Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Ale stałe czy w peaku? Ja to tam się nie znam, ale widzę na wskaźniku 1.7 przez moment, a potem 1.5 cały czas.
  2. ORGANIC zapach samochodowy w puszce GUMA BALONOWA (4162139895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. Zapach świetny Miałem new car z tej hamerykańskiej firmy, ale porażka totalna Ten co mam obecnie jest super, kaju mi polecił Zapach gumy balonowej, nigdy go nie zmienię
  4. A jakie jest optimum dla turbo arl? Chodzi mi o doładowanie oczywiście Zamontowałem teraz wskaźnik doładowania i wydaje mi się, że coś by jeszcze można było z tego wykrzesać
  5. Jest dobrze w chuuuuy
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ktoś kiedyś wrzucał linka do skupu katalizatorów we Wrocku. Podrzuci ktoś? Mam kata na spylenie, a nie jestem pewny ile jest warty
  7. Dosyć sporo rzeźby. Cięte lekko boki, od spodu sporo + tak jakby od środka. Ramka radiowa 2 DIN Audi A4(Symphony) 01/2002-> (4159150699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie ma co porównywać 3.0 do jakiegokolwiek 1.9 tdi - inna kultura pracy. 1.9 choćby najmocniejsze nigdy nie będzie pracowało jak 3.0 czy nawet 2.5 tdi BTW pełny przelot w 1.9 mnie nie męczy, ale ludzi straszy Jak się ogarnę ze wszystkim to ostatni przelotowy wleci ...wyciapane z tapatalka...
  9. A po co zderzak ściągać? ...wyciapane z tapatalka...
  10. Sam żeś jest trytyta koła kupiłem już opony założyłem ale dystanse chyba nie dojdą do piątku nie chcesz mi dekli opylic z winterow? ...wyciapane z tapatalka...
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja jutro nieobecny, bo jestem zayebany po uszy W majówkę może poskładam furę do kupy (jak dojdą dystanse) to się może pojawię
  12. Świetnie wyszło Opuszczałeś trochę przód? Bo jakoś tak równiej stoi. Mógłbyś mi cyknąć parę fotek finalnego spasowania 2din?
  13. Zbiorniczek czyściłeś czy nowy?
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A3, A4 w tych pieniądzach to raczej będzie szrot. A3 z ogłoszenia kolorowe z prawej strony Takie auto lepiej właśnie samemu stargać Co do reszty to się nie wypowiadam.
  15. Odkładam na nowe auto, nie chce mi się bawić ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 23:12 ----------
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Będzie odpowiedni naciąg Moje felgi wystawały ze 2cm 9J opona 215/35 i praktycznie bez przycierek, a cały Wrocław przejechałem
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Znaczy jeszcze w dół? A jak? :kox: Wtedy felga się bardziej schowa, ale z taką oponą i tak będzie ciężko
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To fajne parametry, ale opona :thumbdown: Się nie dziw, że przyciera A nie można bardziej skręcić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.