Treść opublikowana przez kodzak0
-
kabel do a4 b6
Koledzy mam problem ze swoim kablem, a nie chce zakładać nowego tematu żeby śmiecić forum. Kabel ma około roku mało używany był. Aż nagle po podłączeniu i włączeniu vcds kabel nie włącza żadnego kanału. Test kabla w opcjach pokazuje że jest ok. Tak jak by po prostu się zablokował. Jest jakaś rada na niego? Czy już śmieć?
-
1.8T BFB Pompa paliwa
Może i nie będzie 250ps a może i mniej, ale też istnieje możliwość że już nie będę podnosił. Na razie chce tylko ogarnąć pompę aby palił na Pb i lpg
-
1.8T BFB Pompa paliwa
Teraz są wtryskiwacze 370cc od saba
-
1.8T BFB Pompa paliwa
A nie będzie przeszkadzać przy zwiększaniu mocy? Bo czuje ze będę chciał podnieść do około 250ps teraz mam 216ps. Nie chciałbym mieć jakiegoś problemu jeszcze
-
1.8T BFB Pompa paliwa
Po tym że na lpg pali a na Pb już nie. Napięcie dochodzi ale nie pracuje. Wymieniłem przekaźnik i czujnik temp. Po odłączeniu wtyczki od pompy zero zmian dzwieku przy niej Nie zauważyłem wcześniej tej końcówki Nr 8E0 919 051 L A nad nr OEM jest 228 233 018 00 i tej ostatniej nie widzę bo na zgięciu jest ale chyba jest 5 Jeszcze widzę nr przy wężach taki 419 336 2002 Pompa ori
-
1.8T BFB Pompa paliwa
Aa to ten numer miałem gdzieś zapisany tylko wszędzie widziałem nr OEM i na końcu jakąś dopiske a u mnie jest sam nr. Jak dobrze pamiętam to ten nr 8e0 919 051 Ale jeszcze upewnię się w domu
-
1.8T BFB Pompa paliwa
No jak numer zobaczyć to już zostawię robotę dla mechanika. Myślałem że idzie coś wybrać bez wyciągania pompy
-
1.8T BFB Pompa paliwa
Witam. Odgrzeje kotleta. Moja pompa umarła więc szukam innej. Po różnych wpisach szukałem różnych propozycji. Ale niestety nie widzę konkretów z moim modelem, na jednej stronie widnieje a na drugiej nie. Pomoże ktoś znaleźć pompę? Jest możliwość że będę chciał podciągnąć moc do około 250ps w razie co
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Z tego co patrzyłem chyba nie do końca pasuje sam plaster w ramce. Wydaje mi się że plaster z ramką jest ok w ramkę od c5. Czyli plaster od dołu trzeba dociąć i będzie ok. Czym kleiłeś?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Plaster wyciąć i wkleić w ramkę od a6?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Okaże się ?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
To tu już jest problem ? Nie chce się ktoś dogadać kto już to robił ? ?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Oki. Może coś z tego wyjdzie ?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Ooo czyli jednak ten tańszy heh. Jest jakas porada co i jak na forum?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
I zdolności manualne ? Zapewnie nie ten grill za 35zl z all ?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Koledzy dużo zachodu z przeróbka dolnego grilla na plaster miodu?
-
Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota
Koledzy ja wymieniłem ten siłownik a klapa dalej raz się otwiera a raz nie. Co innego może być przyczyną?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki wielkie, coś poszukam sobie
-
światła halogenowe problem
To będzie sporadyczne uzywanie. Dlatego zastanawiam sie czy jest to warta opcja czy celowac w uzywke
-
światła halogenowe problem
Witam. Nie chce tworzyć nowego tematu wiec zapytam tu. Potrzebuje kupić lewy halogen. Na alledrogo znalazłem ofertę 2 nowych halogenòw. Teraz pytanie czy warte sa zachodu? https://allegro.pl/oferta/halogeny-lewy-prawy-kpl-2szt-do-audi-a4-b6-00-04-8276494945?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No na ta chwile nie mam. A chcialbym jakos piane przed szamponem uzyc No i co wybrac do czyszczenia kokpitu
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Oki A jakis od bestsellera?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pany jakis opryskiwacz reczny do piany? Co polecacie?
-
Nazwy części, numery
Dzieki wielkie
-
Nazwy części, numery
Koledzy zna ktoś może nr uchwytów do pdc na tył? I dodatkowo nr klimy silniczkow g220 i v113