Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Też mam pytanie. Szukam 18" i nie wiem jaki dobrać rozmiar żeby można było zejść na gwincie żeby nie było kozy. Oponki przód mam 215/40, tył 225/40. Myślę nad felgami 8J ET35, 8,5J ET35, 8,5J ET40 i dziś znalazłem aukcję 8JET43 na przód, 8,5J ET30 na tył.
  2. To już wiem kto do mnie na allegro pisał o lampę :decayed:
  3. Wiem, że są fajne, ale ET35, dlatego jestem pełen obaw. Ty tam nie cwaniakuj - kup sobie borę :polew::polew::polew: Kiedy jedziemy coś oglądać?
  4. No też właśnie No nic, wydaje mi się, że idealnie by było tak jak ma Kaju. 8,5J ET43.
  5. Wystarczy tak, żeby ledwo palec się mieścił Po ziemi szurać nie zamierzam
  6. jak widać Wciąż szukam. Ale nie w tym problem, że felg nie ma tylko ciągle mam rozkminę z tym ET kobieta ma też na Ciebie taki wpływ jak chłopaki na Battalionie? Jak tak to nicht gut:facepalm: Ciężko coś wybrać jak jeden mówi tak, drugi tak. Jakby miała taki wpływ to by na zlot nie przyjechała, bo nie chciała :grin: Kowi mi cały czas mówi, że ET35 będzie tarło Lipa w c**j z tymi felgami
  7. jak widać Wciąż szukam. Ale nie w tym problem, że felg nie ma tylko ciągle mam rozkminę z tym ET
  8. Przecież wiem, że marne moje szanse ---------- Post dopisany 21-08-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2012 at 20:43 ---------- Jutro może się wreszcie coś będzie działo, bo postaram się zamontować skrzynię basową Oponki już wszystkie doszły, gwint raczej jutro też dojdzie, ale felg wciąż nie mam Może ktoś doradzi jakie parametry dobrać. Dodam, że na przodzie będzie 215/40/18 ---------- Post dopisany 22-08-2012 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 19:28 ---------- Nowe taile
  9. Ale ty jesteś zmienny Gdybym Cię nie znał ze spota to bym pomyślał, że kobieta :grin:
  10. ceny trochę przesadzone. Gwint używka 500-600 zł, nowy ok. 1200-1300. Kierunki ok, lampy polift do 400 zł ori lub nowe DEPO około 370 zł + dokładasz ksenon hid, bo ori lampy ksenon to około 800-900 zł. Szyby też cena 400-500 zł. A co do FISa to z manetkami i wyświetlaczem w bdb stanie sprzedałem za 350 zł (białe podświetlenie -polift).
  11. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kiedy następny spot? Może zdążę ogarnąć auto to wpadnę
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    FELGI 18 CALI pasują do każdego modelu WV I SKODY (2568059064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :eusathink:Nie wiem już jakie koło chcę ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Felgi aluminiowe 18'' MERCEDES W220 S-kl CARLSSON (2571014874) - motoAllegro
  13. jedna recepta, zmien dziewczyne:polew: Nie sądzę :decayed:
  14. Dla mnie jazda na 17" już była uciążliwa, a zobaczymy co będzie teraz na 18" A drogi u mnie są naprawdę dobre Jedynie do dziewczyny muszę jeździć zamkniętą drogą i tam jest jakaś rzeźnia Co najgorsze to właśnie tą trasę pokonuję najczęściej. Przez 2km jadę 5-10km/h
  15. 160 mam na 4 biegu To ja się nawet nie wypowiadam, żeby wam szkoda nie było :polew: Żarty, żartami, ale wydaje mi się, że jak większa felga to więcej pójdzie tylko po prostu się wolniej buja. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.
  16. Zrób swap na 1.8T i możesz śmigać do usranej śmierci
  17. Jechałem 1.6 bez obrazy, może mój kolega ma coś nie tak, ale to nie przyspieszało
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Będę wdzięczny
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    kaju, a mógłbyś mi podesłać jakieś foto jak to leży u Ciebie? To znaczy ile jest schowane? Oglądałem już w Twoim temacie, ale czymś dokładniejszym nie pogardzę
  21. Pierdzielisz Kowi :decayed: Niech się sprawują ! Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm. no skoro strone wczesniej widziałem 18ki, to teraz to po prostu krok wstecz:grin: to były 19"
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A pierniczysz Jeszcze cały wrzesień, październik Kupię dziś, najpóźniej jutro Przejrzę allegro za 2-3h i zobaczymy
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie kombinuj... bierz tamte No chyba tak zrobię... Poczekam, może się jeszcze coś pojawi, a jak pójdą to trudno. Raczej się nastawiam na ten wzór
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mętlik mam w głowie Nie wiem co brać ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Felgi Aluminiowe Audi 5x112 18" (2503341752) - motoAllegro a może cuś takiego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.