Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. na spokojnie ogarnę sesję za mniej więcej tydzień jak ogarnę wszystko ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 22:16 ---------- Wreszcie kubły w domu :kox:
  2. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    stronę wcześniej.
  3. Pewnie by zrobiły robotę, ale te też na żywo tragiczne nie są Przyszły sezon jak auto zostanie to jakieś porządne 18" i gwint kupię ---------- Post dopisany 31-05-2012 at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 08:11 ---------- Wreszcie posadziłem sukę Dam dzisiaj foto, ale muszę jeszcze poprawić, bo półośka mi wyskoczyła i nie jedzie ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- Takie na szybko, bo ciągle coś robię Może tego nie widać, ale fajnie siadła.. Dwa palce nie wejdą Dzisiaj jak jechałem polną drogą to myślałem, że nie dojadę Każdy kamień mój Ale jestem zadowolony. Nic mi już nie puka, nie stuka, a przyczyną był górny wahacz, który był w tragicznym stanie. Zmieniłem też przegub, bo mi lekko pstykał i teraz jest jeszcze gorzej :facepalm: W sobotę poprawka i temat zawieszenia będzie zamknięty. Jak zdążę to jeszcze wymienię odmę, bo kapie i kapie mi ten olej. Jutro wreszcie odbiorę fotele i od poniedziałku rezania ciąg dalszy :naughty:
  4. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Na 90% będę na spocie następnym to wezmę lapka, możesz wpaść. W sobotę przed spotem mam grubą imprezę, ale myślę, że dam radę być.
  5. zamówiłem tego groupona. Zobaczymy co to warte
  6. Kurrrffa ktoś mi dzisiaj oponę przebił Niemożliwe, że samo zeszło powietrze, bo nigdzie nie jechałem dziś Pierwszy raz auto poza garażem i już Jutro zobaczymy co to się stało
  7. co zrobić Gdyby się dało kręcić to bym kręcił To tylko springi -30mm Jeśli zostanie auto to za rok gwint
  8. bodajże 600-700. Ale jest odzysk starego, a za 100 g dopłata chyba 15 zł.
  9. Witam. Panowie te oferty nabijania klimy na grouponie to są coś warte? Próbował ktoś z tym? Samochód: Serwis Klimatyzacji z Uzupełnieniem Czynnika oraz Ozonowaniem i Więcej Opcji Ojciec się wybiera i się zastanawia właśnie.
  10. Zapowiada się, że jutro znowu braknie mi czasu Także przód ogarnę w środę.. A w czwartek jadę po fotele :kox: Takie SPY PHOTO
  11. Dzisiaj to samo miał ojciec w pasku. Sprawdź czy kabelki są w porządku, bo ojciec miał przerwany. Zrobił to i po problemie.
  12. Dzisiaj miałem mało czasu, ale tył już obniżony, a jutro wymiana wahaczy i przód też pójdzie w dół
  13. Takie na szybko kalkulatorem: Trochę lipnie wyszło. W rzeczywistości światło jest bielutkie.
  14. dopiero 17" kupiłem, więc dopiero na przyszły sezon Teraz trochę żałuję, bo mogłem od razu 18" kupić.. ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- Rozpoczynam pracę dopiero dzisiaj W poniedziałek wymiana zawieszki (wahacze, 1be + sprężyny -30mm), a dzisiaj wykładam graty z anglika do przekładki do mnie Nadal szukam foteli kubełkowych Może ktoś ma to pisać na PW
  15. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Trzeba to trochę rozkręcić
  16. jak widać PS Powodzenia w modach
  17. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    To jakaś mobilizacja na następny spot, bo chcę wszystkich poznać
  18. Tak, to FMIC Cały zderzak wkleiłem i był FMIC Jeśli auto zostanie, a wszystko na to wskazuje, bo dużo fajnych modów będzie i szkoda tego sprzedawać, to za rok będzie FMIC, wtryski, turbawka AWX i korekta :kox: No i jeszcze na przyszły sezon marzy mi się gwint i 18"
  19. Szukałem opon dobry tydzień, siedziałem na allegro całe dnie. Opony były na aukcjach po 10 minut. Byłem w szpitalu, stąd miałem mnóstwo czasu.
  20. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    WSTĘPNIE BĘDĘ
  21. Dzisiaj jadę po 2din, a po fotele jednak dopiero pod koniec tygodnia, ale są już zaklepane :kox: I ostre modzenie za 3 tygodnie ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Zamierzam uzyskać dokładnie coś takiego pod koniec maja (graty już właściwie są): Dla mnie malina ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- No i jest 2din :decayed: Liczyłem tylko na 2din, a co się okazało? Jest i BOSE Kupiłem grata na części i biorę do siebie te rzeczy Dodatkowo jest zawias 1be, więc też poleci do mnie żeby nie obciążać tymi springami -30mm ori amorków WIELKIE REZANIE OD 22 MAJA ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 19:05 ---------- Taka tu cisza, więc zrobiłem małe VT Do tego dążę i w niedługim czasie tak będzie wyglądał Jeszcze tydzień i zabieram się do pracy. Do uzyskania tego efektu muszę tylko zrobić glebę, walnąć ramkę w mat i wyrezać halo. Wszystko czeka aż znajdę czas
  22. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kiedy następny spot? Matura się kończy, więc raczej się pojawię nareszcie ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Jak ktoś potrzebuje jakiś części do b5 to na spota będę mógł podrzucić Mam praktycznie wszystko, bo nowe auto kupiłem na części
  23. Cena nie jest znowu jakaś porażająca. Szukaj dobrze na allegro. Ja za 4 szt. Continental Sport Contact 2 205/50/17 z rocznika 2009 i bieżnikiem 2x 5mm i 2x 6-6,5mm zapłaciłem 400 zł z przesyłkami (kupowałem po 2 sztuki). Za same opony wyszło tym sposobem 350 zł. Podziel to teraz przez 4 i porównaj. Opony mam na feldze 8J i jest git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.