Treść opublikowana przez kodzak0
-
Dokladka Cupra- ocencie
Dokladeczka warta zachodu pod zwykly zderzak? z czasem moze bedzie jakis s ale narazie sie niezapowiada
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jak jest sklep z czesciami jadac z PNO jakies km od biedrony 3 zjazd przewaznie widac moja fure na podworku albo przed
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a nie wiesz o ktorej godz bedziesz smigal?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no moje moje jesli bedziesz jechal a bede to niema problemu
-
Wspólne granie online PS4
jesli masz dobrego neta to moge sie podczepic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wedlug mnie miejsce bylo gites:) i inne jest zbedne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widocznie miejsce przypasowalo bylo cos kolo 20 osob
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli co najliczniejszy spocik byl? ;p
-
Wspólne granie online PS4
no wlasnie tez niemam w co grac wiec mam do wyboru Fife, NFS i loadout
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany a moze jakies ognisko?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze jakas (L) powinna byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bylo cos kolo 20 osob Moglem wiecej zdj cyknac ale widze wiekszosc to avanty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki Pany za spocik milo bylo poznac moze jeszcze uda mi sie kiedys wpasc Ja mam tylko takie zdj. :
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze a ruszasz dzis na narodowy?
-
Różne objętości tankowanego LPG
ja np na PB raz mialem duzo wieksze spalanie, okazalo sie ze przyczyna jest wezyk powietrza ktory szedl doprzepustnicy. dawal lewe powietrze. nie wiem czy na lpg tez to ma wplyw ale moze warto sprawdzic
-
Różne objętości tankowanego LPG
w moim przypadku przy tankowaniu na stacji orlen wychodzilo mi na calym zbiorniku okolo 300km, auto mul, natomiast na stacji shell juz na calym zbiorniku wychodzilo mi okolo 330km i samochod mial chec jechac tak mialem za czasow astry f. wiec raczej poprostu kwestia gazu i stacji
-
Różne objętości tankowanego LPG
wszystko tez kwestia gazu. Mi zawsze na innych stacjach wychodzilo inaczej Wg mnie nie ma sie czym przejmowac. Tak samo na jednej stacji zrobisz wiecej km na zbiorniku a na innej mniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany a ktos bedzie jechal z moktowa? ewentualnie ursynowa?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
moze jutro mi sie uda dostac pod stadion chetnie bym sie wybral i poznal innych jeszcze niebylem na spociku wiec wkoncu musi byc ten 1 raz
-
Wspólne granie online PS4
Grzesiek musimy wkoncu zagrac ta partyjke w fife jak dorwe sie do konsoli to tez wysle zapro teraz mialem miesiac odpoczynku od fify na rzecz wiedzmina
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a mi znowu niebardzo pasuje godzina zlocikow w wawie pod stadionem ;( a w Piasecznie bylo by idealnie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
wlasnie szkoda ze juz spotkanek w Piasecznie nie ma:( chociaz z tego co widzialem kilka osob jest z okolic
-
Siłownia
Mnie to jutro czeka
-
Siłownia
Jak to moj kolega mowi dieeta a trening to dodatek
-
Siłownia
2 razy w tyg plecy i bary? niezaczesto?