Treść opublikowana przez kodzak0
-
Grand Theft Auto V
Zabijesz Trevora to jego dzialke ze skoku macie na pol, a jak Michaela to kasa tylko dla rocziny. Czyli jedno i drugie zakonczenie nuuda
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
A wiec ten zestaw spokojnie ogarnie mi bryczke do 250ps, Dzis jade do gaziarza zobaczymy co powie ;)
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
decyzja jest taka aby bylo przedewszystkim dobrze i bezpiecznie oraz z zapasem na dodatkwe koniki stad biore te 280-300ps Ale przypuszczam ze wiecej niz te 230-250ps to nie bedzie w tym samochodzie. A tak czysto teoretycznie ile taki zabieg w pln'ach?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
wiecej niz 250ps w tych samochodzie napewno nie bedzie, mysle ze ewentualnie max 220-230ps
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Ja sie na tym totalnie nie znam. Datego chcialbym od was uzyskac jakiejs poprady co zamontowac by chociaz instalka byla na te 280km chyba ze ten zestaw co zaproponowal przem8
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
No wlasnie potrzebuje zestawu do 280-300KM zeby w razie "W" jakis zapas byl bo moze korekta wirusa troche doda jeszcze ps i nm
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
mysle ze napewno jest opcja. Tylko wlasnie kwestia co tam ma byc Tak aby bylo SI. A tez dobrze by bylo abym szybko sie okreslil to niedlugo by mi zrobil instalke bo jest termin
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Z tego co czytałem to chyba lepiej jak są osobno niż na listwie. Ale nie znam się dlatego pytam
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Chodzi też o to że jak stroilem furkę u Adriana to mówił żeby w zapasie zrobić instaluje tak na około 300km. Więc myślę że te 280km było by optymalne.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Mozliwe ze zle uslyszalem i ze zle zapisalem ;)
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Koledzy potrzebuje pomocy. Czy to pojdzie? Propozycja Gaziarza: - Stag Qbox - wtryski ACE Buler 03 - Reduktor ACR 280KM - Weze 8mm A propozycja kolegi co sie kiedys zajmowal gazem wyglada tak - Stag Qnext - Wtryskiwacze barracuda polaczone wezem 12mm - Reduktor ARC lub Tomasetto antartic at13 340KM - Weze zasilane 8mm Moje autko ma na ta chwile: - Moc 215ps 326nm -Wtryskiwacze saab 370cc -Turbo K03S -Dual Smic z bex -DP -Druga sonda off -Sai off Ale jeszcze ma nastapic korekta strojenia.
-
Grand Theft Auto V
Na PS3 i PS4 jest inna grafika. Ponnoc tez lekko misje sie roznia ale nie zauwazylem. Na PS3 przeszedlem gre 5 razy a na PS4 3 razy i wg mnie tylko grafika inna. Ale zakonczenie ze wszyscy zyja najlepsze.
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
I się wkońcu doczekało. 13.06.18r. -Wtryskiwacze saab 370cc -Turbo K03S -Dual Smic z bex -DP -Druga sonda off -Sai off -1.2 Bara
-
Pytanie. Prośba.
Dzięki wielkie
-
Pytanie. Prośba.
odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego wątku. Koledzy co to za cześć? i jaki ma nr? jest tuz nad kolektorem w 1.8t BFB
-
Polerka dla początkującego
Odgrzeje kotleta zeby nie tworzyc nowego tematu. Koledzy w moje rece wpadl taki o to zestaw bestcraft ec531. co myslicie? Dodam ze to moja 1 polerka
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
Sam robilem u nich turbawke pod koniec zeszlego roku i Jest jak najbardziej okej poki co :) Kontakt tez fajny
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
dzieki, ale cos mi sie jego strona nie chce wlaczyc.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Siema. Panowie znacie może jakąś dobrą firme która specjalizuje się w budowie całorocznych domów kanadyjskich?
-
Zestaw dla świeżaka.
Siema. pany planuje troche pobawić się przy lakierze. I pytanie czy taka opcja ma sens? No i oczywiscie czy kolejność się zgadza? BO jestem totalnie zielony w tym temacie 1. Aktywna piana presta sudzz car wash / ValetPro Advanced Nueutral / ADBL 2. Jakiś szampon np adbl snowball 3. Clay Sponge od ADBL 4. Tenzi IPA alkohol izopropylowy 1L do tego aplikator? 5. Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Dark 6. Monster Shine Fluffy Dryer 90x60cm 7. Poorboy's World Ultra Mega Towel 40x40 8. Showcarshine aplikator gąbkowy uniwersalny Bedzie Si?
-
Dyfuzor z b7 do b6 - okolice Piaseczna
mozna usunac temat
-
Dyfuzor z b7 do b6 - okolice Piaseczna
Siema. Kleił może ktoś z was tu z okolic Piaseczna dyfuzor z b7 do b6? Potrzebuje mentora w tej sprawie
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Jestem zwolennikiem srebnych, a ten kolor na probe jest. Na przyszly sezon fele ida do renowacji i mysle nad kolorem
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
-
Strefa Śmiechu
Ktoś od nas? https://www.youtube.com/watch?v=rOKh422QR9o