Treść opublikowana przez Duds
-
Znaczenie ET Felgi
Też mam pytanie. Szukam 18" i nie wiem jaki dobrać rozmiar żeby można było zejść na gwincie żeby nie było kozy. Oponki przód mam 215/40, tył 225/40. Myślę nad felgami 8J ET35, 8,5J ET35, 8,5J ET40 i dziś znalazłem aukcję 8JET43 na przód, 8,5J ET30 na tył.
-
[B5 1Z] A4 B5 '95 sprzedane
To już wiem kto do mnie na allegro pisał o lampę :decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Wiem, że są fajne, ale ET35, dlatego jestem pełen obaw. Ty tam nie cwaniakuj - kup sobie borę :polew::polew::polew: Kiedy jedziemy coś oglądać?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No też właśnie No nic, wydaje mi się, że idealnie by było tak jak ma Kaju. 8,5J ET43.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Wystarczy tak, żeby ledwo palec się mieścił Po ziemi szurać nie zamierzam
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
jak widać Wciąż szukam. Ale nie w tym problem, że felg nie ma tylko ciągle mam rozkminę z tym ET kobieta ma też na Ciebie taki wpływ jak chłopaki na Battalionie? Jak tak to nicht gut:facepalm: Ciężko coś wybrać jak jeden mówi tak, drugi tak. Jakby miała taki wpływ to by na zlot nie przyjechała, bo nie chciała :grin: Kowi mi cały czas mówi, że ET35 będzie tarło Lipa w c**j z tymi felgami
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
jak widać Wciąż szukam. Ale nie w tym problem, że felg nie ma tylko ciągle mam rozkminę z tym ET
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Przecież wiem, że marne moje szanse ---------- Post dopisany 21-08-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2012 at 20:43 ---------- Jutro może się wreszcie coś będzie działo, bo postaram się zamontować skrzynię basową Oponki już wszystkie doszły, gwint raczej jutro też dojdzie, ale felg wciąż nie mam Może ktoś doradzi jakie parametry dobrać. Dodam, że na przodzie będzie 215/40/18 ---------- Post dopisany 22-08-2012 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 19:28 ---------- Nowe taile
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale ty jesteś zmienny Gdybym Cię nie znał ze spota to bym pomyślał, że kobieta :grin:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ceny trochę przesadzone. Gwint używka 500-600 zł, nowy ok. 1200-1300. Kierunki ok, lampy polift do 400 zł ori lub nowe DEPO około 370 zł + dokładasz ksenon hid, bo ori lampy ksenon to około 800-900 zł. Szyby też cena 400-500 zł. A co do FISa to z manetkami i wyświetlaczem w bdb stanie sprzedałem za 350 zł (białe podświetlenie -polift).
-
Pomoc w konkursie dla mojego kolegi, trzeba zbiorowo lajknąć
Poszło
-
Spocik w Wieluniu
Kiedy następny spot? Może zdążę ogarnąć auto to wpadnę
-
Spoty wrocławskie
FELGI 18 CALI pasują do każdego modelu WV I SKODY (2568059064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :eusathink:Nie wiem już jakie koło chcę ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Felgi aluminiowe 18'' MERCEDES W220 S-kl CARLSSON (2571014874) - motoAllegro
-
[B5 APS] by czorny
jedna recepta, zmien dziewczyne:polew: Nie sądzę :decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Dla mnie jazda na 17" już była uciążliwa, a zobaczymy co będzie teraz na 18" A drogi u mnie są naprawdę dobre Jedynie do dziewczyny muszę jeździć zamkniętą drogą i tam jest jakaś rzeźnia Co najgorsze to właśnie tą trasę pokonuję najczęściej. Przez 2km jadę 5-10km/h
-
[B5 APS] by czorny
160 mam na 4 biegu To ja się nawet nie wypowiadam, żeby wam szkoda nie było :polew: Żarty, żartami, ale wydaje mi się, że jak większa felga to więcej pójdzie tylko po prostu się wolniej buja. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.
-
[B5 APS] by czorny
Zrób swap na 1.8T i możesz śmigać do usranej śmierci
-
[B5 APS] by czorny
Jechałem 1.6 bez obrazy, może mój kolega ma coś nie tak, ale to nie przyspieszało
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Będę wdzięczny- Spoty wrocławskie
kaju, a mógłbyś mi podesłać jakieś foto jak to leży u Ciebie? To znaczy ile jest schowane? Oglądałem już w Twoim temacie, ale czymś dokładniejszym nie pogardzę- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Pierdzielisz Kowi :decayed: Niech się sprawują ! Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm. no skoro strone wczesniej widziałem 18ki, to teraz to po prostu krok wstecz:grin: to były 19"- Spoty wrocławskie
A pierniczysz Jeszcze cały wrzesień, październik Kupię dziś, najpóźniej jutro Przejrzę allegro za 2-3h i zobaczymy- Spoty wrocławskie
Nie kombinuj... bierz tamte No chyba tak zrobię... Poczekam, może się jeszcze coś pojawi, a jak pójdą to trudno. Raczej się nastawiam na ten wzór- Spoty wrocławskie
Mętlik mam w głowie Nie wiem co brać ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Felgi Aluminiowe Audi 5x112 18" (2503341752) - motoAllegro a może cuś takiego? - Spoty wrocławskie