Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Mały gifcik od mikołaja dostałem Większy zakres regulacji... w dół Starą nakrętkę szlag trafił, więc mam dwie nowe
  2. u dudsa jak w boeing 737 https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/178208_431468063580590_209172113_o.jpg
  3. Mam nadzieję, że do weekendu zamontujesz i zdasz reportaż razem z fotkami to też sobie kupię ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- BTW W postojówkach nawet SMD dosyć szybko się kończą U mnie wytrzymały jakieś pół roku może... Za to z tyłu pod rejką dają radę
  4. Jaki koszt całego kompletu żaróweczek i jakie tam dokładnie są? Też muszę to zrobić, czekam z niecierpliwością na efekty
  5. Wrzucę też coś od siebie pełny przelot.Wstawiłem z powrotem tłumik końcowy, bo denerwowała mnie praca na wolnych obrotach. Poza tym same plusy. Nie było za głośno, a efekt cofki genialny... Nie było osoby, która nie zwróciłaby na mnie uwagi Tu jeszcze jeden filmik, ale akurat tutaj cofki nie słychać, bo to też zależy od zmiany biegu Mam gdzieś filmik z cofką, ale nie mogę się doszukać...
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak coś to pisz PW i w niedzielę przywiozę
  7. Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza
  8. Miałem w serii 2din Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :kox:
  9. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    W jakiej cenie dorwałeś i jaką ma wysokość oraz średnicę otworu?
  10. Wklepałem po prostu takie parametry na allegro i mi takie wyskoczyły tylko :decayed: A akurat żadne mi się tu z tych co napisałem nie widzą
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wpertala olej jak zły:wink: Bez przesady Mam kumpla co ma 2.0 TFSI w Golfie V GTI i upala go cały czas (podkreślam, cały czas). Od wymiany do wymiany dolewa max litr. Tylko, że to auto jest pałowane naprawdę cały czas, ogień na każdym biegu i prędkości po 240+
  12. Niestety a3 forum to totalna lipa.. Kiedyś mi nerwy puszczą i w końcu dostanę tam bana :grin: O cokolwiek bym nie zapytał to od razu do kosza i szukaj sobie, bo było... Jak kur** szukajka jest tak za***ista jak i u nas... Tak czy siak, jakiego bym auta nie miał to i tak zostanę na tym forum, bo jest dobra atmosfera i jeszcze lepsi użytkownicy :kox: Myślę, że teraz już co roku będę na ogólnopolskim żeby zobaczyć te ryje EOT Furka zacna i bardzo ciekawi mnie coś tam za felgę kupił
  13. Nie, junior_tdi
  14. Sprzedał je już z tego co wiem, uderz do niego
  15. Kaska nie doszła, junior wiercił
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To po co żeś do lasu wjeżdżał ;):p:p bułgarki zostaw Nelsonowi :D:D Zagrane na Fortepianie na legnickiej utrafił ten las Duds masz jakieś lampy polifty ? będę swoje do gwertego na rezanie wysyłał i potrzebuję coś na zastępstwo. Stawiam dobrą flachę. Aha musza być d2s Niestety brak, a tym bardziej pod d2s Sam chyba będę odsyłał lampy, bo już mnie wk***iają mega. Na jednej wyszła mi jakaś plama po regeneracji u Gwertego, druga jakby gorzej świeci (bo tylko jedna była odnawiana) i jeszcze mi zaczynają nawalać przetwornice, bo jak jest zimno to mi się nie odpalają żarniki za pierwszym razem
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A po co kupować taką zaślepkę ? Lepiej pomalować rejkę od angola, bo jest gładka. Zobaczcie sobie u wujka mrogala jak to wygląda
  18. Całe koło musi się mieścić, dwa, że chyba bym nie założył tak cienkiego dystansu
  19. Jeżeli 40 to upchasz na dobrej glebie z rolowaniem Mniejsze ET to już bieeeda ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Licząc dystans 20mm oczywiście, bo 17mm też można zrobić, ale to już do końca nie jest bezpieczne podobno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.