Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mały gifcik od mikołaja dostałem Większy zakres regulacji... w dół Starą nakrętkę szlag trafił, więc mam dwie nowe
-
[B5 APS] by czorny
u dudsa jak w boeing 737 https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/178208_431468063580590_209172113_o.jpg
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Czekam na foto
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Mam nadzieję, że do weekendu zamontujesz i zdasz reportaż razem z fotkami to też sobie kupię ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- BTW W postojówkach nawet SMD dosyć szybko się kończą U mnie wytrzymały jakieś pół roku może... Za to z tyłu pod rejką dają radę
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Jaki koszt całego kompletu żaróweczek i jakie tam dokładnie są? Też muszę to zrobić, czekam z niecierpliwością na efekty
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Wrzucę też coś od siebie pełny przelot.Wstawiłem z powrotem tłumik końcowy, bo denerwowała mnie praca na wolnych obrotach. Poza tym same plusy. Nie było za głośno, a efekt cofki genialny... Nie było osoby, która nie zwróciłaby na mnie uwagi Tu jeszcze jeden filmik, ale akurat tutaj cofki nie słychać, bo to też zależy od zmiany biegu Mam gdzieś filmik z cofką, ale nie mogę się doszukać...
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Czikita stajl Fuj ble
-
Spoty wrocławskie
Jak coś to pisz PW i w niedzielę przywiozę
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Czekamy na fotkę
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Niee...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Miałem w serii 2din Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :kox:
-
B6 by Armi - sesja s.25
W jakiej cenie dorwałeś i jaką ma wysokość oraz średnicę otworu?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Wklepałem po prostu takie parametry na allegro i mi takie wyskoczyły tylko :decayed: A akurat żadne mi się tu z tych co napisałem nie widzą
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
KT5 albo KT7, ja to wiem
-
Spoty wrocławskie
Wpertala olej jak zły:wink: Bez przesady Mam kumpla co ma 2.0 TFSI w Golfie V GTI i upala go cały czas (podkreślam, cały czas). Od wymiany do wymiany dolewa max litr. Tylko, że to auto jest pałowane naprawdę cały czas, ogień na każdym biegu i prędkości po 240+
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Niestety a3 forum to totalna lipa.. Kiedyś mi nerwy puszczą i w końcu dostanę tam bana :grin: O cokolwiek bym nie zapytał to od razu do kosza i szukaj sobie, bo było... Jak kur** szukajka jest tak za***ista jak i u nas... Tak czy siak, jakiego bym auta nie miał to i tak zostanę na tym forum, bo jest dobra atmosfera i jeszcze lepsi użytkownicy :kox: Myślę, że teraz już co roku będę na ogólnopolskim żeby zobaczyć te ryje EOT Furka zacna i bardzo ciekawi mnie coś tam za felgę kupił- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie, junior_tdi- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Sprzedał je już z tego co wiem, uderz do niego- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kaska nie doszła, junior wiercił- Spoty wrocławskie
To po co żeś do lasu wjeżdżał ;):p:p bułgarki zostaw Nelsonowi :D:D Zagrane na Fortepianie na legnickiej utrafił ten las Duds masz jakieś lampy polifty ? będę swoje do gwertego na rezanie wysyłał i potrzebuję coś na zastępstwo. Stawiam dobrą flachę. Aha musza być d2s Niestety brak, a tym bardziej pod d2s Sam chyba będę odsyłał lampy, bo już mnie wk***iają mega. Na jednej wyszła mi jakaś plama po regeneracji u Gwertego, druga jakby gorzej świeci (bo tylko jedna była odnawiana) i jeszcze mi zaczynają nawalać przetwornice, bo jak jest zimno to mi się nie odpalają żarniki za pierwszym razem- Spoty wrocławskie
A po co kupować taką zaślepkę ? Lepiej pomalować rejkę od angola, bo jest gładka. Zobaczcie sobie u wujka mrogala jak to wygląda- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Całe koło musi się mieścić, dwa, że chyba bym nie założył tak cienkiego dystansu- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jeżeli 40 to upchasz na dobrej glebie z rolowaniem Mniejsze ET to już bieeeda ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Licząc dystans 20mm oczywiście, bo 17mm też można zrobić, ale to już do końca nie jest bezpieczne podobno. - [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3