Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zalega, z auta o przebiegu 25 tys. mil
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mam do sprzedania 18", ale 2500 zł, bo nowe opony przód i na 2 sezony tył Winterwheels z A8.
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kaju bekę ciśnie, bo w b5 nie ma sline Kuzyn ostatnio kupił "zestaw naprawczy" na allegro za 20 zł i pomalował. Powiem szczerze, że wyszło naprawdę bardzo dobrze tylko kolor zrobił się matowy. Może są dostępne inne odcienie. W każdym razie za taką cenę warto.
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ile za lewą do xsary picasso i czy to lift czy przedlift? Dla teścia bym kupił, bo ma zaczepy wyrwane.
  5. To żadna tajemnica, 2500 bez dystansów, z dystansami 2800.
  6. CTR na pewno fajnie zestroili, ale ja mam już do nich uraz Teraz na pewno dobrze jedzie Z dołu dobrze idzie? Bo kolega ma taki sam setup zrobiony w CTR i ma 220km i 460NM i wciągnąłem go jak chciałem...
  7. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    550 zł, ogłoszenia masz w dziale sprzedam albo możesz szukać na tablicy/allegro. Jak coś to pw, tutaj nie robimy giełdy
  8. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Srebrny, z ciekawszych rzeczy ma 2din
  9. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ze spocików w Wieluniu zrobiło się forum ogłoszeń Ja mam całego avanta na części po lifcie jak ktoś coś chce
  10. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Też mi się MAMy nie widzą AVUSy, RS4, S-line tak, ale MAMy jakoś tak nie Adam, sprzedam Ci moje
  11. Ok Rafał, nie wiem czy widziałeś, ale auto przywiozłem ...wysłane z kalkulatora...
  12. Jakoś mam sentyment do a4 postaram się dozbierać do wiosny kasę i kupić b6 ...wysłane z kalkulatora...
  13. Nie, to była zwykła rura jak miałem przelot W tym aucie już nic nie robię. Zmienię tylko felgi i zbieram kasę. Jak dozbieram to za rok b6, jak nie to do a3 pakuję gtb ...wysłane z kalkulatora...
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    chomikuj.pl
  15. O, witam kolegę z a3-forum Jeśli on jest nabywcą to o furkę się nie martwię
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Sam mam Ace i d*py nie urywa, bo lubi się przyciąć. Ojciec też miał i parę dni temu kupił właśnie s2 na gwarancji za 7 stówek. Fajny telefonik i funkcje ciut lepsze od s3 mini, bo też był brany pod uwagę
  17. Mówiłem, że daję max tydzień
  18. Kolega mi mówił, ale raczej bzdura ...wysłane z kalkulatora...
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie zgodzę się. Byłem na wycieczce z groupona, w tym roku jadę na kolejną Hotel miałem *** i było tak jak na zdjęciach
  20. Duds odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czołem chłopaki. Mam kilka pytań odnośnie diety, ćwiczeń. W poprzednim roku bardzo ciężko chorowałem. Teraz chciałbym nabrać masy i odzykać siły. Mierzę 187cm wzrostu i ważę ok. 77kg. Próbowałem nawet ułożyć dietę (jak ktoś się podejmie mi pomóc to mam screeny na PW) tylko, że nie chciałbym codziennie jeść tak samo (no niektóre posiłki mogą się powtarzać). Po prostu nie wiem co jeszcze byłoby dobre w diecie. Chciałbym też wiedzieć czego unikać, czy mogę od czasu do czasu zjeść coś słodkiego, czy napić się gazowanego napoju. Co do ćwiczeń to zacząłem nawet tryb treningowy 3 razy w tygodniu, ale było mi mało i nudziłem się przy takim zestawie ćwiczeń na siłowni, dlatego chciałbym przejść do tryby treningów 5 razy w tygodniu. Problem tkwi w tym, że totalnie nie wiem jak się za to zabrać. Prosiłbym o jakieś rady w sprawie diety (nie wiem czy odpowiednio dobrałem proporcję białka/węglowodany/tłuszcze) i ułożenie treningu na 5 dni. Może być tutaj, może być PW. Mój trening wyglądał tak (ułożony przez kolegę): Z góry dzięki za pomoc Mogę się odwdzięczyć rabatem na części do B5
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Coco jumbo to było w piątek u Karola
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    O nie. Cipciak zmartwychwstał żałuj suko że się Egiptowałeś +1
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    AFN
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak na Q to bardzo zacny wynik Mój na trasce potrafił 4,2 spalić przy prędkościach 100-120. A teraz 200KM, trasa/komin 50/50, 30 litrów - 550km. Dziękuję dobranoc
  25. :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.