Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Potwierdzam, że continentale dosyć szybko lecą, ale są naprawdę fajne i ciche. Jeżdżę drugi sezon na conti sport contact 2 i są super przez sezon ubyło mi z 1mm bieżnika. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tak, do B5. Nie musi to być alarm. Jeśli znasz lepsze patenty to też może być. Myślałem o alarmie SPY z powiadamianiem. A powiedz mi jaki koszt montażu? W mieście zapewne ceny inaczej się kształtują ;D Może być na PW reszta. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie, montują gdzieś we Wrocławiu alarmy w dobrej kasie? Myślę o jakimś zabezpieczeniu do samochodu, bo trochę strach zostawić auto na ulicy. PS O której jutro spot? 17.30 czy 18? Na 99,9% jestem Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  4. No i gwint ogarnięty, teraz czas na halo Póki co 61,5 cm przód, 62,5 cm tył. Łatwo nie jest, ale jakoś można jeździć Możliwe, że tył trochę opuszczę, muszę się przyzwyczaić Kilka fot kalkulatorem:
  5. Kolego mógłbyś coś więcej napisać o tym alarmie? Jakie koszta, jak to się sprawuje? Może być na PW. PS Świetna bryka
  6. Kurde słoneczko wychodzi Może dzisiaj skręcę, bo teraz to z 67-68 mam jak nic :polew: ---------- Post dopisany 28-09-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 15:54 ---------- Pokręciłem trochę dzisiaj, ale nie skończyłem oczywiście bo czas goni i jadę do lekarza Jutro kończę. W tej chwili jest 62,5 cm przód, 63,5 cm tył, a finalnie będzie 62 i 63, bo muszę zobaczyć jak to się zachowa przy pięciu osobach i pełnym bagażniku, a potem zejdę na 61,5 i 62 jak da radę Dystans z tyłu raczej wyleci, bo bez wygląda ok, a przy dystansie może lekko przytrzeć.
  7. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A czym ona się różni? Bo kurcze ja to bym może taką znalazł
  8. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przy kratce nic nie robiłem, tylko kierownice ICka naciąłem, i wygiąłem ją ku środkowi auta, tak żeby więcej powietrza łapał Masz może jakieś foto jak to przyciąłeś? Chyba, że jak zajrzę to mi się rozjaśni jak zobaczysz kierownice to bedziesz wszystko wiedział, na dole i u góry od strony auta rozetniesz i odegniesz:wink: Dzięki, muszę się wreszcie na to wziąć. Ale dzisiaj to kręcę gwintem :kox:
  9. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przy kratce nic nie robiłem, tylko kierownice ICka naciąłem, i wygiąłem ją ku środkowi auta, tak żeby więcej powietrza łapał Masz może jakieś foto jak to przyciąłeś? Chyba, że jak zajrzę to mi się rozjaśni
  10. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy, jak robiłeś halo to co tam ruszałeś przy kratce kierowcy? Oprócz wywalenia pleców, ruszałeś coś przy IC?
  11. Muszę Cię zmartwić Radziu, bo te ledy spalą się bardzo szybko Wiem z doświadczenia, miałem dwa komplety. Zamów od razu SMD, bo spalą Ci się na bank. SMD świecą u mnie już rok.
  12. Kręciłem poza autem, a to były tak minimalne różnice, że nie widziałem Ale teraz łatwiej będzie opuścić
  13. rób foty, bo mogą się przydać E, nie ma w tym żadnej filozofii ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 12:55 ---------- Kufra, ale dzisiaj pokręciłem Zamiast obniżyć to dałem w górę :polew: Myślałem, że to jak w springach, że im krótsza sprężyna to niżej, a tu odwrotnie Ale i tak wyciągałem zawias z przodu, bo musiałem zrobić sobie nakrętki gumówką i teraz mogę kręcić jak mi się podoba Dzisiaj już nie skręcę, bo pada, ale jutro... :whistling:
  14. Nie chce nic mówić, ale na VT halo wziąłem z Twojego auta :grin: ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- No, aku zamontowane i zaraz jadę robić gwincior :naughty:
  15. Dzięki Obkleiłem dziś halo żółtą folią, a jutro dotrze aku
  16. Duds odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No ja na razie chyba 62 ustawię, a potem pomyślimy. Teraz jest 64 i tragedii nie ma, więc myślę, że będzie git Pokaż jakieś foto przodu i tyłu jak masz przy 64 Jest w temacie moim cała sesja Z tyłu jest 65 nawet, bo jeszcze gwintu nie ma Te fotki są na -30mm.
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No ja na razie chyba 62 ustawię, a potem pomyślimy. Teraz jest 64 i tragedii nie ma, więc myślę, że będzie git
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Się wypchnie maszynką i wytnie plastiki, które i tak już są przetarte będzie dobrze A ten Twój robi wrażenie szerokiego jak a8 Jaką w ogóle macie glebę? Bo nie wiem na ile sobie opuścić..
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Będę próbował to jeszcze odratować, no zobaczymy A kasa popłynie z OC...ja się chciałem dogadać, kasa w łapę i do domu ale kierowniczka (tępa strzała) była przekonana, że to moja wina bo za szybko jechałem (koniec końców była policja) A sprawa wyglądała tak, że klienta stała na skrajnym lewym pasie do skrętu ja leciałem środkowym na wprost i kiedy byłem może od niej z 10m to wyjechała mi przed zderzak Jeszcze do mnie z ryjem, jak Ja jeżdżę :facepalm:
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też Cie widziałem Ciężko nie zauważyć takiej kolumbryny BTW pocałowałem dzisiaj lewym winklem inną a4 nie z mojej winy, straty małe ale zderzak do malowania http://s8.postimage.org/62nreh6v5/DSC02532.jpg nie wypoleruje się? Nie wygląda groźnie, może się odratuje, spróbuj automaxem. Dostaniesz odszkodowanie z jego OC? Czy się dogadałeś?
  22. jak się w ogóle zaświecą to zrobię
  23. chcesz to Ci wieczorem jakieś fotki zrobię
  24. jedzie to jakoś? Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink: A3 jedzie świetnie, wykonczenie wnetrza jak w b6(mam polifta). Nie za duze, wiec wszedzie się wcisnie. Zawieszenie bez wahaczy - jak odkrecilem koło to prawie padłem ze śmiechu:naughty: - tam nic nie ma:decayed: A mimo to komfort jest (17 i -16mm). Skórzane kubełkowe fotele, trzymają lepiej niż kubełki w a4. Ogólnie czuć, że to młodsze auto. W przyszłym roku planuję zmianę na a3 poliftowe. Zrobiłbym to już teraz, ale za dużo pracy w a4 włożyłem, trzeba się nacieszyć. BTW Twoje a4 miażdży suty:slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.