Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. dziac sie dzieje ale powolii hehehe. numer bez zmian. jak bym zmienil napewno by polecialo info;p Sobotnie zajecie hehe Kiera od Spanky I troche oswietlenia na pozniejsza pore hehe A wiec prawdopodobnie ostatnie zmiany w tym roku heh Chrom z grilla gornego i dolnego przemalowany na czarno Czyszczenie malych koncowek wydechu Oraz wpadla lotka na klape, troche krzywo niestety ale jest heheh Efekt pracy wyszedl taki: Dziena Musti za pomoc heheh Dokladki poleca w kolor jak sie ogarnie przod i tyl Propozycje jakies na zmiany? ;p
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Daj sie przejechac noo bedzie hedno marzenie z glowy hehehe Dokladnie o ten model C6 mi chodzilo choc c7 tez fajnee
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    daj sie przejechac marze o takim samochodzie hehe tylko o c6
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6/B7
    hmm a za 800 idzie wyrwac juz calosc z fmicem
  5. mi np bardzo smakuje Kadarka exclusive pol slodka np z biedrony. za 1 l place okolo 10 zl
  6. wiek nie ten co na torcie ale najlepszego
  7. ale fotele wygodne bardzo a grill do poprawy odp na smsy :PPPP
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bez roznicy, tak aby TObie smakowalo
  9. heheheh u mnie tez wisi to zdj ale nie widziales chyba pozatym to byl pierwszy spot no i nie ostatni "D
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wedlug brakow w diecie
  11. hehehhe tak pewnie nie jedna osoba mowi czas pokaze ja przez te tematy tutaj i kilka osob poznanych tu w realu sam sie zarazilem i chcialbym duuuuzo
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy bral ktos moze ostatnio cos na stawy? niestety nadszedl czas ze zaczynaja bolec hehe animal flex, trzyma moc? czy cos innego?
  13. Teraz tylko czekac na modzenie zewnetrzne hehe ) ladne autko ))
  14. ta dokladeczka zmienia auto )
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/
  16. Wiec jutro sie odzywam trzeba ogarnac ta b5 zderzak lezy i czeka heheh
  17. Heheh niema problemu kiedy i gdzie
  18. Jak znaja wszyscy plany heh Wszystko bedzie w swoim czasie heh
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Z zewnatrz fajna ) Ale w srodku mi nie podchodzi heh
  20. a ja wlasnie wole wywalic znaczek pojemnosci a OOOO i A4 z duma sie prezentuje ;P
  21. pierw daj znac gdzie to jest bo 100km niebede jechal hehe.
  22. mi sie podoba
  23. koledzy potrzebuje pomocy szukam kogos kto doczepi mi dokladke z b7 na tyl. Moj plastikarz ciagle niema czasu i zaczyna mnie to draznic. Macie kogos kto by to ogarnol?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.