Treść opublikowana przez kodzak0
-
Lotka na klape sedan
koledzy znalazlem na all jakas lotke wykonana z żywic poliestrowych zbrojonych włóknem szklanym. warte to? moze byc tak zeby rok sluzyla hehe w miedzy czasie znajdzie sie kasa na ori lotke przez ten czas. Moglby byyc i ten laminat, aby wytrzymalo ten rok te 365 dni
-
Wspólne granie online PS4
ciezko sie odnalezc na tej stronie
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja juz czekam z niecierpliwoscia
-
A4 B6 1.8T by Tomek98
ladna ladna szybki na + jasna tapicera, chyba ciezka do utrzymania
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
nawet na fejsie pisza o Twojej furze
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac hheheheh ;d
-
[All B6/B7] Ukryty wylacznik zaplonu
tez nad takim razwiazaniem myslalem. Ojciec jak mial golfa V mial jakis bryloczek( z czujnikiem/nadajnikiem) przy kluczach. ktory komunikowal sie z jakims czujnikiem gdzies w samochodzie i dzieki temu auto odpalalo. A jesli niebylo tego bryloczka auto niechcialo odpalic. Zastanawiam sie czy mozna takie cos wmontowac do a4
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
zalezy co hehehe ;p
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a wiec Cie widze u mnie pod domem w weekend
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ktos jeszcze?
-
Siłownia
u mnie dalej masa
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Tak wiec lista koncowa: u mnie zmiana na 2 sondy
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z b6 avanta na WKZ Widzianego pod biedronka w baniosze milo bylo poznac
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mysle ze jak by sie kilka osob zgralo to bysmy jakis dzien i godzine dobrali by pasowalo Ktos cos na ten tydzien?
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
jest koooooooooosa
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
myslalem ze jest mniej roboty z szybkami na tyl
-
moc i moment a wtrzymałość sprzęgła 1.8 turbo
pewnie duzo osob tak mowi do czasu
-
co myslicie o takich felgach do mojej audicy ?
wedlug mnie tez oryginały
-
Wspólne granie online PS4
licze na wyjatek
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
szkoda wlasnie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
nawet tylu osob nie ma chetnych
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ze spotami w Piasecznie niestety jest lipa a szkoda
-
Wspólne granie online PS4
mam nadzieje ;p
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
pewnie ;p
-
Wspólne granie online PS4
licze na rozsadne ceny dla kolegow bo jak narazie widze ze czasami ceny to kosmos ;/