Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Turbo po regeneracji przelatane ma okolo 15k uszczelniacze okolo 10k
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Ps. Dziś zaobserwowałem ze po dniu stania samochodu podczas odpalenia go z wydechów wydostaje sie chmura dymu. Wiec wychodzi ze cos z tym olejem sie dzieje ?
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Zaleje pod max i zobaczymy jak to wyglada
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Zapomnialem napisac jaki olej heh. Motul 5w40. A ile ubylo sam nie wiem. Ale zawsze trzymam polowe bagnetu a spadlo prawie do min. Dlatego zastanawiam sie czy sie martwic czy olac sprawe
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Koledzy szybkie pytanko. W zeszlym roku robilem remont silnika (pierscienie, uszczelniacze) turbo tez po regeneracji. Zrobilem mapke a potem zamontowalem lpg. Od montazu lpg zrobilem okolo 10tys km i ubylo oleju. Przejmowac sie czy nie?
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ostatnio tak zmnejszylem obciazenia ze az lepiej mi te cwiczenia wchodza ?
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jaka pornografia :P
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to rzezba z natury juz pewna heh
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ronaldo z nadwaga tez biegal
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    koksy jak forma
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na emzet temat w 1.8T
    Kolego ja mam u siebie -Wtryskiwacze saab 370cc -Turbo K03S -Dual Smic z bex -DP -Druga sonda off -Sai off a mape robilem u kolegi Adriana od nas z forum warto
  12. Siemka, Odgrzeje kotleta. Noszę się z zamiarem wymiany przednich reflektorów bo robić mi się ich raczej nie opłaca ( lewa lampa uchwyty do spawania a w prawej nie działa regulacja i strasznie buczy silniczek ) Przerabiać ich na xenony czy bixy też nie bede ze względu na zderzak bez sprysków. Znalazłem taka oferte na all i zastanawiam się czy warto. Cena za obie lampy też myślę że ok https://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-2000-2004-black-h7-depo-fk-w-24h-i7040334728.html
  13. Ogarniesz sam, Odchyl sobie tylko zbiornik z plynem chlodniczym i masz lepsze dojscie ;) Wymienisz czujnik bedziesz wiedzial czy to to, a wg mnie koszt okolo30zl to nie jakas astronomiczna cena. Jak wspominalem wczesniej mialem te same obiawy i u mnie to pomoglo ;)
  14. Ja kupilem zamiennik i jest wszystko ok. Juz ponad rok
  15. Kolego jak wspominalem wczesniej zmien ten zaworek. Niewielki koszt bo okolo 30zl. I powinno pomocm ja mialem podobny przypadek. Nawet cewki zmienialem od kolegi na podmiane. Pomoglo wymienienie zaworka od odmy
  16. Kolego tez mialem taki problem. na jalowym rzucalo buda, dodalem gazu bylo ok. w trakcie jazdy tez ok. Podejzewalem cewki, swiece, a wyszedl banalny problem. Wymieniłem zawór odmy i problem znikł. koszt okolo 30zl
  17. ktos cos??
  18. Koledzy czy buczenie filtra paliwa może mieć związek z podłączeniem przewodów?
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Podgrzeje kotlecika. Panowie czy ta dokładka ma jakiś sens? https://allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-kombi-tylna-dokladka-zderzaka-i7440446192.html
  20. Pytam bo są lepsze i gorsze środki. A nie miałem z tym styczności to wolę dopytać
  21. Koledzy chciałem zamówić sobie kosmetyki ze strony bestseller'a i widzę że obecnie nie mają na stanie Tenzi IPA alkohol izopropylowy. Jest coś innego również dobrego?
  22. A to kiedyś papierem wodnym Musti mi machnol.
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zobacz sobie na yt zakonczenia ? albo zrob zapiske przed ostatnia misja i wczytaj na inne zakonczenie Ale wg mnie te 2 zakonczenia to porazka, jak zyja wszyscy jest najlepsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.