Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Chcesz mieć niskie spalanie i bączka do ganiania to szukaj A3 1,9 ASZ zrobisz 200KM i styka... waga zrobi resztę a spalanie w mieście pozostanie na poziomie 7L I to jest mój cel na przyszły sezon
-
Spoty wrocławskie
Pół godziny temu widziane granatowe a4 na ramkach klubowych na ulicy Wielkiej. Avant, tdi, 16" ori felga, kogo to? Zobaczyłem w ostatniej chwili jak wyjeżdżałem, a stało koło mnie
-
Spoty wrocławskie
Ja w tym czasie zjeżdżam do domu:thumbdown:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spoko:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No lipton:kwasny: Teraz odwiedzam spoty wrocławskie, ale tu kresek nie ma :decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W sobotę tym bardziej mi nie pasuje, więc ustawcie sobie jak chcecie.
-
[B5 APS] by czorny
przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Po 62 będzie git, ja mam 61,5 i chyba 62 albo 62,5
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Logo białe obowiązkowo:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ja mogę załatwić kompa z kablem + miernik jakbyś chciał, ale to na przyszły tydzień.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Jest dobrze:wink: Nie dobiło mi jeszcze ani razu.
-
Spoty wrocławskie
FOLIA DO zmiana koloru LAMP ŻÓŁTA 25x50cm cult (2626005693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze jej nie ma Ma się zgłosić dopiero, na spocie miałem, ale mówił, że go nie będzie:wink:
-
Spoty wrocławskie
No szczuraz zabiera, więc się możecie dogadać. Jest 25x50 cm. Żółtej też mi zostało:whistling:
-
Oto moje audi
Jak chcesz to mam znaczek luzem:naughty:
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Biała felga robi robotę:slina:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
To jak jeździsz? Chyba z piskiem opon cały czas:decayed: A co do haka Tomasz to na razie zostaje:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Duds to może nie wbić, bo w niedzielę w tych godzinach to już jestem we Wro:kwasny:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Znaczy tragedii nie ma:decayed: Zobaczymy, na razie zostaje:decayed: Muszę jeszcze dokładnie zmierzyć ile jest, bo chyba jeszcze klapło:decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
JOM. Będę kręcił pół centa w górę
-
Spoty wrocławskie
No to ja też o 17.30 będę ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- qrczak masz spaloną jedną żarówkę pod rejestracją
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ja dzisiaj do Wrocławia w miarę spokojnie, ale zdarzyło się przytrzeć. Co dziwne trze mi o błotnik przy skręcie w lewo:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Mi jest rybka:decayed:
-
Spoty wrocławskie
No to wpadnę z kumplem:wink:
-
Spoty wrocławskie
mam pewny temat zrobiony na street. Zadzwoń do mnie jutro a ja obadam temat czy sie nie sprzedał. A co to dokładnie za maszyna? gsxr 600 srad 99rok cena:4500 Kolega jest dzisiaj w pracy także jakbyś chciał go oblukać to stoi na sokolniczej od wewnątrz tych pawilonów. ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- sorry Duds ale dzisiaj wyjatkowo nie wyrobię się na spot. Ty jesteś we Wro cały czas tak żebym mógł gdzieś w tygodniu odebrać tą folię ? W tej chwili się wprowadziłem, jestem cały czas:wink: Będę krążył po Wrocławiu także dzwoń jak coś. Nr chyba masz, a jak coś to jest w podpisie. To o której dziś ten spot? I będzie ktoś w ogóle?