Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. Co do tego to sie zgodze. Audi ma pieeeeeekne wnetrze z zewnatrz ladne i wewnatrz tez. Ale bmw niestety jest tylko ladne z zewnatrz hehe. Chociaz u kolegi gdzie ma pelny m pakiet wyglada calkiem calkiem ale Audi i tak gora
  2. koledzy, jaka byscie polecili polerke samochodowa do domowego uzytku? cos tego typu bedzie ok? http://allegro.pl/polerka-samochodowa-140w-230v-gratis-2xfutra-radom-i5280914829.html mam taka w domu tylko ta poduszka jest do wymiany heh.
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Aldis temat w 1.8T
    sprawdz w bagazniku po prawej stronie zaraz za oparciem
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    koledzy a umycie przepustnicy i turba cos pomoze? Napewno bede chcial zregenerowac turbo w tym roku, ale moze by je umyc pierw i zobaczyc czy cos pomaga?
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    zadnych bledow. swiece nowe, BERU. to ja mam oponki 205/55/16 teraz a planuje wejsc na 17" albo 18" to zaczynam sie bac tego spalania ;P
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    jeszcze kwestia oponki przy tym spalaniu. widze ze podobne spalanie. wiec niemam sie czym martwic tylko ciekawi mnie fakt czemu spalalo mi 9,5l na starych gratach, a po wymianie rozrzadu swiec oleju filtrow podskoczylo niby litr ale jednak hehe
  7. moze coupe wiecej pali
  8. u mnie 2 znajomych ma e46 w m pakiecie. silniczek 3l i powiem szczeze ze przy spokojnej jezdzie pali im okolo 12l
  9. aaa to ja heheheh xD
  10. koledzy podpowiecie jakie klocki na tyl zapodac? bo troszke lipne juz sa
  11. kodzak0 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie niewidze podobnego tematu, jesli jest to sorry. Od pewnego czasu zastanawia mnie fakt czemi mi spalanie wzroslo. odcinki podobne, styl jazdy tez. stacja paliwa ta sama. Samochodzik mam od listopada. pierwsze 2 zbiorniki odnotowaly spalanie ~9.5l/100km ale od jakiegos czasu teraz mam spalanie w przedziale ~10.5l/100km a 11.5l/100km. Moze to byc czyms spowodowane? oraz ile pala wasze 1.8t? oczywiscie tylko wersje bez podtlenku LPG
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Dla mnie ten kolorek to miazga heh sam taki chcialem ale nieudalo sie ) A autko wyglada za***iście heh
  13. nie no przejrzałem temacik i powiem kooooocur
  14. Panowie mam problem z kontrolka AIR BAG. Jak kupilem samochod to ona tam czasem mignela. Potem przez 2 miesiace bylo ok. Przedwczoraj znowu zaczela migac, ale teraz swieci sie juz ciagle ;/ Blad w vagu to: 01222 - crash sensor side airbag: passenger side (g180) 011 - open circuit Oraz cos z klima chyba 01842 - potentiometer/actuator for temperature flap right (g221) 30-10- open or short to b+ - intermittent 00735 - potentiometer in positioning motor for air recirculation flap (g143) 30-10- open or short to b+ - intermittent Ktos cos pomoze? Bledy sie skasowaly, ale kontrolka i tak dalej swieci.
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na thomek00 temat w Audi A4 B6/B7
    nawet nie wiem. pozniej zerkne niestety blacha jest ;/
  16. kodzak0 odpowiedział(a) na thomek00 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego podczepie sie pod temat. Panowie czy da sie przerobic tylna kanape na skladana? U mnie sie niestety nie sklada ani nawet nie ma otworu na narty
  17. ktos sie pisze na spara w fife?
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na arkady89 temat w 1.8T
    ja w B5 uzylem 2 razy STP Regenerator silnika. Ubocznych skutkow niewidzialem
  19. ooo fajne fajne ;p Tylko musze to przetestowac z kims ;p
  20. ale jak to dziala?
  21. sprawdzal ktos juz czy faktycznie dziala ta opcja ze jak znajomy niemajakiejs gry to moze z Toba grac onilne? to co reklamowali kiedys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.