Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Orientuje się ktoś czy taras widokowy na Sky Towerze jest już otwarty? A może macie jeszcze coś godnego polecenia do obejrzenia we Wrocku? Przyjeżdża do mnie kuzyn z żoną i zamierzamy zwiedzać
-
Spoty wrocławskie
Mam Nikona z obiektywem Nikkor AS-F DX Raczej nie podpasuje ale sprawdź jeszcze, jak coś to numer masz Potrzebny adapter niestety Ale dzięki za chęci
-
Spoty wrocławskie
Pany, ma ktoś lustrzankę Canona w okolicy Gaju? Potrzebuję sprawdzić obiektyw, bo w aparacie mojej dziewczyny po każdym zdjęciu wywala błąd i trzeba resetować aparat
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nic się nie dzieje, więc takie dwie starsze fotki W przyszłym tygodniu jak wrócę na Wszystkich Świętych to wylatują naklejki i na dniach kupuję lotkę z s3 Strasznie mnie kusi coś modzić, kasa jako tako jest, więc teraz czekam na jakieś propozycje Ostatnio borykałem się z problemem spadającej opaski z IC (blisko turbo), ale chyba już problem zażegnany 2 razy stało mi się to na trasie Na szczęście da się to ogarnąć bez ściągania koła ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Aha, no i znalazłem felgę na nowy sezon, ale musiałbym się szybko mojej pozbyć- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Stauros - Jaki tu spokój.... - YouTube- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Jak wypchniesz te koła i posadzisz na glebie to będzie bardzo zacnie- Spoty wrocławskie
chopin, pisz do waldekpsk, bo on ma/miał ten silnik.- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Dawid zaraz siada do kompa i ma podesłać Napaćkane z japca kaja Też chcem, też chcem- Spoty wrocławskie
Tak? to dziwne, nie wiedziałem wydaje się to z punktu widzenia logiki niemożliwe, bo ramki są takie same ...wysłane z kalkulatora...- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ty to się nie zajmuj tablicą tylko kup te dystanse na tył Zobaczysz jaka będzie różnica na plus...- [ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
Co tu taka cisza? Nic nie rezasz?- Spoty wrocławskie
Nie zdążyłem rano na autobus Dzisiaj też przyjechałem, bo nie chciało mi się dymać na przystanek ...wysłane z kalkulatora...- Spoty wrocławskie
Panie, a ile to roboty- Spoty wrocławskie
Dobrze, że się przypomniałeś... Zaraz lecę zobaczyć co mam, bo zapomniałem już W polifcie nie ma tych bocznych- Spoty wrocławskie
Daj spokój, ja mu taniej sprzedam I przebieg jak wiadomo znikomy- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
ważony czy waga z dowodu? Szkoda, że do 140 nie dobił- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ale te emblematy z tyłu do wyrzucenia albo do porządnej poprawy :facepalm:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Mefju nie wybrzydzaj Lepsza taka niż 15"- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Wreszcie jakoś to wygląda Niżej by się przydało + obowiązkowo na tył dystans, bo strasznie się chowa to koło.- Spoty wrocławskie
Widać, że jeszcze nie siedziałeś w zielonym Albo w moim- Spoty wrocławskie
Allroad radził sobie świetnie BTW Mimo, że koza, to ma swój urok i ogólnie to :jerk:- Spoty wrocławskie
A weź nawet nic nie mów Kiedyś jak się do niego tam władowałem nie od tej strony co trzeba to toczyłem się te kilkaset metrów przez 15min Już tam nie mieszkam Dzisiaj pokonaliśmy lepszy krawężnik :grin:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Nie strasz mnie, teraz w nocy nie będę spał Tylko do piątku tu jestem, chyba zacznę jeździć autem na uczelnię Potem na Nyską się przenoszę na nowe osiedle i mam miejsce w podziemnym z ochroną 24h i kamerką nad autem - Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm