Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak to jest RS 4 to ja ja jestem arabem jeszcze 2,5 TDi z 98r wolałbym do szczura kukuriźnika dwukołowego kupić i w nocniku na głowie jeździć. i ten grill U mnie rano o 7.30 4 stopnie i bez skrobania się obeszło
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    turbo ori? Ja nie wiem czy bawić się w zmianę turbo i wtrysków czy swapować AWXa, bo właściwie jestem w stanie mieć taki silnik za free, jedynie koszt przełożenia Ale myślę, że i tak skończy się zmianą samochodu na a3 130km, bo mi już sam program nie wystarcza jak masz silnik AWX za free i go nie chcesz to ja biorę. No może niekoniecznie za free, ale kupując anglika na części wyrobię taki zysk, że silnik zostanie za free:decayed: Problem jest taki, że teraz po prostu nie mam czasu, a nadal mam dużo gratów z poprzednich aut i ciężko mi się wyrobić z tym wszystkim Pewnie pójdę na łatwiznę i zmienię furę Tylko kto mi zwróci czas i pieniądze włożone w to auto ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    turbo ori? Ja nie wiem czy bawić się w zmianę turbo i wtrysków czy swapować AWXa, bo właściwie jestem w stanie mieć taki silnik za free, jedynie koszt przełożenia Ale myślę, że i tak skończy się zmianą samochodu na a3 130km, bo mi już sam program nie wystarcza
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ale fotkę jeszcze cyknąć musiał
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A tak BTW to jaką tam moc masz w swoim AFNie?
  6. Zaraz będą pytania, czym się zajmuje
  7. za tydzień jest o 18, zapraszamy, frekwencja będzie dobra :grin:
  8. Wpadnij na spota wrocławskiego, chętnie obejrzę :decayed::decayed:
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    to jest lepsze
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ta trasa spod MM na Gaj rzeczywiście banalna A myśmy tak błądzili jadąc do Goldik nie zapierniczaj tak po tym Wrocławiu Ja tak nie mogę przez zawias
  11. Postaram się dodać coś wieczorkiem. A jak Ci zależy szybciej to uderz do Ogra, bo on coś tam miał
  12. Duds opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Jak w temacie, spasuje magiel z s4 do AFNa 98 rok?
  13. Też tak można, ale i tak łatwo nie będzie. O tym zapomniałem, że najpierw wytargaj klimatronik. Powinien łatwo wyjść Jak coś mogę Ci zrobić foto zaczepów w klimatroniku i radio też mogę wyciągnąć tyle, że zaczepów już nie ma
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wpadaj, może będzie lepsza frekwencja niż ostatnio Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Za ramkę 8 zł plus kw z 4 zł chyba ;D muszę zobaczyć ile wychodzi przy zakupie dwóch, bo brałem 4 i kw coś tam więcej, ale nie liczę tego Szczuraz to jutro Ci raczej na spota podrzucę jak nic mi nie wypadnie. Qrczak lecisz jutro? To byśmy się gdzieś po drodze znaleźli, łatwiej mi będzie dojechać ;D Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz co tam z tą folią ? Jutro będziesz na spocie?
  17. A ruszałeś coś przy IC?
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ramki dzisiaj zamówiłem
  19. znaczy będziesz wiedział że rąbią Ci furę? Dokładnie
  20. Tylko z golfa. Ciężko powiedzieć jaki skok ---------- Post dopisany 06-10-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 21:47 ---------- Wpadł nowy mod, a właściwie na razie leży i czeka na montaż Alarm z powiadomieniem Sam się tego nie podejmuję, więc szukam jakiegoś elektryka
  21. Ze zdjętym schowkiem będziesz miał jedynie możliwość pchnięcia radia od tyłu jak odpowiednio włożysz coś cienkiego (tak jakby będzie taka dziura w radiu). Ja próbowałem wszystkiego, dwa dni się męczyłem
  22. Z radiem 2din jest masakra. Wiem coś o tym. Miałem zdjęte dosłownie wszystko, a i tak nie chciało wyjść. Próbuj na siłę, nie ma tam czego urwać tylko uważaj żebyś nie wyrwał panelu:decayed:. Ruszaj na boki jak się da z włożonymi wyjmakami, a jak wyciągniesz to wywal wszelkie zatrzaski, bo nie są one do niczego potrzebne. Radio siedzi dobrze bez nich.
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jutro ktoś wpada na spota ?
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    nie zgadzam się, wg mnie warto zagazować auto Pod warunkiem, że jest to porządna instalacja, a nie jakiś chłam. Każdy ma swoje zdanie, więc nie ma się co dochodzić
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przecież Emil robi rocznie 10tys km samochodem to o czym mówimy.... do diesla trzeba dorosnąć. Co do gazu to dobrze zestrojony i dobry gaz nie zrobi żadnej ale to żadnej różnicy w osiągach od PB a w kieszeni zostanie Gdybym miał PB to na pewno bym montował gaz i na pewno bym nie oszczędzał na instalacji. Wolę jednak diesla :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.