Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ja mam te, od tego gościa: Żarówka LED postojówka W5W T10 5SMD xenon biała !! (2619322719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jedzie to jakoś? Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
jak będę pamiętał to Ci potem podeślę ledy, które kupiłem. W tej chwili raz świecą, raz nie, ale mają już rok. Pasują fajnie do hidów 5000K.
-
Spoty wrocławskie
Jakby ktoś chciał jeszcze ramki to piszcie do jutra, bo i tak pewnie wysyłka będzie za jakieś dwa tygodnie. Dopiero co wysyłał, a wysyłki robi tylko 2 razy w miesiącu.
-
Spoty wrocławskie
też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś No jak już zamawiasz dla mnie też jedną czarną Na spocie będziesz to się rozliczymy No to spoko, zamówię. Jeszcze ktoś sobie życzy?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
To na co czekasz? DO ROBOTY!
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Kurfunia, ile czasu trzeba na założenie grilla i felg? :decayed: W porywach godzinę Co nie zmienia faktu, że auto ujeban.e
-
Spoty wrocławskie
też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Ale ujeba.ne Ale lampy kox Tylko jakoś mi tak ciemno, grill z polifta by się przydał i jakaś felga
-
Spoty wrocławskie
Ja się już za tydzień pojawię :kox:
-
Spoty wrocławskie
Zaczynam się bać tego Wrocławia ubezpieczyłem auto, ale co mi z takiego ubezpieczenia
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
IDĘ KRĘCIĆ :decayed: ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- I nie pokręciłem, bo trzeba będzie bardziej kombinować Z przodu mam obrobione śruby i chyba będę musiał wyciągnąć i regulować poza autem Dzisiaj brak czasu, bo mam wyjazd.. W poniedziałek/wtorek będę robił na czysto razem z tyłem
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Gwint na przód już założony. Tyłu nie miałem czasu zrobić i dziś nie zrobię, bo pada Ale już niebawem Przód niestety ustawiłem na oko jeszcze poza samochodem i jest 63,5cm na razie. Ale oczywiście skręcę
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Dużo z tym zabawy ? Dokładałeś wiązkę ori czy jakieś samoróbkowe kable ciągnąłeś ? Kurde ja mam grzane wszystko i nie podłączone dzien trza poswiecic nigdy nie rozbieralem a6 w srodku to nie wiem ile tam jeb.ani.a po co wiazka jak sam skrece wiazke to nie na to samo wyjdzie? samo lutowanie ogarniecie schematu to baja mysle ze w a4 jest identyczny---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Moto East EVENT 2012 http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/6m_zps1aa5cbd6.jpg zimny łokieć :decayed: Fura kox
-
[ALL B5] Audi S4
Kozacka jest eska :kox: Wrzuć jakiś filmik jak to jedzie Na punkcie mycia to masz bzika, musisz tracić na to majątek Zedrzesz lakier Bardzo pozytywnie
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
na razie 30/30 KW, na dniach wpada gwint, bo jest koza
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
:naughty: Zazdroszczę sprysków :decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ee, na razie zostają Musiałbym coś za to wkleić
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Aktualne fotki, wreszcie ogarnąłem sesję Bez kratek, bo będę rezał halo (nie mogę się zebrać ) no i jeszcze koza Ale już niedługo Montowałbym dziś ten gwint, ale niestety pizgawa straszna, a ja się nie mogę przeziębić, bo źle się to może skończyć Czekam na komentarze :decayed: Po sesji wpadły jeszcze naklejki, nie wytrzymałem Miały być po montażu gwintu, ale co mi tam Małe VT: I cała reszta:
-
Spoty wrocławskie
- Trze czy nie trze, czyli zależności między obniżeniem B5, a osadzeniem felgi(ET)
1. 18"/8J ET43 przód + opony 215/40, tył 8J ET33 + opony 225/40 2. 64cm P, 66cm T 3. 30/30 (przód amory 1be, tył ori) 4. Foty na razie tylko takie, jutro mogę dodać lepsze: Przód: Tył: Nic nie trze przy takim zestawieniu. Do końca tygodnia założę gwint i zdam relację z porządnymi fotami. Czekam na dobrą pogodę.- Trze czy nie trze, czyli zależności między obniżeniem B5, a osadzeniem felgi(ET)
1. 17"/8J ET35 4x 205/50/17 2. 64cm P, 66cm T 3. 30/30 (przód amory 1be, tył ori) 4. Foty nienajlepsze, ale rozeznanie jest: Przy takim zestawieniu nie ma mowy żeby coś tarło. Jutro wrzucę 18" ET43 przód 215/40, ET33 tył 225/40 na tym zestawieniu, a pod koniec tygodnia na gwincie.- Spocik w Wieluniu
- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Spoko, porobię. Może dzisiaj się wezmę, bo wczoraj miałem lenia- Spoty wrocławskie
Dlaczego się cieszysz? Wycenili Ci auto pewnie na taką kwotę, że malucha sobie za to nie kupisz... No tak, ale jak ukradną załóżmy same felgi to mi za felgi oddają. Wycenili na 9300 zł... Dobre i tyle. - Trze czy nie trze, czyli zależności między obniżeniem B5, a osadzeniem felgi(ET)