Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Serio? Wydaje mi się, że są tam niższe auta niż moje... Po Wrocku poruszam się bez większych problemów
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink: Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy Ktoś mnie wzywał?
  3. Dobra, nadrobiłem zaległości, bo nie zaglądałem tutaj Ślepy, nie będziesz jedynym abstynentem :decayed: Będziemy kleić filmy następnego dnia A co do zapisów to ja też się na razie nie zapisuję, bo kto wie czy nie będę wtedy za granicą... Planuję wyjechać na lipiec, więc jestem dobrej myśli, ale póki co będziemy kaju in tacz
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Oca żałuj, przepływkę sprzedałem za 50 zł
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kurde, tarcze też obstawiałem, ale od tarcz podczas normalnej jazdy? To nie powinno być tylko przy hamowaniu? Qrczak dzięki za chęci, ale felg mam pod dostatkiem
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie, mam mały problem. Mianowicie mam niemocne drgania na kierownicy, niezależnie czy przyspieszam, czy lecę na luzie, praktycznie przy każdej prędkości, ale szczególnie wyczuwalne przy 100km/h. Z tego co zauważyłem to powyżej 140km/h się uspokaja. Na pewno nie są winne koła, bo jeździłem na 3 kompletach i cały czas to samo. Czuć to w lewym przodzie ewidentnie. Podejrzenie jest na półoś, bo od dłuższego czasu mam rozwaloną gumę na przegubie wewnętrznym. Myślicie, że od półosi coś takiego by było? Z tego co wiem to rozwalona półoś wychodzi przy przyspieszaniu. Mam półoś na podmiankę, ale zastanawiam się jeszcze nad zamianą kół żeby na 100% je wykluczyć. Co radzicie? A może jakiś drążek czy coś? Będę wdzięczny za jakąś wskazówkę, bo lekko mnie to drażni Jeszcze wskaźnik paliwa mi chyba przed chwilą siadł, bo przestało pokazywać
  7. Odgrzewam kotleta Ma ktoś jakieś ciekawe grafiki na tło do takiego radyjka albo może mi powiedzieć w jakiej rozdziałce powinno być?
  8. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bycze jaja są spoko, ale jak miałem wstające 9J i spasowałem to na piczy kłak to i tak oponkę zbierało Ale po trasie 200km nie było tragedii, a trochę dziur się zdarzyło. Teraz mniej wystaje i spokojnie jechałem w 3 osoby i z pełnym bagażnikiem Dotarło tylko rant ochronny opony też mogę polecić
  9. Ładnie się tu dzieje koleżko :naughty:
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Za 1200 z opłatami też się znajdzie. Kumpel ma nawet za 1100 z opłatami i nie jest to jakaś ruina, a rzekłbym, że naprawdę bardzo ładne mieszkanie i w nowym budownictwie Sam we wrześniu będę szukał
  11. Biedne to auto Nie no, dzieje się, dzieje. Jest git :banan:
  12. Duds odpowiedział(a) na Hvbert temat w Audi A3/S3/RS3
    Jak jeździłem kumpla autem na jednomasie to nie zauważyłem niczego dziwnego, choć on sam narzekał coś tam na komfort jazdy, w sensie na to, że jak źle odpuściłeś sprzęgło to mogło szarpnąć czy coś. Ja tam nic nie zauważyłem i jeździło się bardzo dobrze i nic nie było słychać
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Autko mojego kuzyna Całkiem ładne, chyba gdzieś zayebał, bo mu zderzak wisiał ostatnio trochę jak dobrze pamiętam
  14. Duds odpowiedział(a) na Hvbert temat w Audi A3/S3/RS3
    Tak jak ci pisałem Osobiście jeśli miałbym brać teraz sprzęgło to wziąłbym jednomas + tarcza kevlar. Przynajmniej można strzelać ze sprzęgła
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wie ktoś co to za b5 2.8 stoi często na Ślężnej pod UE? Srebrny sedan
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  17. Czemu masz dwa kompresory?
  18. Duds odpowiedział(a) na Hvbert temat w Audi A3/S3/RS3
    No witam na forum a3 fajna, dobre wyposażenie, tylko razi ta naklejka na bocznej szybie Dbaj o nią
  19. za***isty wóz :banan::banan:
  20. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D O kurde, to super A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż?
  21. Z airridem nie robi w ogóle wow Powinno być coś szerokiego
  22. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czym potem będziesz sklejał? Mnie czeka wymiana kloszy, więc też będzie rozklejanko
  23. Brakuje jakiegoś koła z jajem
  24. no to Czorny nie przepuści
  25. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.