Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. hmmm w listopadzie przed zakupem bylem na stacji diagnostycznej i mowili ze zawiecha jest ok:) i tak do wiosny kupie dopiero kola, chyba ze sie uda wczesniej. calosc kasy poszla na fure + oplaty + podstawowe sprawy
  2. ok to raczej na tyle w danej chwili chyba ze cos sb jeszcze przypomne to bede pytal a wiec bede poszukiwal 18" 225/40 )
  3. dziex za wyjasnienie tej roznicy zawiechy czyli roznica w spalaniu i zuzycie wahaczy miedzy 17" a 18: jest identyko? z tym ze 18" raczej bardziej naciska na wahacze. wiec jakie kapcie proponujecie i jakiej firmy najlepiej
  4. A tak na przyszlosc czym sie rozni 1BA czy 1BE? Roznica w komforcie nieodczuwalna mowicie, a pod wzgledem spalania? ile na + trzeba liczyc na oko
  5. no wlasnie ojcu raz kupilem i piasta byla wieksza. wlasnie mialem pytac jakie et jeszcze polecacie ) Ok dzieki za pomoc
  6. ogolnie sorry za niekumatosc hehe ale jak wspomnialem dopiero sie ucze a chce zadbac o moja furke jak sie juz nastawie na 18" to tak bedzie. Jeszcze jedna sprawa. jakis rozmiar piasty jest na feldze wybity? czy jak biore ori to bez obaw z piasta? Foty beda napewno jak tylko zakupie felunie Ogolnie dzieki za pomoc
  7. sorry Z tego co widze jest 1BE
  8. NO mowie ze sie nie znam na tym to moj drugi samochodzik, dopiero sie wdrazam w to wszystko, ale dam rade. Szczeze nie wiem sam jak to sie stalo ze tam przyrylem az w szoku bylem ale przyrylem. B5 tego tam nigdy nie zrobilem. Kod nadwozia 8E2
  9. niechce zanisko poniewaz obawiam sie garbow itd i tak ostatnio w Wawie w galerri mokotow przyrylem na progu ;/ az mnie to zabolalo Hmm musicie mi jasniej mowic bo wstyd sie przyznac ale jestem lajkiem zawias tzn? 1BA ? Jak tak to o 18" zapomnij. To na wlepce bedzie?
  10. Koledzy jaka moze byc przyczyna ze radio dziala pod wzgledem swiatel? albo uruchamia sie dopiero po jakims czasie? Ktos cos moze ogarnia? bo jak nie to mozna skasowac temat
  11. Ogolnie chce ori na 17" wiem jak sie bryka bo braciak ma w swojej A4. Na 17" ladnie wyglada ale na 18" hyhy Jazda tylko z glowa ale wiadomo ze nasze Polskie drogi niegrzesza prostota i dziury sa czeste. Wahacze nie dostana po dupce przy 18"? Czyli czy obnizane? Jesli o to chodzi to nie
  12. no wlasnie tak przegladam forum i widze ze glownie sa 17" i 18". Tylko ciekaw jestem jakie sa wady i zalety. jak zawieszenie itd
  13. Koledzy szukam sobie aluskow na lato i chcialbym uslyszec wasze zdanie jaka felge wybrac jakie sa wady i zalety w/w wielkosci licze na wasza pomoc
  14. lotka tez jest w planach zreszta wszystkie plany opisane dzieki za pomoc
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    to moze zapytam w aso hehe jaka firma ?
  16. dokladka na tyl zderzak mnie interesuje jedna i jest jej zdj w dziale " moje Audi" w moim temacie heh Ok dzieki za info mysle ze bardziej mi zalezy na zderzakach tylko.
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    a w jakiej cenie znajde ori? zamiennik mam za ok. 30zl niemowiac o tym ze musze jeszcze uszczelke pokrywy zmienic
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    no to tak Silnik: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent Klima: 01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap: Right (G221) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent No i ten blad z czujnikim: 01039 - Coolant Temperature Sensor (G2) 30-00 - Open or Short to B+
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    teraz jakos czesciej na zero spada i zostaje ;/
  20. Koledzy potrzebuje informacji ile mniej wiecej potrzeba pln na zewnetrzny pakies s-line chcialbym wiedziec ile pieniazkow trzeba uzbierac a ze jestem lajkiem w te klocki to pytam
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    Jutro puszcze Vaga i podesle Ogolnie wczoraj jak jechalem to wskaznik opadl do zera i koniec ;/ przez ok. 50km nawet niedrgnol
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    Pany u mnie tez wsumie cos wali. Bywalo tak ze czasami wskaznik spadal na zero w trakcie jazdy Puscilem vaga usunolem blad i pokazywalo pozniej juz normalnie 90. Teraz zas czasami potrafi troszke opasc i powrocic do 90. Podobnie moze byc termostat czy czujnik? pomoze ktos? czy dalej bede olewany na forum?
  23. Warszawa- poleczki Statoil PB95 4.45zl ON (tez cos kolo 4.45) BP Piaseczno Pb95 4.40 Shell Piaseczno Pb95 4.41

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.