Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. Wlasnie tez pomyslalem o pompie. Tak samo o cewce ale chyba jej niema w silniku diesla. Czujnik temp napewno ma do wymiany. Cos mi nadmienial ze wtrysk mu siadal Ogolnie samochod nie jest zadbany, ma jeszcze problemy z jakimis wiazkami przez co rozladowywuje mu sie aku.
  2. Koledzy pojawil sie problem w Audi-cy mojego brata. Samochod jechal nagle zgasl i niechce odpalic juz. Kreci ale niemoze zalapac ;/ CO moze byc przyczyna? Ogolnie Vag takie bledy wykryl: \
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6/B7
    wlasnie tam mi podsumowal za 180zl, a to chyba przegiecie na Jana Pawla II 13 licza sb 140zl
  4. kodzak0 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie potrzebna pomoc. Potrzebuje taniego i dobrego goscia ktory ogarnie mi lacznik. Najlepiej w rejonach piaseczna
  5. a niemozna sobie poprostu przymiezyc do podlokietnika? albo zmierzyc otowor jaki jest gdy rozlozysz podlokietnik?
  6. niestety ewentualnosc ewentualnosci ale jestem dobrej mysli zobaczymy jak bedzie dziex
  7. a cos z nizszym profilem? I walic w firmy ktore wymieniales wczesniej? Ewentualnosc musze miec, mam nadzieje ze sie uda kupic z felami
  8. chodzi o to ze jesli bedzie brak kasy to zarzuce na te fele co mam jakies opony na lato. jak kasa bedzie to zakupie razem z fela 17" albo 18". musze miec jakas ewentualnosc aby niejezdzic w lato na zimowkach
  9. szkoda tylko ze w rejonie wawy nic nie widze tak bym sobie sprawdzil. Na zdj tak tego nie widac PS. A tak w razie co jakie opony na fele 16" ? Bo nie wiem jak z kasa bede stal. Teraz mam 205/55 michelin.
  10. no ramka wiem ze jest no ale ogolnie jest w miejscu jak podlokietnik wiec wiekszy otwor niemoze byc a zeby cos przymierzyc to bedzie wiedzial jaki ma wymiary bez mierzenia
  11. taki dzien lenia To ten temat od " A do Z " Mozecie go podrzucic? i zakonczymy ten temat
  12. hmm raczej warto skoro chce pojezdzic samochodem, a czasami jak cos bedzie trzeba przewiesc to sie nie da bo kanapa sie nieskalda Obczaje w takim razie czy ta blacha jest. jesli jej nie ma to chyba bedzie latwo?
  13. a przypadkiem te wymiary nie sa takie jak miejsce na podlokietnik z tylu?
  14. Koledzy mozecie powiedziec czy mozna jakos ogarnac by tylna kanapa sie skaldala? Bo niestety mam nieskladana oraz bez opcji na narty. Da sie to jakos ogarnac? oraz jakie sa mniejwiecej koszta jesli sie da?
  15. zawsze mozna kupic tanio i je ogarnac chyba ze sie jeszcze wstrzymac i ogladac dalej
  16. http://allegro.pl/alufelgi-17-vw-golf-v-touran-jetta-passat-sharan-i5037770313.html http://allegro.pl/alufelgi-opony-audi-a4-b6-b7-et45-17-5x112-s-line-i5034849043.html Co myslicie?
  17. mogly by chetnie bym podjechal ;P
  18. moj silniczek Ladnie sie prezentuje a po photo shopie hyhy ;D Bezawaryjności )
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na salon temat w 1.8T
    z tego co sie orientuje to chyba w kazdym samochodzie tak dziala powiadomienie o poziome oleju
  20. ooo spotkanko w Piasecznie cos dla mnie hyhy dopiero obczailem xD
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    o tym mowisz? OE VW – 06A 919 501A
  22. sam przegladam oferty od kilku dni i tez to zauwazylem hehehe ) ale to dobrze
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    to popytam w wolnej chwili a patrzac na oferte intercarsu to jaka firme wybrac czujnika?
  24. wiadoma sprawa temat o mojej niuni jest. wiec cale metamorfozy beda na biezaco dodawane
  25. nie no wiadoma sprawa ze niebede laczyl, poniewaz nieznam historii bryczki po wczesniejszym wlascicielu. Ale wszystkie czesci byly ori Bede niebawem u mojego mechaniorka, wiec jak mi podniesie fure to zobaczymy jak tam wahacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.