Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
https://www.facebook.com/pages/Publiczny-basen-miejski-na-pl-Dominika%C5%84skim/653945941311879?ref=stream&hc_location=stream w jeden dzień zrobić taką furorę i 10000 lajków to naprawdę szacun Już w Panoramie byli nawet BTW Miejsca na parkingu f pisdu i jeszcze trochę
-
Spoty wrocławskie
Dobra, to ja idę zrobić obczajkę do garażu
-
Spoty wrocławskie
dzik na forum.
-
Spoty wrocławskie
No masakra, ale ja wodę mam
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Do Ćwiary uderz
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A idź panie z takim, z takim tym - YouTube
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jakby był w takiej cenie i stanie to śmiało możesz klikać Też przeglądam, ale widzisz jak wyszło
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kurde, mógł kupić, jeszcze bym na flachę dał W takiej cenie brałbym z miejsca... A miałem przeglądać allegro, to zacząłem się uczyć :doh::doh:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kurfa.... Było PW pisać
-
Spoty wrocławskie
To możemy zrobić coś większego tylko muszę obczajkę zrobić ile już aut stoi, bo przybywa powoli, a nie byłem w garażu ze 2 tygodnie, bo nie jeżdżę teraz autem Z tym, że ja wracam w poniedziałek do Wrocka no i raczej to byłby ostatni tydzień na letnim setupie To dajcie znać czy będziemy coś działać to obadam teren, ewentualnie inna miejscówka jak chcecie. Tylko zdeklarujcie się wcześniej, bo nie wiem czy zimę zakładać
-
Spoty wrocławskie
Mów że Panie, gdzie? Pusty parking podziemny
-
Spoty wrocławskie
A Szczuru wie o pewnej ciekawej miejscówce, prawda? Zapraszam
-
Spoty wrocławskie
Mnie nie będzie, bo będę późno we Wro...
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ja tu widzę coś z tego
-
Spoty wrocławskie
To o której w końcu? Bo nie wiem czy zdążę dotrzeć
-
B6 by Armi - sesja s.25
Avusy będą naprawdę spoko
-
Spoty wrocławskie
Mam tylko alu BTW To o której ten spot?
-
Spoty wrocławskie
To o której ten spot? Może się wyrobię...
-
Spoty wrocławskie
O proszę, ja blisko Ślicznej mieszkam Jeśli dotrę w niedzielę do Wrocka zanim będzie spot to się piszę
-
Spoty wrocławskie
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja mam do łyknięcia laminat za 140 z wysyłką przygotowany do malowania, więc chyba łyknę- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie musi być w kolorze, bo zostało mi trochę lakieru Byleby tanio 300 w kolorze z blendą byłoby świetnie Z lotką ciężki temat... Na razie szukam ori. Jak nie znajdę w dobrej cenie w ciągu tygodnia to biorę laminat...- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak czy siak szukam lotki i zderzaka z s3 Jak dorwę zderzak to progi i przednia dokładka pójdą w kolor ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Potem zrobię jakieś VT, bo teraz mam naukę- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Armi, a laminat maluje się jakoś inaczej? Zostało mi trochę farby i myślałem, że nawet sam pomaluję- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jeden użytkownik forum a3 dorwał w kolorze za 180zł ...wysłane z kalkulatora... - Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm