Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. Koledzy mam problem ze swoim kablem, a nie chce zakładać nowego tematu żeby śmiecić forum. Kabel ma około roku mało używany był. Aż nagle po podłączeniu i włączeniu vcds kabel nie włącza żadnego kanału. Test kabla w opcjach pokazuje że jest ok. Tak jak by po prostu się zablokował. Jest jakaś rada na niego? Czy już śmieć?
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    Może i nie będzie 250ps a może i mniej, ale też istnieje możliwość że już nie będę podnosił. Na razie chce tylko ogarnąć pompę aby palił na Pb i lpg
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    Teraz są wtryskiwacze 370cc od saba
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    A nie będzie przeszkadzać przy zwiększaniu mocy? Bo czuje ze będę chciał podnieść do około 250ps teraz mam 216ps. Nie chciałbym mieć jakiegoś problemu jeszcze
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    Po tym że na lpg pali a na Pb już nie. Napięcie dochodzi ale nie pracuje. Wymieniłem przekaźnik i czujnik temp. Po odłączeniu wtyczki od pompy zero zmian dzwieku przy niej Nie zauważyłem wcześniej tej końcówki Nr 8E0 919 051 L A nad nr OEM jest 228 233 018 00 i tej ostatniej nie widzę bo na zgięciu jest ale chyba jest 5 Jeszcze widzę nr przy wężach taki 419 336 2002 Pompa ori
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    Aa to ten numer miałem gdzieś zapisany tylko wszędzie widziałem nr OEM i na końcu jakąś dopiske a u mnie jest sam nr. Jak dobrze pamiętam to ten nr 8e0 919 051 Ale jeszcze upewnię się w domu
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    No jak numer zobaczyć to już zostawię robotę dla mechanika. Myślałem że idzie coś wybrać bez wyciągania pompy
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    Witam. Odgrzeje kotleta. Moja pompa umarła więc szukam innej. Po różnych wpisach szukałem różnych propozycji. Ale niestety nie widzę konkretów z moim modelem, na jednej stronie widnieje a na drugiej nie. Pomoże ktoś znaleźć pompę? Jest możliwość że będę chciał podciągnąć moc do około 250ps w razie co
  9. Z tego co patrzyłem chyba nie do końca pasuje sam plaster w ramce. Wydaje mi się że plaster z ramką jest ok w ramkę od c5. Czyli plaster od dołu trzeba dociąć i będzie ok. Czym kleiłeś?
  10. Plaster wyciąć i wkleić w ramkę od a6?
  11. Okaże się ?
  12. To tu już jest problem ? Nie chce się ktoś dogadać kto już to robił ? ?
  13. Oki. Może coś z tego wyjdzie ?
  14. Ooo czyli jednak ten tańszy heh. Jest jakas porada co i jak na forum?
  15. I zdolności manualne ? Zapewnie nie ten grill za 35zl z all ?
  16. Koledzy dużo zachodu z przeróbka dolnego grilla na plaster miodu?
  17. Koledzy ja wymieniłem ten siłownik a klapa dalej raz się otwiera a raz nie. Co innego może być przyczyną?
  18. Dzięki wielkie, coś poszukam sobie
  19. To będzie sporadyczne uzywanie. Dlatego zastanawiam sie czy jest to warta opcja czy celowac w uzywke
  20. Witam. Nie chce tworzyć nowego tematu wiec zapytam tu. Potrzebuje kupić lewy halogen. Na alledrogo znalazłem ofertę 2 nowych halogenòw. Teraz pytanie czy warte sa zachodu? https://allegro.pl/oferta/halogeny-lewy-prawy-kpl-2szt-do-audi-a4-b6-00-04-8276494945?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
  21. No na ta chwile nie mam. A chcialbym jakos piane przed szamponem uzyc No i co wybrac do czyszczenia kokpitu
  22. Pany jakis opryskiwacz reczny do piany? Co polecacie?
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Dzieki wielkie
  24. kodzak0 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Koledzy zna ktoś może nr uchwytów do pdc na tył? I dodatkowo nr klimy silniczkow g220 i v113

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.