Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wiec kolega niech sie okkresli
  2. tez bym chetnie podjechal ja 1 spocik dla mnie ktos cos jutro? ;p bede w rejonie
  3. nie wiem juz sam co zrobic ale masz limit 100gb na pobieranie. ale za 69,99 masz limit 25gb na pobieranie + nielimitowane noce. Chyba ze doplata 20zl na miesiac wtedy place 90zl i mam tylkko ten ogolny limit 100gb
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jesli to jest poczatek, czyli miesiac dwa to niewidze sensu na kreatyne
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja? Heh
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A miales juz przygode z suplami? Bo to jest wazne
  7. To oddaje jutro. 100gb to zamalo na 10urzadzen. a mialo byc tak pieknie
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest to mozliwe w 100% Musisz miec dobra diete i dobrze dobrany trening wraz z suplementacja
  9. To powinno chyba byc ale raaczej na mojej pisemnej umowie ktora ja akceptuje podpisujac ja Ta na necie to i ja widzialem
  10. predkosc mam od 16 do 38 wiec jest ok. tylko ja niewidzie nigdzie tego na umowie. Ktory to pkt?
  11. ale to musi byc na umowie a ja niewidze tego nigdzie
  12. dobra temat mozna zamknac ogarniete juz mam lte hehe a ktos wie cos moze gdzie w umowie moze byc napisane czy jest limit na pobieranie czy nic?
  13. Zaczyna sie zabawa hyhyh )
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    areoby, dieta, suple i aminokwasy jesli sa braki w diecie to odzywki
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mc robie serie 100kg ze wzgledu na maly problem z plecami niechce przeginac. przysiady rowniez 100ka. Ale nikt niemowi o maxach co tydzie. Raz na miesia dwa
  16. np w niebieskie ledy, wideo rejestrator i iskrę Jak nabyłem B7 byłem zdegustowany jeśli chodzi o możliwości elektroniki, golf V "umiał więcej" a z racji że bebechy mk6 pasowały to było można uzyskać gadżety na poziomie B8. W B8 jakąś wszystko jest proste... Jeżdżąc różnymi autami (VW, ford, kia, toyota, citroen itd) Audi (BMW, subaru itd) są zdecydowanie lepiej wygłuszone, sport nie musi być pozbawiony komfortu (A4 na 18 lepiej znosi dziury niż golf v na 16) Materiał nawet jeśli jest tandetny to stara się udawać lepszy, wsiadając do auta nie czuje się tandety jak np w fordzie. zato ja w golfie v slyszalem plastiki w B5 nigdy, a roznicy bylo 10 lat miedzy samochodami
  17. Niestety uroki nowych telefonow wyswietlacze,aplikacje robia swoje niema sie czym martwic.
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to ja mam wiecej i dalej nie chce tu moze byc genetyka
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bcaa to tak jakby bialko, tylko jest rozbite na poszczeglne aminokwasy. Bcaa tak jak glutamina wskazana kreatynka jest dobra ale potrafi lekko woda podejsc. kiedys dobrym wejsciem bylo HMB redukuje fat i buduje mase ale po dluzszym stosowaniu, nie wiem tylko czy dalej trzyma poziom
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to moze dodaj cos przed treningiem cos na bazie arginy albo l-cytruliny ( jakos tak sie pisze ) i bedzie pompa
  21. ale kazdy ma inne podejscie do samochodu. Dla jednego to poprostu rzecz ktora jezdzi z pkt a do pkt b. dla kogos innego luksus itd. Tak samo kazdy potrzebuje co innego w wyposazeniu. Audi akurat wedlug mnie ma ladny desing zewnetrzny i wewnetrzny. a niekazdy samochod to ma
  22. internet w telefonach baaardzo zjada baterie. pozatym wyswietlacz tez robi swoje. niestety smartfony teraz tak trzymaja srednio baterie gora 3 dni ja mam galaxy s3 neo i mi trzyma 1-4dni w zaleznosci od uzytkowania
  23. siema. aktualnie niemam jak odpalic vaga na lapku, a chcialbym zrobic logi. Pomoze ktos z okolic Pno? ktos cos?
  24. zapewne jeszcze sie wiele zmieni, na dobre i zle. ale mysle ze napewno lepiej zabezpieczona jest buda w starszych samochodach niz tych nowszych. chyba ze sie myle. ja tez nie jestem zwolennikiem ogromnej elektroniki w samochodzie. wole miec jej mniej niz zaduzo. sadze ze mniej elektroniki = mniej problemow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.