Treść opublikowana przez kodzak0
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
hmmm w listopadzie przed zakupem bylem na stacji diagnostycznej i mowili ze zawiecha jest ok:) i tak do wiosny kupie dopiero kola, chyba ze sie uda wczesniej. calosc kasy poszla na fure + oplaty + podstawowe sprawy
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
ok to raczej na tyle w danej chwili chyba ze cos sb jeszcze przypomne to bede pytal a wiec bede poszukiwal 18" 225/40 )
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
dziex za wyjasnienie tej roznicy zawiechy czyli roznica w spalaniu i zuzycie wahaczy miedzy 17" a 18: jest identyko? z tym ze 18" raczej bardziej naciska na wahacze. wiec jakie kapcie proponujecie i jakiej firmy najlepiej
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
A tak na przyszlosc czym sie rozni 1BA czy 1BE? Roznica w komforcie nieodczuwalna mowicie, a pod wzgledem spalania? ile na + trzeba liczyc na oko
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
no wlasnie ojcu raz kupilem i piasta byla wieksza. wlasnie mialem pytac jakie et jeszcze polecacie ) Ok dzieki za pomoc
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
ogolnie sorry za niekumatosc hehe ale jak wspomnialem dopiero sie ucze a chce zadbac o moja furke jak sie juz nastawie na 18" to tak bedzie. Jeszcze jedna sprawa. jakis rozmiar piasty jest na feldze wybity? czy jak biore ori to bez obaw z piasta? Foty beda napewno jak tylko zakupie felunie Ogolnie dzieki za pomoc
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
sorry Z tego co widze jest 1BE
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
jak wyzej dopisalem 8E2
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
NO mowie ze sie nie znam na tym to moj drugi samochodzik, dopiero sie wdrazam w to wszystko, ale dam rade. Szczeze nie wiem sam jak to sie stalo ze tam przyrylem az w szoku bylem ale przyrylem. B5 tego tam nigdy nie zrobilem. Kod nadwozia 8E2
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
niechce zanisko poniewaz obawiam sie garbow itd i tak ostatnio w Wawie w galerri mokotow przyrylem na progu ;/ az mnie to zabolalo Hmm musicie mi jasniej mowic bo wstyd sie przyznac ale jestem lajkiem zawias tzn? 1BA ? Jak tak to o 18" zapomnij. To na wlepce bedzie?
-
jvc kd-x310bt problem
Koledzy jaka moze byc przyczyna ze radio dziala pod wzgledem swiatel? albo uruchamia sie dopiero po jakims czasie? Ktos cos moze ogarnia? bo jak nie to mozna skasowac temat
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Ogolnie chce ori na 17" wiem jak sie bryka bo braciak ma w swojej A4. Na 17" ladnie wyglada ale na 18" hyhy Jazda tylko z glowa ale wiadomo ze nasze Polskie drogi niegrzesza prostota i dziury sa czeste. Wahacze nie dostana po dupce przy 18"? Czyli czy obnizane? Jesli o to chodzi to nie
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
no wlasnie tak przegladam forum i widze ze glownie sa 17" i 18". Tylko ciekaw jestem jakie sa wady i zalety. jak zawieszenie itd
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Koledzy szukam sobie aluskow na lato i chcialbym uslyszec wasze zdanie jaka felge wybrac jakie sa wady i zalety w/w wielkosci licze na wasza pomoc
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
lotka tez jest w planach zreszta wszystkie plany opisane dzieki za pomoc
-
czujnik temperatury
to moze zapytam w aso hehe jaka firma ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dokladka na tyl zderzak mnie interesuje jedna i jest jej zdj w dziale " moje Audi" w moim temacie heh Ok dzieki za info mysle ze bardziej mi zalezy na zderzakach tylko.
-
czujnik temperatury
a w jakiej cenie znajde ori? zamiennik mam za ok. 30zl niemowiac o tym ze musze jeszcze uszczelke pokrywy zmienic
-
czujnik temperatury
no to tak Silnik: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent Klima: 01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap: Right (G221) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent No i ten blad z czujnikim: 01039 - Coolant Temperature Sensor (G2) 30-00 - Open or Short to B+
-
czujnik temperatury
teraz jakos czesciej na zero spada i zostaje ;/
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Koledzy potrzebuje informacji ile mniej wiecej potrzeba pln na zewnetrzny pakies s-line chcialbym wiedziec ile pieniazkow trzeba uzbierac a ze jestem lajkiem w te klocki to pytam
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
oooo kufa ale miazga
-
czujnik temperatury
Jutro puszcze Vaga i podesle Ogolnie wczoraj jak jechalem to wskaznik opadl do zera i koniec ;/ przez ok. 50km nawet niedrgnol
-
czujnik temperatury
Pany u mnie tez wsumie cos wali. Bywalo tak ze czasami wskaznik spadal na zero w trakcie jazdy Puscilem vaga usunolem blad i pokazywalo pozniej juz normalnie 90. Teraz zas czasami potrafi troszke opasc i powrocic do 90. Podobnie moze byc termostat czy czujnik? pomoze ktos? czy dalej bede olewany na forum?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Warszawa- poleczki Statoil PB95 4.45zl ON (tez cos kolo 4.45) BP Piaseczno Pb95 4.40 Shell Piaseczno Pb95 4.41