Treść opublikowana przez kodzak0
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
to co polecic mozna?
-
A4 B6 vs BMW E46
Co do tego to sie zgodze. Audi ma pieeeeeekne wnetrze z zewnatrz ladne i wewnatrz tez. Ale bmw niestety jest tylko ladne z zewnatrz hehe. Chociaz u kolegi gdzie ma pelny m pakiet wyglada calkiem calkiem ale Audi i tak gora
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
koledzy, jaka byscie polecili polerke samochodowa do domowego uzytku? cos tego typu bedzie ok? http://allegro.pl/polerka-samochodowa-140w-230v-gratis-2xfutra-radom-i5280914829.html mam taka w domu tylko ta poduszka jest do wymiany heh.
-
BFB gdzie jest pompa paliwa?
sprawdz w bagazniku po prawej stronie zaraz za oparciem
- Spalanie
- Spalanie
-
Spalanie
jeszcze kwestia oponki przy tym spalaniu. widze ze podobne spalanie. wiec niemam sie czym martwic tylko ciekawi mnie fakt czemu spalalo mi 9,5l na starych gratach, a po wymianie rozrzadu swiec oleju filtrow podskoczylo niby litr ale jednak hehe
-
A4 B6 vs BMW E46
moze coupe wiecej pali
-
A4 B6 vs BMW E46
u mnie 2 znajomych ma e46 w m pakiecie. silniczek 3l i powiem szczeze ze przy spokojnej jezdzie pali im okolo 12l
-
Spotkania na drodze
aaa to ja heheheh xD
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
koledzy podpowiecie jakie klocki na tyl zapodac? bo troszke lipne juz sa
-
Spalanie
Panowie niewidze podobnego tematu, jesli jest to sorry. Od pewnego czasu zastanawia mnie fakt czemi mi spalanie wzroslo. odcinki podobne, styl jazdy tez. stacja paliwa ta sama. Samochodzik mam od listopada. pierwsze 2 zbiorniki odnotowaly spalanie ~9.5l/100km ale od jakiegos czasu teraz mam spalanie w przedziale ~10.5l/100km a 11.5l/100km. Moze to byc czyms spowodowane? oraz ile pala wasze 1.8t? oczywiscie tylko wersje bez podtlenku LPG
-
A4 b7 1.8t
Dla mnie ten kolorek to miazga heh sam taki chcialem ale nieudalo sie ) A autko wyglada za***iście heh
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
nie no przejrzałem temacik i powiem kooooocur
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja moge podjechac raczej
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to kiedy
-
Prosba o pomoc. 1.8T bfb
Panowie mam problem z kontrolka AIR BAG. Jak kupilem samochod to ona tam czasem mignela. Potem przez 2 miesiace bylo ok. Przedwczoraj znowu zaczela migac, ale teraz swieci sie juz ciagle ;/ Blad w vagu to: 01222 - crash sensor side airbag: passenger side (g180) 011 - open circuit Oraz cos z klima chyba 01842 - potentiometer/actuator for temperature flap right (g221) 30-10- open or short to b+ - intermittent 00735 - potentiometer in positioning motor for air recirculation flap (g143) 30-10- open or short to b+ - intermittent Ktos cos pomoze? Bledy sie skasowaly, ale kontrolka i tak dalej swieci.
-
B6 tylna kanapa
nawet nie wiem. pozniej zerkne niestety blacha jest ;/
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jestem za
-
B6 tylna kanapa
Kolego podczepie sie pod temat. Panowie czy da sie przerobic tylna kanape na skladana? U mnie sie niestety nie sklada ani nawet nie ma otworu na narty
-
Wspólne granie online PS4
ktos sie pisze na spara w fife?
-
specyfik do oleju
ja w B5 uzylem 2 razy STP Regenerator silnika. Ubocznych skutkow niewidzialem
-
Wspólne granie online PS4
ooo fajne fajne ;p Tylko musze to przetestowac z kims ;p
-
Wspólne granie online PS4
ale jak to dziala?
-
Wspólne granie online PS4
sprawdzal ktos juz czy faktycznie dziala ta opcja ze jak znajomy niemajakiejs gry to moze z Toba grac onilne? to co reklamowali kiedys