Treść opublikowana przez Duds
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tym razem w lepszych warunkach Patrzcie ile metrów potrzebowałem :decayed: http://www.youtube.com/watch?v=3knWzCt7fpE&feature=youtu.be
-
Spoty wrocławskie
To normalne, że tak jest, ktoś kiedyś tłumaczył dlaczego Co do vaga to ja mam i mieszkam na Gaju, ale będę we Wrocku w październiku
-
[B5 APS] by czorny
No to Ty kozak jesteś Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Też na prosiakach miałem przygody Gwóźdź ze dwa razy chyba
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
no prosze ... to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? Dokładnie. Chyba jednak jako tako jedzie to moje a3 A golf w ctr strojony 220km 440NM
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Twoja fura niczego nie potrzebuje
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
No sprzedaję A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- A tymczasem trwają przygotowania do zlotu i wczoraj zrobiłem polerkę mechaniczną:kox: Wieczorkiem wrzucę jeszcze foty z wcześniejszej sesji z Raymaxem
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A tymczasem przygotowania trwają... Wczoraj polerka mechaniczna Nawet na srebrnym nie wyszło tak źle
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ktoś tu chyba nie złapał żartu Chociaż jakbyś się ogarnął i z afna wydoił ze 180 to by to przyjemnie szło Nie no idzie to aczy, nie można powiedzieć Niektórzy aż się łapią klamki ze strachu o swoje życie, nie Piotrek? :naughty:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Zrób program, bo będzie to samo co z AFNem ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Się uśmiałem Jakbym nie jeździł A4 po czipsie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nic takiego nie widzę :polew:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ale nie mów, bo 200 jest moment Wrzucę niedługo filmik z rolki ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- A3 z trójki, A4 z dwójki: A tutaj oba z dwójki: ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- A jutro będą słit focie
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
Żeby tylko o 6- Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
No przecież w moim temacie jest fmic 550x230x65 I weszło i to ze spryskami, a to duży problem dodatkowo- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Na razie nie mam startu Za rok jak wpadnie gtb17/22- Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
Wszystko git, ale ten fmic to strasznie spartaczyłeś... Dużo roboty z takim radyjkiem i jak wygląda kwestia podłączenia? Na gtb22 to raczej 200 nie będzie, a 230-240- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Zależy czym jeździsz i skąd jesteś- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Szukajcie a znajdziecie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Do Czewa, LC jak jedziecie 11 to możemy się w Byczynie styknąć- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Poldek mistrz :polew: Wszystko czytam, nic mnie nie ominie, ale opuszczam was i resztę prześledzę jutro, bo od 7 rano mam zapierdol i idę już spać, bo jutro to samo Branoc- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Podeślij link na pw, bo coś nie bangla nawet jak kopiuję- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ale wiecie co wam powiem... Wskazówka to może jako tako leci, ale naprawdę ja totalnie nie odczuwam tej mocy Ciągle pada, więc nie nagrałem filmiku, ale jeszcze nagram 100-200 A co do ganiania to ja tam się nie ścigam, to ma służyć to sprawnego wyprzedzania- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nigdy nie mam więcej niż pół zbiornika, zbędne kilogramy :polew: A tak poważnie to właśnie jadę dziś na bogato 30 litrów zalać - [B5 APS] by czorny