Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat kombi TDI


wojtek26

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend stałem sie posiadaczem Passat kombi TDI 110KM, po sprzedazy swojej A4. W skrócie rocznik 1999 czerwiec czarna perła, wyposażenie:

- ABS + EDS

- 4 poduszki

- klimatronik

- 1/2 FIS

- tempomat

- el. szyby i lusterka

- nawigacja Blaupunkt + pilot

- nagłosnienie VW ze zmieniarką na 6 płyt i tubą

- lusterko fotochromatyczne

- spryskiwacze reflektorów

- samopoziomowanie lamp

- jasne wnetrze welurowe.

Auto jest w dobrym stanie trzeba kilka spraw poprawic ale to dopiero na wiosne. Zdjęcia beda na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never Passat mialem jako przejsciowe zeby pojezdzic ni hu hu wiecej Volkswagen das auto vek tym sie jezdzic nie da i te smieszne forum passata zeby sie cos dowiedziec poracha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf, jak Twój Passat był 1.6 to cudów się raczej nie miałeś co spodziewać :gwizdanie: mi się Passatem B5 fajnie jeździło i zawsze mi się podobał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek B5 w środku wieje nudą i starym jodłującym szkopem :kwasny:

Z z zewnątrz też nie za kolorowo... Pasek po mojemu to dopiero od modelu B6 i w wersji highline :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój tata również ma paska z 2000 r. 1.9 tdi AJM bodajże i nie można mu nic zarzucić. Jest programik, całkiem w porządku wyposażenie i przez ponad 4 lata żadnej awarii, poza oczywiście potrzebą zmian elementów eksploatacyjnych (ostatnio przeguby poszły :decayed:). Bardzo fajnie się jeździ, ale szczerze to już o wiele bardziej przywiązałem się do swojej A4 :a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moglbym miec passata nawet 300 konnego wybral bym a4 mi osobiscie sie tym zle jezdi tak jak raggus napisal wieje nuda ;p chocbys mu wlozyzl 19 cali [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 16:07_________________________________________________wojtek ale i tak fotami mozesz zarzucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja przesiadłem sie z a4 b5 do passata 2003 1,9 130 awx i jestem z niego zadowolony bardzo duzo i wygodne auto Audi mialo ta wade ze w srodku bylo za ciasne a w passacie tego problemu nie ma

A co do tego forum passata ta lipa jak nie wiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

passat wcale nie gorszy od a4 b5, nie wspominając o wnętrzu, które połyka wielkością a4:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...