Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nyska 54, po 21 powinienem być na miejscu ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- O ile się dotoczę na glebie 59 ustawione przód tył... Dla bezpieczeństwa jadę tylko z kuzynem
  2. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy, ale przy myciu tych kół to się umęczysz Wczoraj myłem A w nocy padało I akurat auto stało pod chmurką
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tylko, że wiesz jak jest ze mną... Ja jak się pochoruję to może być ze mną różnie... Odpuszczę sobie Poza tym przynajmniej dłużej w domu posiedzę Jakbyś był środa/czwartek we Wro to zapraszam do mnie, bo mam wolne A jak będzie słoneczko to do dyspozycji tarasik 140m2 Z resztą wszystkich zapraszam Jakiś grill mógłby się odbyć jak będzie pogoda
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja się pochorowałem A miałem wpaść Chyba, że ktoś się pisze wieczorem na spota u mnie w podziemnym, bo e9matic wpada po czujnik do mnie :decayed:
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie, gdzie we Wrocku doważę koła na aucie? Mam lekkie bicie na kierownicy, chcę się tego pozbyć ...wyciapane z tapatalka...
  7. 8J ET22 przód, 9J ET23 tył
  8. ---------- Post dopisany 22-03-2014 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 17:53 ---------- ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------
  9. Czekej, czekej chłopok Jak się w weekend wyrobię z tym, co planuję... :jerk:
  10. że zderzak s3 grill i kratki czarny połysk
  11. Nieee, nie ma mnie we Wro, a poza tym auto u lakiernika znowu Jutro jeszcze chcę powalczyć z odbojami, bo wciąż są za długie Ale z przodu jak na razie 59cm, a tył wciąż pieje ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 16:51 ---------- ZAPOWIEDŹ
  12. CO TO MA BYĆ ZA BALON?
  13. Duds odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    Mam dokładkę i halo z mojego, kratki już zgoniłem
  14. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    Wiem, rozumiem Ja też tak mam, ale nie siadło mi, bo siedzi na odboju (tej gumie) i jest koza Dlatego dzisiaj skracam jakieś 1,5-2cm i będzie gleba
  15. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    A nie siadło na odboju? ...wyciapane z tapatalka...
  16. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    Jest mega :kox: Ale z tyłu to chyba jeszcze można coś urwać
  17. Nie, nie będzie czarnych szyb Na dniach wrzucę foty, bo dużo się ostatnio dzieje
  18. Wreszcie porządny mod
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mam zawór, mogę Ci wziąć w week.
  20. Tylko 6? Myślę, że salonowe by było
  21. No ja mam dorobioną nową regulację i mogę dać trochę niżej Właśnie, muszę wywalić helpery z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.