Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Tym razem w lepszych warunkach Patrzcie ile metrów potrzebowałem :decayed: http://www.youtube.com/watch?v=3knWzCt7fpE&feature=youtu.be
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To normalne, że tak jest, ktoś kiedyś tłumaczył dlaczego Co do vaga to ja mam i mieszkam na Gaju, ale będę we Wrocku w październiku
  3. No to Ty kozak jesteś Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka
  4. Też na prosiakach miałem przygody Gwóźdź ze dwa razy chyba
  5. no prosze ... to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? Dokładnie. Chyba jednak jako tako jedzie to moje a3 A golf w ctr strojony 220km 440NM
  6. No sprzedaję A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- A tymczasem trwają przygotowania do zlotu i wczoraj zrobiłem polerkę mechaniczną:kox: Wieczorkiem wrzucę jeszcze foty z wcześniejszej sesji z Raymaxem
  7. A tymczasem przygotowania trwają... Wczoraj polerka mechaniczna Nawet na srebrnym nie wyszło tak źle
  8. Ktoś tu chyba nie złapał żartu Chociaż jakbyś się ogarnął i z afna wydoił ze 180 to by to przyjemnie szło Nie no idzie to aczy, nie można powiedzieć Niektórzy aż się łapią klamki ze strachu o swoje życie, nie Piotrek? :naughty:
  9. Zrób program, bo będzie to samo co z AFNem ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Się uśmiałem Jakbym nie jeździł A4 po czipsie
  10. Nic takiego nie widzę :polew:
  11. Ale nie mów, bo 200 jest moment Wrzucę niedługo filmik z rolki ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- A3 z trójki, A4 z dwójki: A tutaj oba z dwójki: ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- A jutro będą słit focie
  12. Żeby tylko o 6
  13. No przecież w moim temacie jest fmic 550x230x65 I weszło i to ze spryskami, a to duży problem dodatkowo
  14. Na razie nie mam startu Za rok jak wpadnie gtb17/22
  15. Wszystko git, ale ten fmic to strasznie spartaczyłeś... Dużo roboty z takim radyjkiem i jak wygląda kwestia podłączenia? Na gtb22 to raczej 200 nie będzie, a 230-240
  16. Zależy czym jeździsz i skąd jesteś
  17. Do Czewa, LC jak jedziecie 11 to możemy się w Byczynie styknąć
  18. Poldek mistrz :polew: Wszystko czytam, nic mnie nie ominie, ale opuszczam was i resztę prześledzę jutro, bo od 7 rano mam zapierdol i idę już spać, bo jutro to samo Branoc
  19. Podeślij link na pw, bo coś nie bangla nawet jak kopiuję
  20. Ale wiecie co wam powiem... Wskazówka to może jako tako leci, ale naprawdę ja totalnie nie odczuwam tej mocy Ciągle pada, więc nie nagrałem filmiku, ale jeszcze nagram 100-200 A co do ganiania to ja tam się nie ścigam, to ma służyć to sprawnego wyprzedzania
  21. Nigdy nie mam więcej niż pół zbiornika, zbędne kilogramy :polew: A tak poważnie to właśnie jadę dziś na bogato 30 litrów zalać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.