Treść opublikowana przez kodzak0
-
Siłownia
wiec kolega niech sie okkresli
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
tez bym chetnie podjechal ja 1 spocik dla mnie ktos cos jutro? ;p bede w rejonie
-
Internet od Play - Pomoc
nie wiem juz sam co zrobic ale masz limit 100gb na pobieranie. ale za 69,99 masz limit 25gb na pobieranie + nielimitowane noce. Chyba ze doplata 20zl na miesiac wtedy place 90zl i mam tylkko ten ogolny limit 100gb
-
Siłownia
jesli to jest poczatek, czyli miesiac dwa to niewidze sensu na kreatyne
- Siłownia
-
Siłownia
A miales juz przygode z suplami? Bo to jest wazne
-
Internet od Play - Pomoc
To oddaje jutro. 100gb to zamalo na 10urzadzen. a mialo byc tak pieknie
-
Siłownia
Jest to mozliwe w 100% Musisz miec dobra diete i dobrze dobrany trening wraz z suplementacja
-
Internet od Play - Pomoc
To powinno chyba byc ale raaczej na mojej pisemnej umowie ktora ja akceptuje podpisujac ja Ta na necie to i ja widzialem
-
Internet od Play - Pomoc
predkosc mam od 16 do 38 wiec jest ok. tylko ja niewidzie nigdzie tego na umowie. Ktory to pkt?
-
Internet od Play - Pomoc
ale to musi byc na umowie a ja niewidze tego nigdzie
-
Internet od Play - Pomoc
dobra temat mozna zamknac ogarniete juz mam lte hehe a ktos wie cos moze gdzie w umowie moze byc napisane czy jest limit na pobieranie czy nic?
-
Szaraczek TDI In Progress...
Zaczyna sie zabawa hyhyh )
-
Siłownia
areoby, dieta, suple i aminokwasy jesli sa braki w diecie to odzywki
-
Siłownia
Ja mc robie serie 100kg ze wzgledu na maly problem z plecami niechce przeginac. przysiady rowniez 100ka. Ale nikt niemowi o maxach co tydzie. Raz na miesia dwa
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ktos cos?
-
Czym jest Audi?
np w niebieskie ledy, wideo rejestrator i iskrę Jak nabyłem B7 byłem zdegustowany jeśli chodzi o możliwości elektroniki, golf V "umiał więcej" a z racji że bebechy mk6 pasowały to było można uzyskać gadżety na poziomie B8. W B8 jakąś wszystko jest proste... Jeżdżąc różnymi autami (VW, ford, kia, toyota, citroen itd) Audi (BMW, subaru itd) są zdecydowanie lepiej wygłuszone, sport nie musi być pozbawiony komfortu (A4 na 18 lepiej znosi dziury niż golf v na 16) Materiał nawet jeśli jest tandetny to stara się udawać lepszy, wsiadając do auta nie czuje się tandety jak np w fordzie. zato ja w golfie v slyszalem plastiki w B5 nigdy, a roznicy bylo 10 lat miedzy samochodami
-
Szybko Padająca Bateria
Niestety uroki nowych telefonow wyswietlacze,aplikacje robia swoje niema sie czym martwic.
-
Siłownia
to ja mam wiecej i dalej nie chce tu moze byc genetyka
-
Siłownia
bcaa to tak jakby bialko, tylko jest rozbite na poszczeglne aminokwasy. Bcaa tak jak glutamina wskazana kreatynka jest dobra ale potrafi lekko woda podejsc. kiedys dobrym wejsciem bylo HMB redukuje fat i buduje mase ale po dluzszym stosowaniu, nie wiem tylko czy dalej trzyma poziom
-
Siłownia
to moze dodaj cos przed treningiem cos na bazie arginy albo l-cytruliny ( jakos tak sie pisze ) i bedzie pompa
-
Czym jest Audi?
ale kazdy ma inne podejscie do samochodu. Dla jednego to poprostu rzecz ktora jezdzi z pkt a do pkt b. dla kogos innego luksus itd. Tak samo kazdy potrzebuje co innego w wyposazeniu. Audi akurat wedlug mnie ma ladny desing zewnetrzny i wewnetrzny. a niekazdy samochod to ma
-
Szybko Padająca Bateria
internet w telefonach baaardzo zjada baterie. pozatym wyswietlacz tez robi swoje. niestety smartfony teraz tak trzymaja srednio baterie gora 3 dni ja mam galaxy s3 neo i mi trzyma 1-4dni w zaleznosci od uzytkowania
-
Pomoze ktos w logach
siema. aktualnie niemam jak odpalic vaga na lapku, a chcialbym zrobic logi. Pomoze ktos z okolic Pno? ktos cos?
-
Czym jest Audi?
zapewne jeszcze sie wiele zmieni, na dobre i zle. ale mysle ze napewno lepiej zabezpieczona jest buda w starszych samochodach niz tych nowszych. chyba ze sie myle. ja tez nie jestem zwolennikiem ogromnej elektroniki w samochodzie. wole miec jej mniej niz zaduzo. sadze ze mniej elektroniki = mniej problemow