Treść opublikowana przez Duds
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Nie ma to jak customowe nakrętki Wywal regulacje :grin: Opuść ten przód i będzie ok Ale jak nie chcesz glebić to trzeba było pakować oponę z profilem 40
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
- Spoty wrocławskie
Niestety na miejscu nie mam, dopiero za tydzień jak coś. Ale za to 100% sprawny, bo kumpel go sprawdzał urządzeniem jak brał sobie na podmiankę- Spoty wrocławskie
Jak chcesz na podmiankę to ci dam- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
I przód i tył musi iść w dół- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Będzie bujało trochę. ...wyciapane z tapatalka...- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
-40 spokojnie na ori amorki założysz.- Spoty wrocławskie
No, bo właśnie z a3-clubu kojarzę, że gdzieś blisko mnie- Spoty wrocławskie
+1 ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- BTW Dzienciol, Ty nie mieszkasz czasem gdzieś blisko mnie, na Gaju?- Spoty wrocławskie
Załaduj auto na maxa na ori odbojach jak masz glebę taką, że palec w nadkole nie wchodzi. Wtedy zrozumiesz- Spoty wrocławskie
Nie miałem. Dzisiaj przyszły i za tydzień je dopasuje do aczy. W a4 miałem odboje z golfa i doskonale zdawały egzamin 3 osoby z tyłu + bagażnik po sufit.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kierwa, ale tu się dzieję Fura marzenie, rwie suty pod każdym względem Śledzę na bieżąco w necie i też tych komentarzy nie mogę zdzierżyć Nie wiem czy się śmiać, czy płakać z inteligencji co niektórych Tak czy siak, subscribe ON i teraz jeszcze tutaj będę zaglądał :decayed: Mam nadzieję, że usłyszę na żywo w Ostrowie- Audi a3 by Fitness
No to czekamy na jakieś fotki Kupuj gwint i koło Ewentualnie jak chcesz to skrobnij pw, bo sprężyny obniżające mam- Kundel srebrny by mrogal
Działaj, działaj, bo nie mam co na fejsa wrzucać na a3 squad :decayed:- Spoty wrocławskie
Szczurku, nie mam niestety. Coś tam do sedana mam, ale chyba nawet niekompletny Bidzio, pw Ci pisałem z interesem lolek91, masz pecha po prostu Ja to teraz żadnej a4 nie mam, tylko jakieś graty co zostały. Mam a3 i golfa Ale myślę, że to czego szukasz to bym miał z a3 Jedna lampa rozwalone szkło, więc myślę, że będzie- Spoty wrocławskie
Mam cały komplet 288 z przewiewem w śmiesznej kasie i nikt nie chce- Spoty wrocławskie
a tak wszyscy mowia ze te eko dieselki po 3l pala W trasie max 6 litrów A jak do 100km/h to poniżej 5 da się zejść Jeszcze jakieś pytania? ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- Szymeniu, graty wyniku :slina:- Spoty wrocławskie
Może i tak Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali- Spoty wrocławskie
Cicho kierwa- Spoty wrocławskie
7,5 km Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby zadziwiasz mnie co raz bardziej... Oszczędny jestem, trzeba sobie radzić. Zbieram na Ostrów- Spoty wrocławskie
7,5 km Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby- Spoty wrocławskie
Nie zapomniałem, ale mam kawałek :decayed:- Spoty wrocławskie
Airride proponuję- Spoty wrocławskie
Nie radzę Ja jebie, jak ja tym jeździłem Tak wyglądało na -30: Mam też 18" na -30 jak chcesz Nie wygląda to ogólnie- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie