Treść opublikowana przez Duds
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
to może jeszcze nie ogarnąłeś furmany, bo ja nawet s3 wciągnąłem Z resztą co tu gadać... Szymeniu wciągnie nas dwóch razem wziętych, a my o osiągach gadamy
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Kurde to to lekkie jest Tyle to moje a3 waży Akurat s6 to słaby przykład, ale kurde ładnie to musi ganiać
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Jedyne do czego bym się przyczepił to felgi Zalatują chińszczyzną i mi się nie widzą Poza tym
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Ile szacujesz, że może mieć KM? Jak na takiego emeryta to jest mega dobrze, podoba mi się Jestem ciekawy jak jedzie Jaką to ma masę ?
-
Spoty wrocławskie
Dobre photoshopy, karawan się trochę położył na glebie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
ja będę dziś autem we Wrocku, ale dopiero po 19... :/- Spociki Radomszczańskie
Przy wejściu stoimy w 4 samochody, jest miejsce trzymamy miejsce. wysłane z kalkulatora- Spociki Radomszczańskie
Też będę, od 11-11.30 będę na bp, bo się tam umówiłem wysłane z kalkulatora- Spoty wrocławskie
Gdzie znajdę we wrocławiu dobry i tani serwis laptopów? Uyebałem gniazdo od słuchawek :/ wysłane z kalkulatora- Dolnoślaskie Spotkania na drodze
DW 030LX na klubowych ramkach, kogo to auto? Granatowy avant b5, na gaju pod blokiem stoi.- Spoty wrocławskie
Dodawałem posta, ale go zjadło z całą resztą Kogo DW 030LX czy jakoś tak, na klubowych ramkach, b5 avant?- Spoty wrocławskie
no ja też od poniedziałku... Tyle, że aż do czerwca- Spoty wrocławskie
Do grudnia to może się coś pojawi, dam znać jak coś- Spoty wrocławskie
Zobaczę co da się zrobić To raczej pilny temat czy nie?- Spoty wrocławskie
Co konkretnie potrzebujesz? Może coś ci załatwię- Spoty wrocławskie
Dobry Pany, jaki niedrogi i dobry internet polecacie we Wrocku? Będę mieszkał na Gaju i szukam jakiejś fajnej oferty.- Spoty wrocławskie
szczurek, nieaktualne, wynajmuję dzisiaj mieszkanie- Spoty wrocławskie
Macie może kogoś znajomego, kto ma do wynajęcia kawalerkę we Wrocku? Szukam czegoś od października, jakby ktoś coś wiedział to pw- Spoty wrocławskie
Pakujesz tłumik i masz ciszę. wysłane z kalkulatora- Spoty wrocławskie
To tak miało być, poczytaj komenty- Spoty wrocławskie
Nelson, docinasz sobie brzeszczot i już masz wyjmak- Spoty wrocławskie
Gościu jest mega wczoraj gadałem z nim 30 minut, bo robię przebudowę audio. Za montaż przednich głośników z wygłuszeniem i strojeniem całości zawołał 120zł. Kupiłem wczoraj na allegro skrzynię od nich i sam do mnie zadzwonił, że to nie jest nic ciekawego i doradził mi niewiele droższa, a podobno dużo lepszą a przecież mógł mieć w d*pie i mi po prostu wysłać w przyszłym tygodniu jadę działać z przodem, bo i tak będę szukał mieszkania wysłane z kalkulatora- Spocik w Wieluniu
Jak ktoś chętny to w Praszce mogę zorganizować, na pewno więcej autek by się zjawiło- Brak mocy B6 1.8T
Chłopaki spoko, temat już ogarnięty, auto hula aż miło - Spoty wrocławskie