Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
:polew: Dzięki, na pewno skorzystam ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- takie tam :decayed: Jeszcze z wczoraj, dzisiaj już to wygląda nieco inaczej Mam nadzieję, że do weekendu skończę na czysto.. Potem trochę przerwy, bo mam serdecznie dosyć i biorę się za halogeny, podświetlane kratki, FIS i wymianę oleju
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Kubły, BOSE zamontowane. Niestety nie podołałem do tej pory instalacji pod 2din. Gdzieś mam jakiś błąd i nie działa mi przeciwmgielne. Jutro przyjeżdża do mnie kolega soprano, mam nadzieję, że razem to ogarniemy... No i potem złożyć to do kupy.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No może kiedyś wpadnę, ale kawałeczek mam W tej chwili właśnie wychodzę działać każdy kilometr jest wart by poznać SLU:kox: byłem, byłem parę razy A kiedy macie? Dobra, już wychodzę, bo mi się nie uda w końcu
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No może kiedyś wpadnę, ale kawałeczek mam W tej chwili właśnie wychodzę działać
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Idę dalej rezać 2din Może wreszcie to skończę, bo ciągle brak czasu
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
no troszkę się dzieje Pojawiają się kolejne fundusze, więc dalej będę działał, ale po tym zrobię trochę przerwy. Jadę się zaraz przejechać, może wreszcie to pojedzie. W końcu parę kilogramów mniej :polew: ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 11:04 ---------- Powolutku, powolutku prace dobiegają końca. Mam mało czasu, bo inaczej już wszystko byłoby zrobione Teraz zastanawiam się już nad felgami 18", ale sam nie wiem czy mi to wyjdzie
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki jak ktoś A4 szuka to macie fajną we Wrocku i tanio Oferta - Audi A4 - Witam!!! Mam do sprzedania Audi A4 lift po tuningu optycznym i mechanicznym ( zawieszenie), kolor seledynowy metalik (perła), auto ma
-
Spoty wrocławskie
Ja właśnie chcę coś zacząć na poważnie. Powiedziałem, że po maturze się biorę. Jakieś wskazówki dla początkującego? Może być na PW
-
Spoty wrocławskie
ładnie ja nawet połowy nie haratnę Ciężko pracuje na to Przy mojej wadze to i tak fajerwerków nie ma... Teraz miałem trening ukierunkowany pod "martwy" dlatego już jest dwójka z przodu Trójbój mam za 3msc to myślę, że jeszcze ok.15kg dorzucę do każdej konkurencji Między amatorami to mogę coś powalczyć, bo gdyby zawodnicy pro startowali w takich małych imprezach to nie było by po co się rozgrzewać nawet Dla przykładu- P.Wróblewski wyciąga 345kg P.S. Przeciętny zdrowy człowiek z jakąś tam aktywnością wyrywa jakieś 80-90kg Ile już trenujesz?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
tak ori, tyle, że z sedana. Mam za free z anglika, więc nie wybrzydzam Na pewno zagra lepiej niż nokia
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Virusa robiłem u kolegi, spisuje się świetnie, wystrojony na +/- 140km, miałem mierzyć Kpowerem, ale jakoś mi się nie chciało.. Przed chipem wydmuchał 118km. Dzisiaj zabrałem się ostro do roboty :naughty: Już jutro może uda się zamontować BOSE, 2din i kubły
-
Spoty Praszkowskie
70 km mam... Mam inne spoty bliżej
-
Spoty Praszkowskie
Siemanko. Może byłoby kilku chętnych na zloty w Praszce? Wiem, że jeździ kilkanaście czwóreczek w okolicy, może ktoś się znajdzie chętny?
-
[B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!
co prawda, to prawda :decayed:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Uje.bany jak nie wiem co, ale takie jedno foto na szybko, żeby nie było tu takiej ciszy No i te kubełki moje kochane Na zdjęciach wyglądają nie na brudne, a na upier...lone Ale są czyściutkie
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
nie czytasz dokładnie dawno już wybity A muszę poprawić, bo właśnie po wybiciu źle skręciłem
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Dzisiaj sobie ogarnąłem przeguby, a wieczorkiem kolejny STAGE - wymiana odmy i krućca od płynu chłodzącego. Jutro poprawiam wydech i od środy rezam BOSE, 2din i wkładam kubły ---------- Post dopisany 05-06-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 15:00 ---------- Odmę i kruciec wczoraj o 22 ogarniałem i zrobiłem Dzisiaj jak pogoda się poprawi to robię wydech i wreszcie się wezmę za środek
-
Spocik w Wieluniu
Następnym razem musimy zapełnić cały parking Wezmę ze sobą z 3-4 audi jak się uda
-
Spocik w Wieluniu
też się chwilę spóźnię przez tego vaga, bo nie umiem ogarnąć kabla, ale zrobię to jakoś
-
Spocik w Wieluniu
Znaczy to nie ma problemu tylko nie wiem czy zdążę wgrać vaga.. Teraz trochę już za późno, bo muszę poczytać jak to się wgrywało, ale spróbuję. W ciągu 20 minut napiszę czy da radę. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Już wgrywam, powinno być bez przeszkód. Jak zainstaluję to dam jeszcze znać czy na pewno hula. ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- Jakiś problem z kablem mam. Wezmę to, ale nie wiem czy śmignie.
-
Spocik w Wieluniu
Zawsze ktoś jest. Co się dzieje z Twoim autem, może coś poradzimy. Nie nie. Nic się nie dzieje Po prostu jestem na etapie zmian. Teraz będę dokładał BOSE, zmiana foteli na kubełki i mam trochę syf w środku, bo zmieniałem cały zawias, a na tył trzeba zdejmować tapicerkę to nawet nie zakładałem z powrotem, bo i tak będę wyciągał wszystko. No i jutro muszę zrobić przegub, bo wymieniłem, ale na używkę, bo mam dwa angliki i mi pstryka No i jak zdążę to jeszcze na zbieżność do Wielunia skoczę. Ponadto muszę wymienić odmę, bo mi leci olej i zrobić tą gumę, która trzyma wydech, bo mi się cały telepie. Teraz chwilowo mam podłapany drutem i mi dzwoni aż miło Jakby ktoś potrzebował czegoś do B5 to pisać, mogę zabrać. W takim razie raczej będę ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.
-
Spocik w Wieluniu
Napiszcie czy ktoś w ogóle będzie, bo nie wiem czy jechać. Sam mam auto w rozsypce
-
Spoty wrocławskie
Wg mnie wina kierowcy. Motocyklista ma prawo jechać w ten sposób z tego co wiem.
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Robi robotę furka Fajnie się prezentuje na żywo
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Niestety to nie gwint To tylko springi -30mm