayed: Czekam na przymiarkę koła
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Mi się nadal nie widzi :decayed: