Treść opublikowana przez piotraudi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ta glinka bedzie ok ??? na alledrogo :: GLINKA DO LAKIERU ValetPRO CLAY BAR PRZES. GRATIS!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to najlepiej : 1 glinka (jaką polecacie) 2 g3 3 wosk?? to pozwoli uzyskać efekt lustra ??? woskować i polerować ręcznie mikrofibrą czy maszynowo gąbką białą
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
koledzy przecież pasta G3 jest lekko ścierna i stosuje ja przed woskowaniem super woskiem COLINITTE 476 wiec czemu powinienem użyć glinki???pasta g3 usunie ryski sprawi wyjście nowego lakieru a wosk umacnia połysk i zabezpiecza lakier a co sprawi glinka???? czy wogóle jest potrzebna do tego zestawu
-
LZ9W ebonyschwarz perleffect jaki to kolor akryl??)
ok to akryl czy co???
-
[ALL B6/B7] klimatronik- temp minimalna?
ja mam auto z czerwca 2003 i minimalnie 18stopni dalej LO nie wiem co jest ale wezme na 18 to leci cieple powietrze cały czas i robi sie w aucie gorąco a na LO załancza sie wentylator i wieje chłodne powietrze ale bardzo silnie to jest normalne????
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
koledzy mam wosk COLLINITE 476 teraz nakładam go gąbką np:jak do mycia naczyń a następnie poleruje białą gąbką na polerce na 3 zakresie i na koniec ręcznie mikrofibrą i nie ma takiego super efektu popełniam jakiś błąd?? nadmieniiam ,ze przed woskowaniem raz do roku używam PASTy POLERSKiej FARECLA G3 ORAZ WCZEŚNIEJ NATURALNIE MYJE AUTO
-
LZ9W ebonyschwarz perleffect jaki to kolor akryl??)
witam jak w temacie jaki to kolor LZ9W taki numer mam na nalepce ale u jednych kolegów pod tym numerem mięści sie ebonyschwarz perleffect a u innych pod tym samym kodem co innego wiec nie wiem jaki to dokladnie kolor czy to perła akryl ???
-
Ori przetwornica. Czym zastapic?
rozumie ale jak przerobić lampe z palnika d1s na d2s???orientujesz sie gdzie wkłkadaja ta przetwornice koito??
-
Ori przetwornica. Czym zastapic?
te przetwornice KOITO spojrzałem na alledrogo nie ma do audi wieć czym sie kierować wybierając taką przetwornice ??tym ze ma być do p[alników d1s??
-
Moduł bluetooth
moduł na 100%jest po stronie pasażera i nie pod fotelem,lecz bardziej w miejscu gdzie trzyma nogi prośba do niektórych kolegów!!!!!! jak nie wiecie to nie piszcie głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd
-
Parktronik 4 sekundowy sygnał i miga kontrolka nie dziala co jest??
na pewno czujnik???jak to sprawdzić
-
Parktronik 4 sekundowy sygnał i miga kontrolka nie dziala co jest??
WITAM dziś rano po wejściu do auta i po wrzuceniu wstecznego w parktronik wydał z siebie ok 4 sekundowy ciągły sygnał i zamilkł a kontrolka na przycisku parktronika cały czas miga i tak jest za każdym razem kiedy wrzucam wsteczny lub samemu załączam parktonik .Sygnał nie pochodzi z głośnika lecz z bagażnika po stronie kierowcy Parktronik nie raguje na zbliżanie z przodu lub z tyłu .Bede wdzięczny za pomoc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kolędy jaki moduł najlepiej wybrać do bt??? najnowszego nie ma sensu ponieważ nie mam kierownicy multifunkcyjnej . ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- które moduły sprawią ze w navi i i fisie będzie widać ksiąskie telefoniczną???
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
troszkę porobiłem kartą płatniczą i acetonem schodzi ale bardzo powoli ,chyba także poczekam aż sie zrobi cieplej możne lepiej będzie szło bo jak narazie to idzie ale bardzo wolno
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
tak troszkę poczytałem na wielu forach i okazało sie ,ze jest to powszechny problem nie tylko w audi rozwiązań jest wiele ale mi sie spodobało to rozwiązanie. troszke acetonu i plastikowa karta np"bankomatowa nawilżamy szmatke acetonem i szorujemy ten plastik z gumą następnie odchodząca gumę usuwamy tą kartą .Jutro zobacze
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Witam jak w temacie znacie jakiś preparat który usunie tą gumę którą są pokryte rączki od drzwi?Wiem ,ze można rozebrać drzwi rozebrać rączki zeszlifować pomalować i gotowe!Lecz usunięcie tej gumy jakimś preparatem będzie na pewno szybsze ,łatwiejsze i bezproblemowe i lakierować nie będzie trzeba ,ponieważ pod gumą plastik jest jak nowy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
koledzy szukam jak zmienić ten zestaw Cullmann'a na prawdziwy bluetooth ale nic nie pisze niby wystarczy moduł,antenka ,poprzełanczać kilka kabelków i vagować ale nikt nie pisze konkretów który kabelek gdzie podłączyć ktoś pomoże????
-
pali bezpiecznik. o co kaman?!
wlóz odrobinę większy bezpiecznik jeżeli sie spali wówczas będziemy szukać nie raz pali sie jakis bezpiecznik ponieważ auto jest leciwe i z czasem potrzepuje większego prądu a nie moze go dostac
-
Podgrzewane spryskiwacze
W BMW miałem czujnik do podgrzewanych spryskiwaczy i przy temp.mniej niż 3 stopnie samoczynnie sie grzały ,oczywiście po odpaleniu auta nie zaleznie czy podgrzewałem lusetrko szybe itp moze w audi takrze jest czujnik
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
wiem kolego tylko nie raz zanim sie przeczyta te 51 stron to człowiek głupieje ,ponieważ ten temat rozgałęzia sie na inne powiązane tematy i wychodzi jak bym musiał wszystkie tematy na forum przeczytać .a tak nie dośc ze szybciej to jeszcze wypowie sie osoba które ma pojecie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
czyli do tego CULLMANNA bym kupił nokie 6230i włożył w uchwyt i powinno działać jak bym miał moduł bt???hehehe a tak wogóle czym sie różni ten cullman od modułu bt i w tym i tym jest ten sam mikrofon i tu i tu jest ksiazka tel w fisie i navi jedyna różnica jest taka ,że gdy mam moduł bt to lacze sie z trelefonem przez bt a w cullamnie musze miec ta nokie ??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ok poszukam tego wądku ale jak go znajdziesz szybciej to fajnie by byłó jak byś go wstawił jeszcze raz:) a co to jest wodóle ten CULLMANN i po co to??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
czyli jest w miare ok gorzej by było gdybym w ogóle nic tam nie miał???wystarczy modół ,antena ,kostka do podłączenia modółu z navi nrs e vagólec i jestem w domu dużo jest jakiś dodatkowych przewodów???mikrofon mam bo patrzałem tylko nie wiem czy przewody od niego ida do tego zestawu noki czy konczy sie gdzieś kabeli i koniec
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
możesz jaśniej kolego???nic nie rozumiem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a w którym miejscu sie znajduje ten 2 mikrofon??? mam naglosnienie bose ciekawe czy go mam?? ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- dziś w końcu postanowiłem zobaczyć czy mam ten modół od bt czy nie i chyba nie mam chyba ,ze podstawową bt zrobiłem zdjecia może wiecie co to jest??znajduje sie w puszce pod nogami pasażera tam gdzie powinien być modół bluetooth obok puszki była przyklejona taka karteczka od czego ona jest???