Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Ja mam te, od tego gościa: Żarówka LED postojówka W5W T10 5SMD xenon biała !! (2619322719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. jedzie to jakoś? Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink:
  3. jak będę pamiętał to Ci potem podeślę ledy, które kupiłem. W tej chwili raz świecą, raz nie, ale mają już rok. Pasują fajnie do hidów 5000K.
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jakby ktoś chciał jeszcze ramki to piszcie do jutra, bo i tak pewnie wysyłka będzie za jakieś dwa tygodnie. Dopiero co wysyłał, a wysyłki robi tylko 2 razy w miesiącu.
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś No jak już zamawiasz dla mnie też jedną czarną Na spocie będziesz to się rozliczymy No to spoko, zamówię. Jeszcze ktoś sobie życzy?
  6. To na co czekasz? DO ROBOTY!
  7. Kurfunia, ile czasu trzeba na założenie grilla i felg? :decayed: W porywach godzinę Co nie zmienia faktu, że auto ujeban.e
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś
  9. Ale ujeba.ne Ale lampy kox Tylko jakoś mi tak ciemno, grill z polifta by się przydał i jakaś felga
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja się już za tydzień pojawię :kox:
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zaczynam się bać tego Wrocławia ubezpieczyłem auto, ale co mi z takiego ubezpieczenia
  12. IDĘ KRĘCIĆ :decayed: ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- I nie pokręciłem, bo trzeba będzie bardziej kombinować Z przodu mam obrobione śruby i chyba będę musiał wyciągnąć i regulować poza autem Dzisiaj brak czasu, bo mam wyjazd.. W poniedziałek/wtorek będę robił na czysto razem z tyłem
  13. Gwint na przód już założony. Tyłu nie miałem czasu zrobić i dziś nie zrobię, bo pada Ale już niebawem Przód niestety ustawiłem na oko jeszcze poza samochodem i jest 63,5cm na razie. Ale oczywiście skręcę
  14. Dużo z tym zabawy ? Dokładałeś wiązkę ori czy jakieś samoróbkowe kable ciągnąłeś ? Kurde ja mam grzane wszystko i nie podłączone dzien trza poswiecic nigdy nie rozbieralem a6 w srodku to nie wiem ile tam jeb.ani.a po co wiazka jak sam skrece wiazke to nie na to samo wyjdzie? samo lutowanie ogarniecie schematu to baja mysle ze w a4 jest identyczny---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Moto East EVENT 2012 http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/6m_zps1aa5cbd6.jpg zimny łokieć :decayed: Fura kox
  15. Duds odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kozacka jest eska :kox: Wrzuć jakiś filmik jak to jedzie Na punkcie mycia to masz bzika, musisz tracić na to majątek Zedrzesz lakier Bardzo pozytywnie
  16. na razie 30/30 KW, na dniach wpada gwint, bo jest koza
  17. :naughty: Zazdroszczę sprysków :decayed:
  18. ee, na razie zostają Musiałbym coś za to wkleić
  19. Aktualne fotki, wreszcie ogarnąłem sesję Bez kratek, bo będę rezał halo (nie mogę się zebrać ) no i jeszcze koza Ale już niedługo Montowałbym dziś ten gwint, ale niestety pizgawa straszna, a ja się nie mogę przeziębić, bo źle się to może skończyć Czekam na komentarze :decayed: Po sesji wpadły jeszcze naklejki, nie wytrzymałem Miały być po montażu gwintu, ale co mi tam Małe VT: I cała reszta:
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  21. 1. 18"/8J ET43 przód + opony 215/40, tył 8J ET33 + opony 225/40 2. 64cm P, 66cm T 3. 30/30 (przód amory 1be, tył ori) 4. Foty na razie tylko takie, jutro mogę dodać lepsze: Przód: Tył: Nic nie trze przy takim zestawieniu. Do końca tygodnia założę gwint i zdam relację z porządnymi fotami. Czekam na dobrą pogodę.
  22. 1. 17"/8J ET35 4x 205/50/17 2. 64cm P, 66cm T 3. 30/30 (przód amory 1be, tył ori) 4. Foty nienajlepsze, ale rozeznanie jest: Przy takim zestawieniu nie ma mowy żeby coś tarło. Jutro wrzucę 18" ET43 przód 215/40, ET33 tył 225/40 na tym zestawieniu, a pod koniec tygodnia na gwincie.
  23. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Wy też nie
  24. Spoko, porobię. Może dzisiaj się wezmę, bo wczoraj miałem lenia
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dlaczego się cieszysz? Wycenili Ci auto pewnie na taką kwotę, że malucha sobie za to nie kupisz... No tak, ale jak ukradną załóżmy same felgi to mi za felgi oddają. Wycenili na 9300 zł... Dobre i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.