Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś może vaga w okolicy Gaju? Nie ma ciśnienia, ale chętnie bym sobie sprawdził czy nie wyskoczył jakiś błąd, bo dzisiaj mała przygoda była Jak nie to sprawdzę sobie po powrocie do domu w weekend, więc bez ciśnienia
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Chwalisz się czy żalisz? ...wysłane z kalkulatora...
-
[B5 APS] by czorny
Kowi, kto bogatemu zabroni
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
nie ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- kurde Piotrek nie cuduj tak blisko masz a biedujesz jakbyś spod ukrainy jechał Cały Piotrek:decayed: No, bo ja biedny jestem Widzisz Damian, zapomniałem o focie dla Ciebie, już śle PW.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A jest taka opcja, że bym sobie drzemnął w aucie czy tam w namiocie, a był normalnie na zlocie? Tak żebym się na grilla załapał czy co tam będzie?- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dobra opcja jak kogoś nie stać na nocleg, czyt. mnie Daleko to pole namiotowe od hotelu? :decayed:- Spoty wrocławskie
Dzisiaj widziane klubowe B6 na kamiennej DW396.. bodajże i pod UE klubowe B5 DW156..- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
eslajn ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- albo esczy- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Będę miał lampy z anglika to zrobię testa- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jutro ...wysłane z kalkulatora... ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 18:57 ---------- Plany na ten sezon, po części już zrealizowane (dużo uda się też zrobić w przyszłym tygodniu): -nowe koło - jest -opony 215/35/18 są -pakiet s3 - jest -końcówki wydechu -dystanse do kół -nowe dywaniki -lampy tył led (w ori lampach) -twarde odboje -głośniki przód -stacja 2din -zaślepka wycieraczki Na razie to chyba tyle- S3 by Nelson
To będą we Wrocku bliźniaki Już niedługo, bo od poniedziałku działam Super wóz- Spoty wrocławskie
Kurczak, mam ten lewarek jakbyś chciał. W razie czego dzwoń- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ja się raczej nie zapisuję, bo nie wiem czy nie będę w tym terminie za granicą, a jak nie będę to podjadę na jeden dzień od rana do wieczora, jeśli będzie taka możliwość- Spoty wrocławskie
zapierdalaaaać! Widzę, że podłapałeś :kox:- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
mi d*py nie urywają, ale liczę, że na aucie będzie kosa Ogólnie ja nie cierpię ciemnych felg, może dlatego- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Powiem CI tak ze podpiete mam Hertz-e pod radio i graja duzo lepiej jakosciowo niz seria ale to logiczne jak pod piecem to grac bede napisze jutro CO do wygluszenia to poszedlem w budzet czyli pianka akustyczna 10mm i klej w sprayu ekstra sprawa bo docinasz moment jak pasuje kleisz tak jak pasuje i w sumie dwie warstwy poszly czyli 20mm a i ramek szyby nie sciagalem Masz jakieś foto jak to wyszło? Gdzie kupowałeś i za ile?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
No to czekam na relację jak zagrają te hertze, bo też coś kupię w tym sezonie Masz jakieś fotostory jak wygłuszałeś drzwi?- Spoty wrocławskie
Zerknę w sobotę, ale wątpię. Napisz do mojego kuzyna -> waldekpsk.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Może się coś znajdzie, ale wątpię, bo raczej wyrzucałem- Spoty wrocławskie
Jakby ktoś coś to zapraszam http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/fotele-polift-kombi-120-zl-odbior-wroclaw-311263/- Spoty wrocławskie
Weź go ręcznie ustaw, po jakimś czasie sama Ci wyskoczy palemka- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
No właśnie nie 2din to 2din, bo są różne wymiary - XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014