Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. :polew: Dzięki, na pewno skorzystam ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- takie tam :decayed: Jeszcze z wczoraj, dzisiaj już to wygląda nieco inaczej Mam nadzieję, że do weekendu skończę na czysto.. Potem trochę przerwy, bo mam serdecznie dosyć i biorę się za halogeny, podświetlane kratki, FIS i wymianę oleju
  2. Kubły, BOSE zamontowane. Niestety nie podołałem do tej pory instalacji pod 2din. Gdzieś mam jakiś błąd i nie działa mi przeciwmgielne. Jutro przyjeżdża do mnie kolega soprano, mam nadzieję, że razem to ogarniemy... No i potem złożyć to do kupy.
  3. No może kiedyś wpadnę, ale kawałeczek mam W tej chwili właśnie wychodzę działać każdy kilometr jest wart by poznać SLU:kox: byłem, byłem parę razy A kiedy macie? Dobra, już wychodzę, bo mi się nie uda w końcu
  4. No może kiedyś wpadnę, ale kawałeczek mam W tej chwili właśnie wychodzę działać
  5. Idę dalej rezać 2din Może wreszcie to skończę, bo ciągle brak czasu
  6. no troszkę się dzieje Pojawiają się kolejne fundusze, więc dalej będę działał, ale po tym zrobię trochę przerwy. Jadę się zaraz przejechać, może wreszcie to pojedzie. W końcu parę kilogramów mniej :polew: ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 11:04 ---------- Powolutku, powolutku prace dobiegają końca. Mam mało czasu, bo inaczej już wszystko byłoby zrobione Teraz zastanawiam się już nad felgami 18", ale sam nie wiem czy mi to wyjdzie
  7. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Chłopaki jak ktoś A4 szuka to macie fajną we Wrocku i tanio Oferta - Audi A4 - Witam!!! Mam do sprzedania Audi A4 lift po tuningu optycznym i mechanicznym ( zawieszenie), kolor seledynowy metalik (perła), auto ma
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja właśnie chcę coś zacząć na poważnie. Powiedziałem, że po maturze się biorę. Jakieś wskazówki dla początkującego? Może być na PW
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ładnie ja nawet połowy nie haratnę Ciężko pracuje na to Przy mojej wadze to i tak fajerwerków nie ma... Teraz miałem trening ukierunkowany pod "martwy" dlatego już jest dwójka z przodu Trójbój mam za 3msc to myślę, że jeszcze ok.15kg dorzucę do każdej konkurencji Między amatorami to mogę coś powalczyć, bo gdyby zawodnicy pro startowali w takich małych imprezach to nie było by po co się rozgrzewać nawet Dla przykładu- P.Wróblewski wyciąga 345kg P.S. Przeciętny zdrowy człowiek z jakąś tam aktywnością wyrywa jakieś 80-90kg Ile już trenujesz?
  10. tak ori, tyle, że z sedana. Mam za free z anglika, więc nie wybrzydzam Na pewno zagra lepiej niż nokia
  11. Virusa robiłem u kolegi, spisuje się świetnie, wystrojony na +/- 140km, miałem mierzyć Kpowerem, ale jakoś mi się nie chciało.. Przed chipem wydmuchał 118km. Dzisiaj zabrałem się ostro do roboty :naughty: Już jutro może uda się zamontować BOSE, 2din i kubły
  12. Duds odpowiedział(a) na Duds temat w Opolskie
    70 km mam... Mam inne spoty bliżej
  13. Duds opublikował(a) temat w Opolskie
    Siemanko. Może byłoby kilku chętnych na zloty w Praszce? Wiem, że jeździ kilkanaście czwóreczek w okolicy, może ktoś się znajdzie chętny?
  14. Uje.bany jak nie wiem co, ale takie jedno foto na szybko, żeby nie było tu takiej ciszy No i te kubełki moje kochane Na zdjęciach wyglądają nie na brudne, a na upier...lone Ale są czyściutkie
  15. nie czytasz dokładnie dawno już wybity A muszę poprawić, bo właśnie po wybiciu źle skręciłem
  16. Dzisiaj sobie ogarnąłem przeguby, a wieczorkiem kolejny STAGE - wymiana odmy i krućca od płynu chłodzącego. Jutro poprawiam wydech i od środy rezam BOSE, 2din i wkładam kubły ---------- Post dopisany 05-06-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 15:00 ---------- Odmę i kruciec wczoraj o 22 ogarniałem i zrobiłem Dzisiaj jak pogoda się poprawi to robię wydech i wreszcie się wezmę za środek
  17. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Następnym razem musimy zapełnić cały parking Wezmę ze sobą z 3-4 audi jak się uda
  18. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    też się chwilę spóźnię przez tego vaga, bo nie umiem ogarnąć kabla, ale zrobię to jakoś
  19. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Znaczy to nie ma problemu tylko nie wiem czy zdążę wgrać vaga.. Teraz trochę już za późno, bo muszę poczytać jak to się wgrywało, ale spróbuję. W ciągu 20 minut napiszę czy da radę. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Już wgrywam, powinno być bez przeszkód. Jak zainstaluję to dam jeszcze znać czy na pewno hula. ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- Jakiś problem z kablem mam. Wezmę to, ale nie wiem czy śmignie.
  20. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Zawsze ktoś jest. Co się dzieje z Twoim autem, może coś poradzimy. Nie nie. Nic się nie dzieje Po prostu jestem na etapie zmian. Teraz będę dokładał BOSE, zmiana foteli na kubełki i mam trochę syf w środku, bo zmieniałem cały zawias, a na tył trzeba zdejmować tapicerkę to nawet nie zakładałem z powrotem, bo i tak będę wyciągał wszystko. No i jutro muszę zrobić przegub, bo wymieniłem, ale na używkę, bo mam dwa angliki i mi pstryka No i jak zdążę to jeszcze na zbieżność do Wielunia skoczę. Ponadto muszę wymienić odmę, bo mi leci olej i zrobić tą gumę, która trzyma wydech, bo mi się cały telepie. Teraz chwilowo mam podłapany drutem i mi dzwoni aż miło Jakby ktoś potrzebował czegoś do B5 to pisać, mogę zabrać. W takim razie raczej będę ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.
  21. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Napiszcie czy ktoś w ogóle będzie, bo nie wiem czy jechać. Sam mam auto w rozsypce
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wg mnie wina kierowcy. Motocyklista ma prawo jechać w ten sposób z tego co wiem.
  23. Robi robotę furka Fajnie się prezentuje na żywo
  24. Niestety to nie gwint To tylko springi -30mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.