Treść opublikowana przez Duds
-
Brak mocy B6 1.8T
wirnik jest w porządku, napisałem pw. Mamy przyczynę Urwane cięgno od gruchy Dzięki serdeczne za pomoc, temat do zamknięcia
-
Brak mocy B6 1.8T
dolot szczelny, sprawdzimy tą klapkę. Jak urwana to co trzeba zrobić?
-
Brak mocy B6 1.8T
Chodzi ci o ten taki zaworek podciśnienia? Wg mojego kolegi jest sprawny, zasysał go ustami i normalnie trzyma ciśnienie. Mam jeszcze takie błędy z engine: 3 Faults Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded 16795 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0411 - 002 - Please Register/Activate 19537 - Shareware Version. To Decode all DTCs P3081 - 008 - Please Register/Activate - Intermittent
-
Brak mocy B6 1.8T
Dzięki za info. Zapomniałem jeszcze dodać, że auto jest w automacie.
-
Brak mocy B6 1.8T
Witam. Pomagam koledze ogarnąć samochód, nie możemy dojść, dlaczego nie ma mocy. Dzwoniłem do firmy tuningowej, kazali zrobić logi jak poniżej. Poradzicie coś? Potrzebuję pomocy na szybko, bo nie wiemy co robić. Przepływkę już podmienialiśmy. http://vaglog.rtnet.pl/log_183220.html http://vaglog.rtnet.pl/log_183223.html http://vaglog.rtnet.pl/log_183221.html http://vaglog.rtnet.pl/log_183222.html
-
Spoty wrocławskie
Hehe a nam się zepsuł gaz i będziemy wracac na benzynie :/ jak wrócę to kupuję aira. wysłane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Gdzie jesteś? wysłane z kalkulatora
-
Spoty Praszkowskie
Może coś ruszymy w końcu? Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
-
Spocik w Wieluniu
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
-
Spocik w Wieluniu
A fakt, to w sumie na 4 auta
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Armi, pisałem na fejsie, ale nie odpisałeś. Duża różnica względem samego programu?
-
Spocik w Wieluniu
Myślę, że jeśli dotrę (dzień przed moim wyjazdem, więc mogą być komplikacje) to przyjedziemy na 3 auta
-
Spocik w Wieluniu
Też podjadę, ale 4.08 jadę nad morze
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Okolice friedrichshafen. ...wyciapane z tapatalka...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dobry Dziś w nocy wróciłem z roboty, zrobiłem autem bez żadnych przeszkód 2300km Jedyne straty to jeden odprysk na masce (już zrobiona zaprawka, a maska i tak albo pójdzie to malowania, albo do wymiany - niestety mam pedantyczne podejście do lakieru ) i niestety troszkę porysałem ranty felg, bo wystają i przy dużych prędkościach kamyczki dały się we znaki :/ Poza tym super, nawet za zachodnią granicą auto zrobiło wrażenie We wtorek maluję progi
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
haha Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
co ty pierdZielisz mefju. Wroce to specjalnie dla ciebie wykupie Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jak na moje jest lepiej, przynajmniej znajomi tak mówią
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Sory, że ujepane ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Następny mod to progi w kolor i może głośniki Na tym kończę mody i auto w okolicach września będzie do sprzedania ...wyciapane z tapatalka...
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Znowu się dziś mijaliśmy Kiwnąłem, ale nie wiem czy widziałeś
-
[B5 APS] by czorny
Barvin z a3 Audi A3 S3 2001r 1,9 TDI rotiform airride Łowicz
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Teraz wreszcie zaczniesz kręcić kilometry Mi się szykuje trasa 2000km
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
koza Czekałem na to cfaniaczku
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No jakoś jeździmy 58,5
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Sprzęgło od AWXa